Vėžiai nėra iš tų, kurie nuolat pyksta, tačiau juos galima greitai išvesti iš pusiausvyros. Specialistai papasakojo, koks kitų žmonių elgesys gali paskatinti Vėžius susinervinti.

Neapykanta ir susierzinimas blokuoja čakras, o tai, savo ruožtu, sukelia nuovargį ir sumažina aktyvumą. Tai labai pavojinga Vėžiams, todėl toliau aprašytose situacijose jie turėtų išlikti santūresni.

Pernelyg formalus bendravimo stilius

Vėžiai nemėgsta familiarumo, tačiau pernelyg didelis oficialumas jiems taip pat nepriimtinas. Juos erzina, kai jie bando bendrauti su žmogumi paprastai ir atvirai, o šis kreipiasi į juos „jūs“, ir jie niekaip negali pereiti prie malonesnio, laisvesnio bendravimo.

Vėžiams sunku priimti į savo artimiausią aplinką taip besielgiančius žmones. Be to, jie mano, kad taip kiti žmonės parodo savo aroganciją. Žinoma, tai netiesa, tačiau Vėžiui įrodyti priešingai bus beveik neįmanoma. Todėl geriau to nedaryti.

Neišpildyti pažadai

Vėžiai patys stengiasi laikytis to, ką kam nors pažadėjo, todėl kitų žmonių jiems skirtų pažadų nevykdymas, kaip galėtumėte nuspėti, sukelia jiems nepasitenkinimą. Tokio charakterio bruožo jie negali pakęsti labiausiai juos supančiuose žmonėse. Jei nenorite tapti Vėžio priešu numeris vienas, visada laikykitės savo pažadų.

Tai labai svarbu, nes šie žmonės nemėgsta keisti savo planų dėl žmonių, kurie tuščiai šneka ir mano, kad jiems viskas yra galima.

Provokacijos

Provokacijos gali supykdyti bet kurį iš mūsų, tačiau Vėžiai itin stipriai reaguoja net į nekalčiausius aplinkinių mėginimus priversti juos prarasti nuovoką. Astrologai pataria nežaisti su ugnimi, nes tokiu momentu Vėžiai tampa nevaldomi. Juos užvaldo tik pyktis ir keršto troškimas. Jei į daugybę subtilių provokacijų žmonės reaguos abejingai arba su šypsena, Vėžiai gali pradėti karą.

Nedėkingumas

Vėžiai nelabai vertina žodį „ačiū“. Geriausia padėka jiems yra paslauga ar pagalba sunkioje jiems situacijoje. Vėžiai padeda aplinkiniams žmonėms ne todėl, kad žmonės jiems vėliau taip pat padėtų, nors kartais taip gali atrodyti.

Jie padeda žmonėms, kad jie nebūtų užmiršti. Jie slapta tikisi, kad dėl jų pagalbos kitas asmuo juos prisimins. Vėžiai nori tvirtesnių santykių, o vienintelis būdas juos pakelti į aukštesnį lygį – suteikti draugams pagalbą, rodant dosnumą ir gerumą. Jei jie nesulaukia iš šių žmonių jokio atsako, Vėžiai labai įsižeidžia, nusivilia ar net supyksta.

Ignoravimas

Ignoravimas yra viena iš pavojingiausių moralinio piktnaudžiavimo rūšių. Šiuo požiūriu Vėžio ženklo žmonės yra bene labiausiai pažeidžiami. Kai jie būna nuolat ignoruojami, tai sukelia jiems tiek pykčio, kad jie net nebegali išlaikyti savo savitvardos.

Niekada neignoruokite šių žmonių, nebent norite susirasti naują priešą. Jei Vėžys su jumis kalbasi, atsakykite jam tuo pačiu. Jei jis bando atkreipti jūsų dėmesį, skirkite jam sekundę savo laiko.

Kai kas nors juos skubina

Vėžiai negali pakęsti skubėjimo, ypač darbo metu. Jei norite, kad Vėžiai greičiau pradėtų dirbti, tiesiog palikite juos ramybėje. Pamėginkite jiems mandagiai priminti, kad laikas jau eina į pabaigą arba kad jiems reikia šiek tiek pasistengti, kad nesuerzintų kliento ar savo viršininko.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].