Kartais labai lengva įžeisti kitą žmogų. Dažniausiai dėl to labai gailimasi ir bandoma ištaisyti šią situaciją. Geriausias būdas tą padaryti – tiesiog paprašyti kito žmogaus atleidimo.

REKLAMA

Vis dėlto, tikrai ne visi žmonės moka atsiprašyti. Kai kurie apie tai net nepagalvoja. Astrologai teigia, kad tai priklauso nuo žmogaus Zodiako ženklo, ir papasakojo, kurių ženklų atstovams labai sunku atsiprašyti.

Avinas

Avino ženklo atstovas neketina atsiprašyti. Maža to, jis apkaltins įžeistą žmogų, kad jis pats išprovokavo tą padaryti.

REKLAMA

Jautis

Atleidimo Jautis prašo lyg tarp kitko, atsainiai. Jis ir toliau gyvens taip, lyg nieko nebūtų nutikę.

Dvyniai

Pirmiausia Dvyniai turi įtikinti save, kad suklydo, ir galbūt jie nuspręs atsiprašyti.

REKLAMA

Vėžys

Šio ženklo atstovas tikisi, kad įžeistasis pats supras, kaip Vėžys dėl to jaučiasi, ir duos ženklą, kad yra pasirengęs išgirsti atsiprašymą.

REKLAMA

Liūtas

Liūtas yra tikras karalius, kuriam labai sunku atsiprašyti. Vis dėlto, šio ženklo atstovus nuvilia pernelyg šaltas bendravimas ar net tyla, todėl jie gali ryžtis ištarti „atsiprašau“.

REKLAMA

Mergelė

REKLAMA

Šio ženklo atstovai pripažįsta savo klaidą, bet jų atsiprašymas dažnai primena moralą. Mergelė visada paaiškina, kodėl pasielgė vienaip ar kitaip, ir pabrėžia, kad tai buvo ne vien tik jos kaltė.

Svarstyklės

REKLAMA

Svarstyklės žino, kaip pripažinti savo kaltę. Joms nesunku prašyti atleidimo, tačiau Svarstyklės tikrai paaiškins, kodėl taip atsitiko. Joms svarbu pasiekti harmoniją ir pusiausvyrą.

Skorpionas

REKLAMA

Jie nemano, kad reikia atsiprašyti. Jie teisūs dėl visko. Net ir ginče.

Šaulys

REKLAMA

Atsiprašydamas Šaulys gali dar labiau įskaudinti žmogų, primindamas visus ištartus žodžius kaip aukščiausią teisingumą ir tiesą.

Ožiaragis

REKLAMA

Ožiaragiai jaučia pasitenkinimą, kad kitas žmogus pagaliau pajuto tą patį skausmą.

REKLAMA

Vandenis

Jei Vandenis atsiprašo, tai reiškia, kad atėjo laikas nutraukti santykius. Visi tiltai sudeginti, todėl kelio atgal nebėra.

REKLAMA

Žuvys

Jie moka labai subtiliai prašyti atleidimo, todėl įžeistas žmogus lieja džiaugsmo ir gailesčio ašaras.

Ar žinote, kaip pasakyti: „Atsiprašau, aš klydau“? Ar jums lengva tą padaryti? Pasidalinkite komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].