Sensacinga žinia: pasaulis nėra tobulas! Kuo greičiau Žuvys su tuo susitaikys, tuo greičiau jos pradės džiaugtis šia diena ir priimti žmones tokius, kokie jie yra. Paskandinti perfekcionizmo troškimą nebus lengva, tačiau jei tai pavyks padaryti, atsikratysite balasto, ir jūsų asmeninis gyvenimas pradės gerėti neregėtu tempu.

žuvys

Žuvų vyrai nenori taškytis mažame baseinėlyje, kai mato priešais save galimybių vandenyną. 2021 metais juos praris sėkmės troškulys. Jie yra pasirengę viską pastatyti ant kortos – laiką, galimybes ir pinigus – įgyvendinimui kažkokios beprotiškos idėjos. Ar tai pavyks įgyvendinti, dar sunku pasakyti. Bet, maža ar didelė pergalė vis dėlto tikrai bus. Jei minimali, tai bent jau įgaus patirties.

Žuvų 2021 meilės horoskopas

Vienišos Žuvų moterys šiek tiek sumažins skiriamą spaudimą kitiems, Visata atneš joms gerbėjų bangą, tarp kurių tikrai bus tas, pats svarbiausias. O vyrai turėtų išmokti tobulinti santykius, jei nori išsaugoti savo šeimą.

Žuvų finansinis horoskopas 2021 metams

Aš, aš, aš… Žuvys yra įpratusios savarankiškai spręsti finansines problemas, tačiau Jautis švelniai užsimins, kad taip daryti negalima. Ryšiai ir komunikacija yra du jūsų finansinės gerovės varikliai. Žinoma, jūs, kaip ir prieš tai, taip pat ir toliau turėsite dirbti. Tačiau tinkamos pažintys leis pasiekti norimą tikslą maksimaliai greitai.

Žuvų sveikatos horoskopas 2021 metams

Sveikatos problemos? Ne, to negirdėjome. Šiemet bloga sveikata apeis Žuvis. Net lėtinės ligos užmigs žiemos miegu ir padarys minimalią žalą. Beliks tik nuraminti emocijas: šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta apgauti save ir tiesiog iš oro sukurti problemas, o paskui sėdėti ir liūdėti. Negalima taip daryti!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].