Šaulio ženklas yra ugnies elemento ir tai turi įtakos po šiuo zodiako ženklu gimusių žmonių charakteriui.

Kokios yra šaulio paslaptys?

Jie yra lengvai atpažįstami dėl savo linksmo, atviro ir prigimtinai žavingo būdo. Tačiau tie, kurie ilgą laiką gyveno kartu su jais, taip pat žino kai kuriuos jų charakterio ypatumus, kuriuos jie turi toleruoti ir priimti.

1. Meilė nepriklausomybei

Jei norite mėgautis ryškiais įspūdžiais, gyvenant kartu ar net paprastai vaikštant po parką su šauliu, nenustatinėkite jiems taisyklių, neribokite jų laisvės.

2. Tiesos šalininkai

Būkite pasiruošę išgirsti visą tiesą apie save, nes jie nuoširdžiai tiki, kad visada reikia kalbėti sąžiningai ir tiesiogiai. Tačiau kartais tai skaudina žmones, nes šauliai žodžių ir išraiškų kartais nesirenka.

Ir nebandykite jų apgauti! Jie labai greitai viską sužinos ir ilgai prisimins jūsų nepagrįstą elgesį ir visus nusižengimus.

3. Aistringa prigimtis

Šaulys yra mylintis ir pasiruošęs priimti jūsų jausmus, taip pat duoti juos atgal. Romantiški santykiai vystosi gražiai ir aistringai, nes jie yra išradingi seksualiniame gyvenime. Partnerio užduotis yra būti nuoširdžiu ir suinteresuotu šiais santykiais.

4. Įdomūs pašnekovai

Su jais visada reikia kalbėti. Ypač sėkmingi intymūs pokalbiai apie gyvenimo prasmę. Jie yra pasirengę pasidalinti savo patirtimi, todėl būkite pasiruošę klausytis, parodydami nuoširdų susidomėjimą jų asmenybe.

5. Tikri draugai

Jūs visada galite pasikliauti Šaulio pagalba, jei esate jo draugu. Taip pat galite pasiruošti nuotykiams, nes aktyvus šio ženklo atstovų charakteris reikalauja nuolatinio judėjimo, todėl jis nepaliks jūsų gulėti ant sofos.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].