Kaip skirtingų zodiako ženklų vyrai elgiasi po vestuvių

Avinas

Avino žmona dėl įvairių priežasčių turės susitaikyti su dažnais jo nebuvimais. Sunku jį laikyti namuose ir dar sunkiau pritraukti į bendrą gyvenimo palaikymą.

Dažnai yra jausmas, kad šio ženklo atstovui susituokusio vyro statusas nereiškia jokių įsipareigojimų. Jo partneris gali būti tik kantrus.

Jautis

Po vestuvių Jaučiai pradeda sunkiai dirbti šeimos labui, kad mylimai moteriai ir vaikams būtų sukurtos patogios sąlygos. Dažnai jis „susispaudžia savo diržą“, todėl visos išlaidos bus aptartos šeimos pasitarime.

Kalbant apie gyvenimą tai yra reiklus ženklas. Moterims, kurios tikisi pasislėpti nuo namų ruošos darbų, „žemiškas“ vyras nėra geriausias pasirinkimas.

Dvyniai

Net ir po vestuvių Dvyniams pirmiausia bus draugai. Vietoj ramių savaitgalių, jo žmona laukia reguliarių susitikimų su trečiosiomis šalimis.

Jūs neturėtumėte išsiųsti vyro su kompanija į kitą vietą, tegul viskas vyksta griežtai kontroliuojant moteriai.

Vėžys

Vėžys įgyja pasitikėjimą, kai jo gyvenime atsiranda kažkas stabilaus ir esminio. Santuoka išreiškia geriausias jo dvasines savybes – rūpestį, atsakomybę, dėmesingumą.

Kasdieniame gyvenime su juo labai lengva ir moteris galiausiai supranta, kad ji atliko teisingą pasirinkimą.

Liūtas

Po vestuvių Liūtas vyras visiškai išreiškia savo despotišką charakterį. Jo žmonos nuomonė jo pernelyg nejaudins, nes visi svarbūs sprendimai yra vieno jo.

Daugeliu atvejų taip pat reikės pamiršti Liūto žmonos karjeros plėtrą ir saviraišką.

Mergelė

Bendras gyvenimas su vyru gimusiu po Mergelės ženklu primena stabilų, bet monotonišką gyvenimą.

Jis yra pedantas ir perfekcionistas iš prigimties, todėl jo išrinktoji yra priversta klausytis ilgų pastabų apie tai kaip tinkamai valdyti namų ūkį. Teigiamas dalykas: Mergelė visuomet paskirsto pinigus taip, kad šeima nieko nereikalautų.

Svarstyklės

Po ilgo gyvenimo kartu Svarstyklių vyras tampa mažiau aktyvus seksualiniu požiūriu, tačiau tai nėra susiję su moters išvaizda.

Apskritai šio ženklo atstovai retai apgaudinėja savo žmonas. Jie tiesiog pavargsta nuo fizinio aspekto laikui bėgant, jiems užtenka dvasinio artumo.

Skorpionas

Skorpionas dažnai išsilieja ant artimųjų todėl jo žmona turės priprasti prie dažnų emocinių išraiškų.

Jei moteris demonstruoja išmintį ir nekliudo kiekvienam šio temperamentingo vyro agresijos protrūkiui tada su laiku bus ramybė.

Šaulys

Šaulys nepakeis savo gyvenimo tempo atsiradus antspaudui pase, tačiau jo žmona daugeliu aspektų bus priversta prisitaikyti prie mylimojo, kad išgelbėtų santuoką.

Jei po ryškių vestuvių, po kurių seka pilkos dienos, jis pradės ieškoti pramogų už namų.

Ožiaragis

Ožiaragį taip varginantis pasiruošimas šventei, kad jis pirmus šeimos gyvenimo mėnesius praleidžia ramiai ir tingiai.

Ateityje jo išrinktoji turės pripažinti šio ženklo atstovo poreikį periodiškai atskirti ir netrukdyti jam šiais momentais.

Vandenis

Vandenis yra tipiškas pavyzdys kaip vyrai po vestuvių atsipalaiduoja. Jis supranta, kad jam nebereikia nustebinti, todėl nustoja slėpti savo trūkumus.

Be to, jo žmona turi būti pasirengusi tempti finansinę naštą ant pečių.

Žuvys

Medaus mėnuo su vyru gimusiu po šiuo ženklu gali užtrukti kelis mėnesius. Kai euforija praeis, vandens elemento atstovai vėl taps pasyvūs.

Labai sunku planuoti netgi artimiausią ateitį su Žuvimis, bet jie visada pasiruošę padėti sutuoktiniui buityje.

Šaltinis