Aplinkiniai dažnai pabrėžia jų dvasinį tyrumą, dorybes ir lygina juos su Dievo pasiuntiniais.

Kiekviename Zodiako ženkle galite pamatyti tamsiąsias ir šviesias puses. Jos pasireiškia visiškai skirtingais būdais, priklausomai nuo situacijos. Ir vis dėlto, astrologijos požiūriu galima daryti prielaidą, kad keli zodiako ženklo atstovai įgyja įgimtą polinkį į gėrį. Aplinkiniai dažnai pabrėžia jų dvasinį tyrumą, dorybes ir lygina juos su Dievo pasiuntiniais.

Zodiako ženklai su angeliška siela

Svarstykles galima palyginti su angeliškomis būtybėmis, nes jos nori visur skleisti gėrį. Pavyzdžiui, jos niekada neragins kito žmogaus atlikti neapgalvotų poelgių. Priešingai, jos bandys perkalbėti kvailesnį ir įteigti jam šviesaus proto.

Svarstyklės dažnai veikia kaip taikdarės, kai reikia užgesinti konfliktą ir nuraminti kovojančias puses. Šio Zodiako ženklo atstovai randa jėgų atsispirti destruktyvioms emocijoms ir padeda kitiems rasti vidinę harmoniją.

4 priežastys, kodėl daugelis žmonių nemato savo angelo sargo ženklų

Šio ženklo atstovai išties jaudinasi dėl savo artimųjų, nuoširdžiai domisi jų reikalais, moka įsijausti ir suteikti moralinę paramą. Deja, jie ne visada gauna kaip atlygį sau adekvačiai vienodą simpatiją. Tačiau Svarstyklės beveik niekada nesiskundžia savo likimu. Jos nuolankiai priima visus sunkumus, stiprėja dvasiškai ir morališkai.

Vėžys natūraliai apdovanotas galingu gydomuoju potencialu, kuris kartu su jam būdingomis dorybėmis leidžia mums apie jį kalbėti kaip apie angelų sielos savininką. Visų pirma, verta atkreipti dėmesį į gebėjimą įsijausti, gailestingumą ir atjautą. Kartais šis vandens ženklas netgi per daug artimai priima kitų žmonių problemas, kurios jam nėra tokios artimos.

Dažnai jis dirba labdaros darbus, tačiau apie tai žino nedaugelis jo aplinkos žmonių, nes pats Vėžys nemano, kad būtina kalbėti apie savo gerus darbus.

Šio žvaigždyno įtakoje esantys žmonės turi labai stiprų sąžinės balsą. Jie bijo eiti prieš jį, nes supranta, kokį destruktyvų kaltės jausmą jie patirs. Ir jei atsižvelgsime į Vėžių orientaciją, į jų moralines ir etines vertybes, galime padaryti išvadą apie išskirtinį jų sielos tyrumą.

Mergelė, nors ženklas ir yra susijęs su materialine gerove, tačiau taip pat yra potencialių angelų sąraše. Jos išvaizda čia paaiškinama sielos platumu, jautrumu ir nuoširdumu. Šie žemės stichijos atstovai turi tikrai didelę širdį.

Jie sugeba atleisti nusikaltėliui, gali parodyti dosnumą ir suklupusiam asmeniui suteikti galimybę pasitaisyti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į teisingumo, sąžiningumo ir padorumo troškimą, kurį turi visos tipiškos Mergelės.

Niekas negali jų priversti atsisakyti savo principų ir pereiti į tamsiąją pusę. Jos turi išminties pasiekti savo tikslus, išlaikydami savigarbą ir paprasto žmogaus išvaizdą.

Šaulys iš prigimties yra panašiausias į Serafimus (Seraphim – dangiškosios būtybės, krikščioniškoje angelogijoje užimančios aukščiausiąją, o judaizme – penktąją vietą angelų hierarchijoje). Šis ugningas angelas savo buvimu išsklaido tamsos pasiuntinius ir vykdo pranašišką misiją.

angelo

Kažkas panašaus pastebima žmonėse, gimusiuose šio ženklo valdymo laikotarpiu. Jie turi savybių, kurių reikia, norint vadovauti žmonėms. Šaulys pasižymi nepaprastai patrauklia energija, charizma ir sugebėjimu įkvėpti kitus.

Angelo Sargo

Šio žvaigždyno atstovai naudoja savo dovaną gėriui, padėdami kenčiantiems įgyti pasitikėjimo savimi, atsikratyti kompleksų ir susitvarkyti su depresine būsena. Vien dėl jų išvaizdos juodos mintys atsitraukia ir vidiniai demonai užmiega.

Astrologijos pasaulyje Žuvys įgijo prieštaringą reputaciją. Dėl visko kaltas jų dvilypumas. Bet jei žvelgsime į šio žvaigždyno polinkį į gėrio ar blogio pusę, galime tvirtai teigti, kad šviesioji Žuvų pusė nugalėjo tamsiąją.

pasaka

Žuvys sujungia humanizmą, jautrumą, sielos jausmą ir, dar svarbiau, gebėjimą pasiaukoti. Likę Zodiako ženklo atstovai pirmiausia gerai pagalvos, ar tikrai žaidimą verta žaisti, ir tai bandys padaryti nepadarydami sau žalos.

Ir tik šis vandens ženklas nedvejodamas parodys didvyriškumą, kai reikės padėti mylimam žmogui. Kaip angelas, jis pasirodys pačiu svarbiausiu momentu ir gelbės situaciją, nors iš tikrųjų niekas jo pagalbos net nesitikėjo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].