Kaip skirtingi Zodiako ženklai rodo savo meilę?

Kaip suprasti, ko nori skirtingų Zodiako ženklų atstovai? Meilę visi supranta skirtingai. Meilė yra labai keistas jausmas. Jis gali įkvėpti žmogų arba panardinti jį į chaoso bedugnę. Iki šiol nėra logiško šio reiškinio paaiškinimo. Kaip suprasti meilę? O kaip ją išgyvena skirtingi Zodiako ženklai? Į šį klausimą atsakė patyrę astrologai.

REKLAMA

Kaip meilę supranta skirtingi Zodiako ženklai?

Kaip suprasti vyro meilę: Ugnies stichija

Šie vyrai visada įpratę būti lyderiais visame kame. Todėl apžvalga turėtų prasidėti nuo jų. Šiai grupei priklauso:

• Avinai,
• Liūtai,
• Šauliai.

Kiekvienas atvejis yra unikalus. Todėl apie visus sąrašo ženklus pakalbėsime išsamiau.

REKLAMA

Avinas

Jie mieliau neslepia savo jausmų. Avinas iš karto eina į priekį ir elgiasi labai ryžtingai. Dėl savo mylimosios jis gali padaryti bet ką.

Liūtas

Labai galantiškas džentelmenas. Liūtai jau įpratę švytėti viešumoje, tačiau meilė priverčia juos veikti dar intensyviau. Jų karūna spindės ryškiau nei saulė.

Šaulys

Jis nemėgsta pretenzingų ir gražių frazių. Šauliai pirmenybę teikia tik veiksmui. Merginos gali tiesiogine prasme įsiveržti į jų gyvenimus kaip uraganas. Šaulys yra pasitikintis savimi ir labai charizmatiškas partneris.

Kaip suprasti vyro meilę: Žemės stichija

Šie žmonės teikia pirmenybę realybei, o ne trumpalaikėms ateities svajonėms. Todėl jie laikomi pačiais praktiškiausiais Zodiako ženklais. Šiai grupei priklauso:

REKLAMA

• Jaučiai,
• Mergelės,
• Ožiaragiai.

Kaip tokiu atveju suprasti meilės jausmą? Tiesiog reikia atsižvelgti į kiekvieną atstovą atskirai.

REKLAMA

Jautis

Daugelis mano, kad šie žmonės yra pernelyg pragmatiški. Tačiau meilė įkvepia juos tiesiog iki neįtikėtinų aukštumų. Jautis gali apsupti damą romantikos jūra.

Mergelė

Labai dažnai šie žmonės tiesiog užsidaro savyje. Iš tokių vaikinų neturėtumėte tikėtis karštų prisipažinimų ar beprotiškų poelgių. Jie analizuos ir kalibruos kiekvieną savo žingsnį.

REKLAMA

Ožiaragis

Šiuo atveju įtakos turi šio Zodiako ženklo praktiškumas. Pirmiausia Ožiaragis parengs aiškų planą, kaip užkariauti širdies damą. Tada jis nedelsdamas pradės jį įgyvendinti.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Kaip suprasti vyro meilę: Vandens stichija

Tai labai sunkūs žmonės. Problema ta, kad jie dažnai nori gyventi vidiniame pasaulyje ir mažai dėmesio skiria išoriniam. Šiai grupei priklauso:

• Skorpionai,
• Vėžiai,
• Žuvys.

REKLAMA

Visi atvejai yra visiškai unikalūs. Štai todėl mes aprašysime kiekvieną Vandens elemento atstovą atskirai.

Skorpionas

Kaip suprasti vyro Skorpiono meilę? Jis nešvaistys komplimentų, o nedelsdamas ims veikti. Be to, jis stengiasi užkariauti moteris tiesiog akimis ir savo įdėmiu žvilgsniu.

REKLAMA

Vėžys

Drovus ir kuklus ženklas. Tuo pačiu metu Vėžys dažnai tiesiog nedrįsta žengti pirmo žingsnio. Jis gali surengti romantišką pasimatymą, bet tik tada, kai supranta, kad sulauks teigiamos reakcijos.

Žuvys

Šio ženklo atstovas stačia galva įsitraukia į savo jausmus. Šio Zodiako ženklo vyrai tampa labai švelnūs ir jausmingi. Tuo pačiu metu jie stengiasi merginą apsupti atsargiu rūpesčiu. Atmetimas gali juos visam laikui sugniuždyti.

REKLAMA

Kaip suprasti vyro meilę: Oro stichija

Apie šiuos vaikinus galima pasakyti tik viena: jų mintys dažnai skraido debesyse. Šiai grupei priklauso:

• Dvyniai,
• Svarstyklės,
• Vandeniai.

REKLAMA

Kaip suprasti, ar jie jaučia simpatiją ar meilę? Čia verta aptarti kiekvieną ženklą atskirai.

Dvyniai

Tvyrančios emocijos visada iškils į paviršių. Šie vaikinai bus neįtikėtinai juokingi, su jais įdomu juokauti, jie netgi gali surengti visą komedijos programą. Problema kita: gerai žinomas faktas yra tas, kad jų jausmai dažnai labai greitai atšąla.

REKLAMA

Svarstyklės

Itin neryžtingas ir drovus ženklas. Todėl dažnai šio ženklo atstovai gali ir neparodyti savo jausmų. Nereikėtų iš jų tikėtis emocijų audros, jie iš karto bandys susitarti dėl pirmojo pasimatymo.

Vandenis

Labai sunki situacija. Faktas yra tas, kad Vandenis gali šturmuoti išrinktosios langus gėlių puokštėmis ir tiesiogine to žodžio prasme apibarstyti komplimentais. Tačiau jis vertina savo laisvę ir iki galo sunkiai atsiveria.

REKLAMA

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio

Apibendrinimas

Kaip matote, viskas yra labai labai individualu. Todėl apie kiekvieną Zodiako ženklą turėtumėte žinoti daugiau. Tai leis damoms geriau suprasti vaikinų charakterį. Skaitykite kitus mūsų horoskopus!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].