Kas jūs esate pagal Vedų horoskopą?

Vedų ​​astrologija buvo žinoma nuo seniausių laikų. Joje yra mums nežinomi Zodiako ženklai, kurie vadinami Nakšatromis. Jie susieti su Mėnulio judesiais ir iš viso jų yra 27. Vedų horoskopas suskirstytas į metų laikus, o kiekvienas „ženklas“ turi apie 15 dienų.

REKLAMA

Pavasaris

Purvabhadrapada (kovo 4–16 d.). Tai kilnūs ir sąžiningi optimistai. Jie nežino, kaip elgtis su pinigais. Kiekvienas yra pasirengęs atiduoti juos artimiesiems.

Uttarabhadrapada (kovo 17–30 d.). Fatalistai, daug laiko ir jėgų skiriantys dvasiniam tobulėjimui. Neįtikėtinai savarankiški – jie gali praleisti visą gyvenimą neužmegzdami artimų santykių.

Revati (kovo 31 – balandžio 12 d.). Malonūs, rūpestingi, bet labai pažeidžiami žmonės. Jie dažnai pavydi kitiems. Jie iškelia kitų interesus aukščiau savo.

REKLAMA

Ašvinis (balandžio 13–27 d.). Jie atviri, bendraujantys, tačiau vertina savo laisvę. Jie gerai supranta kitus žmones, tačiau visada pirmenybę teikia savo reikalams ir interesams.

Bharani (balandžio 28 – gegužės 10 d.). Ambicingi ir darbštūs, siekdami užsibrėžto tikslo jie pasiryžę bet kam. Jie turi subtilų skonį ir mėgsta prabangą.

Krittika (gegužės 11–24 d.). Kūrybingos prigimties asmenybės, turinčios didelį energijos potencialą. Šie žmonės linkę viską skirstyti viską į „gerą“ ir „blogą“. Jie bijo konkurencijos ir niekada nesileidžia į atvirą konfrontaciją.

Rohini (gegužės 25 – birželio 7 d.). Po abejingumo kauke slepiasi neįtikėtinas emocinis pažeidžiamumas. Šie žmonės linkę idealizuoti partnerį ir tada nusivilti. Jie pavydūs, retai laimingi santykiuose.

REKLAMA

Vasara

Mrigašiša (birželio 8–20 d.). Šie žmonės turi aštrų protą. Jie blogai toleruoja kritiką ir laiko save autoritetu. Jie retai išsako jausmus, stengiasi viską kontroliuoti.

REKLAMA

Ardra (birželio 21 – liepos 5 d.). Manipuliatoriai, kurie myli galią ir deda visas pastangas, kad pasiektų savo tikslą. Tuo pačiu jie linkę idealizuoti artimuosius ir nepastebėti jų trūkumų.

Punarvasu (liepos 6–19 d.). Jiems reikia nuolatinio dėmesio ir bendravimo, jie yra meilūs, gali gyventi vadovaudamiesi kitų žmonių interesais. Širdyje jie dažnai yra monogamiški, net jei linkę keisti partnerius.

REKLAMA

Pushya (liepos 20 – rugpjūčio 1 d.). Materialusis gyvenimo aspektas jiems labai svarbus. Tai aktyvūs žmonės, nuo mažens siekiantys nepriklausomybės. Iš prigimties jie ramūs ir racionalūs.

Ašleša (rugpjūčio 2–15 d.). Jie yra labai protingi ir turi gerą humoro jausmą. Jie mėgsta flirtuoti ir moka suvilioti, bet jei būna įžeisti, atkeršija.

REKLAMA

Magha (rugpjūčio 16–29 d.). Konservatoriai ir šeimos tradicijų gerbėjai. Partnerio gali ieškoti metų metus. Jie siekia aukšto statuso ir galios. Jie, be kita ko, vertina autoritetą.

Ruduo

Vedų

REKLAMA

Purvaphalguni (rugpjūčio 30 – rugsėjo 12 d.). Sėkmės favoritai. Darbštūs, racionalūs ir atkaklūs žmonės. Jie vertina šeimą.

Uttarafalguni (rugsėjo 13–25 d.). Draugiški, bet reikalaujantys kitų palaikymo. Jie pasiduoda sunkumams. Kad jaustųsi gerai, jiems reikia ramybės ir komforto.

REKLAMA

Hasta (rugsėjo 26 – spalio 9 d.). Prieštaringi, ryškūs ir linksmi žmonės. Jie siekia būti lyderiais, bet negali atlaikyti konkurencijos. Jiems reikia artimųjų pritarimo ir moralinės paramos.

Čitra (spalio 10–22 d.). Neįtikėtinai meniški ir kūrybingi žmonės. Jie turi puikų stiliaus pojūtį, mėgsta meną. Periodiškai praranda emocijų kontrolę, linkę į įvairias priklausomybes.

REKLAMA

Svatis (spalio 23 – lapkričio 5 d.). Ambicingi planuotojai, kurie niekada nesustos, kad įgytų šlovę ar galią. Itin reiklūs sau ir kitiems.

Vishakha (lapkričio 6–18 d.). Nepastovūs visame kame: santykiuose, interesuose, darbe. Jie greitai kažko užsimano ir taip pat greitai nusiramina. Jie mėgsta būti dėmesio centre ir linksmintis.

REKLAMA

Anuradha (lapkričio 19 – gruodžio 1 d.). Jie skiriasi aštriais nuotaikų svyravimais, iš jų nežinia, ko tikėtis. Tuo pačiu metu jie puikūs organizatoriai ir vadovai, visada pasiekiantys sėkmę.

Žiema

gruodžio dienos, Vedų

REKLAMA

Jyestha (gruodžio 2–14 d.). Gimę nugalėtojai. Neįtikėtinai protingi ir išradingi, bet labai priklausomi nuo pinigų. Jie visada stengiasi išsiskirti iš minios.

Mula (gruodžio 15–27 d.). Lengvai prisitaikys prie bet kokių sąlygų, nes turi praktišką išradingumą ir aštrų protą. Jie turi ryškią charizmą, todėl nesunkiai susiranda bendraminčių savo daugeliui planų.

REKLAMA

Purvashadha (gruodžio 28 d. – sausio 10 d.). Atkaklūs, patikimi, susitelkę į savo tikslus.  Dalis jų užsiima dvasiniu tobulėjimu, kiti gilinasi į ezoteriką. Viskas, kas pradėta, būna pabaigta.

Uttarashadha (sausio 11–23 d.). Idealistai, gyvenantys savo pasaulyje. Jie mėgsta vienatvę, užsiima dvasiniu tobulėjimu. Jiems nelengva užmegzti ryšius su žmonėmis, nepaisant aukšto intelekto ir nekonfliktiškumo.

REKLAMA

Šravana (sausio 24 – vasario 5 d.). Jų protas visada nugali jausmus. Tarp jų – daug kovotojų už teisybę.

Dhanistha (vasario 6–18 d.). Puikūs pranešėjai ir derybininkai. Savo gyvenimo prasmę jie mato nesavanaudiškoje pagalba kitiems. Visada laikosi to, ką pažada.

REKLAMA

Šatabhiša (vasario 19 – kovo 3 d.). Nepasitikintys savimi ir nerimaujantys žmonės, kurie dažnai sugalvoja sau problemas. Jie paslaptingi ir nepasitiki kitais. Bendrauja su siauru artimiausių žmonių ratu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].