Kam pasiseks 2020 metų pabaigoje pagal kinų horoskopą?

Rytų horoskopas, skirtas 2020 m. antrajai pusei, atskleis, kuriems 5 zodiako ženklams labai pasiseks metų pabaigoje. Galbūt jūs būsite vienas laimingųjų?

Žiurkė

prognozė

Antroji metų pusė bus pažymėta meile ir sėkmingais įvykiais iki pat metų pabaigos. Vienišiai susitiks su keliais kandidatais į partnerius, iš kurių galės išsirinkti labiausiai patinkantį. Santykiai su išrinktuoju vystysis sklandžiai.

Tiems, kas jau sukūrę šeimas, irgi nebus nuobodu. Jų įtemptas asmeninis gyvenimas bus pripildytas džiaugsmo, abipusės aistros ir nepaprasto švelnumo. Nesusipratimai ir ginčai liks praeityje. Santykiuose su sutuoktiniu kils „audra“. Laimei, tai nebus kivirčai ir ginčai, tai bus aistringos ir kupinos meilės naktys. Jūs tiksliai suprasite, ko trūko jūsų sąjungai, jausite romantiką ir intymumą.

žiurkės metais, pasiseks

Dėl šių priežasčių daugelis Žiurkių turės galimybę parodyti savo meilę partneriui, naujai pažvelgs į savo sutuoktinį ir drąsiai kurs bendrus ateities planus.

Jautis

Antroje metų pusėje meilės fronte bus paskelbta taika. Tarpusavio įžeidinėjimai bus pamiršti, skandalai ir nedideli kivirčai baigsis, santykiai grįš į buvusį gaivumą. Partneris, su kuriuo neseniai ketinote nutraukti santykius, entuziastingai pradės visais įmanomais būdais įrodyti savo lojalumą ir nuoširdžią meilę jums. Tai sušildys jūsų širdį.

jautis, Gegužės, keršija

Vieniši Jaučiai sutiks žmogų, su kuriuo jiems bus lengva, įdomu ir smagu. Jie pajus stiprų, nematomą ryšį, kuris yra savotiškas fizinių, intelektualinių ir dvasinių aspektų derinys. Taigi, gali būti, kad Jaučiai sukurs neišardomą sąjungą, kurios negąsdins pavydas, rutina ar kasdienės problemos.

Horoskopas įspėja apie Jaučio aplaidumą bendraujant su atsitiktiniais pažįstamais. Jaučio metais gimę žmonės sugeba prarasti budrumą ir netyčia atskleidžia savo planus blogio valiai. Naujas pažįstamas gali labai lengvai tapti jūsų priešu.

Drakonas

Padidėjusi seksualinė energija leis Drakonui džiaugtis mylimuoju. Aistringi ir romantiški nuotykiai paliks gilų pėdsaką sieloje. Su partneriu bus užmegztas nematomas, stiprus ryšys, kuris bus ilgos ir laimingos sąjungos garantas.

prognozė

Drakono metais gimusias moteris galima pamatyti minioje gerbėjų, jos galiausiai išsirinks, kuris vyras idealiai tinka tvirtiems santykiams ir šeimai. Įdomu tai, kad antroje metų pusėje šios moterys sutiks žmonių, turinčių išskirtinai teigiamų savybių ir nuoširdžius ketinimus, be jokių intrigų ir melo.

Šeimą sukūrusiems žmonėms norėsis ramybės, jie nustos kreipti dėmesį į smulkmenas, dėl kurių anksčiau puldavo į neviltį. Antrojoje metų pusėje jų pastangos bus įvertintos, mylimieji juos apdovanos rūpestingumu ir švelnumu. Šeimoje vyraus gerumo ir laimės atmosfera. Vaikams patiks dovanos ir netikėtos staigmenos. Kai kurie žmonės rimtai susimąstys apie šeimos pagausėjimą.

pasiseks

Gyvatė

Pabandykite pagrįsti savo pasitikėjimą ir nepraleiskite pasitaikančių gerų galimybių. Likimas suves jus su nuoširdžiu ir patikimu žmogumi, kad užmegztumėte rimtus santykius ir sukurtumėte stiprią šeimą. Greičiausiai šis lemtingas susitikimas įvyks antroje metų pusėje. Savo išrinktąjį atpažinsite pagal jo charakterio savybes, nes jis bus atviras, dosnus ir kilnus.

Šeimą sukūrę žmonės taip pat jausis labai laimingi. Santykiai dar labiau sustiprės, vaikai džiugins savo elgesiu ir ateities planais. Vasarą galite leistis į romantišką kelionę. Neatmeskite šios galimybės, nes taip pagaliau pabūsite tik dviese su sutuoktiniu, pasimėgausite vienas kito draugija.

Daug laiko leisite su savo draugais, jiems prireikus visuomet duosite patarimų ar kitaip padėsite. Neieškokite neigiamų savybių naujuose pažįstamuose, nebandykite jų pagauti meluojant. Tai ne tik pakenks jų pasitikėjimui, bet ir sugadins jūsų įvaizdį.

pasiseks

Šuo

Nors pasimatymai ir romantika Šuns metais gimusiems žmonėms nebus labai svarbūs, meilės tikrai netrūks antroje metų pusėje. Šie žmonės bus pasinėrę į kitus reikalus, kuriuose jiems labai pasiseks.

Asmeninis gyvenimas bus praturtintas laimingais įvykiais, ryškiomis emocijomis ir maloniais įspūdžiais. Stabilumas, geri santykiai su artimaisiais ir gyvenimo partneriu taps viena iš paskatų naujiems laimėjimams verslo srityje.

Jei planuojate romantišką kelionę su partneriu, žvaigždės rekomenduoja pasinerti į kelią ne anksčiau kaip rugpjūčio mėnesį, kai jūsų reikalai darbe pagaliau pagerės. Kelionės metu pasistenkite daugiau dėmesio skirti savo partneriui. Parodykite jam meilę ir rūpestį. Būkite dėkingas jam už supratingumą.

likimas

Džiugu, kad šiems žmonėms antroje metų pusėje labai pasiseks. Tikimės, kad sėkmė aplankys ir jus!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].