Avinas (kovo 21 – balandžio 20 d.)

Avinams gali būti sunku išreikšti savo jausmus. Jie mano, kad jei jis nieko nepasakys apie problemas, su kuriomis susiduria santykiai, tai bus jiems naudinga. 

Tačiau jis turi suprasti, kad nieko gyvenime nebus nuspręsta savaime. Jei jūsų ryšys sudėtingas, būtinai aptarkite tai su savo partneriu.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20 d.)

Jautis jaučia konkurenciją net santykiuose. Viskas, ką jis ir jo partneris padarė, įrašyta į neegzistuojančią nuopelnų knygą. 

Ar tai būtų mažos meilės apraiškos, ar grandioziniai romantiški gestai- visa tai yra šioje knygoje. Turite suprasti, kad jums nereikia sekti, kiek ir ką padarėte vienas kitam.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.)

Dvyniai yra per daug nestabilūs, kad galėtų būti rimtai įvertinti. Jie įsipareigoja nuoširdžiai, bet negali laikytis įsipareigojimų. 

Blogiausia yra tai, kad jie sugalvoja pasiteisinimų, kad įtikintų, jog elgiasi teisingai. Dvynių partneris gali pavargti nuo tuščių pažadų ir prarasti pasitikėjimą jais.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.)

Vėžys per daug rimtai vertina santykius. Jis greitai prisiriša ir susierzina. Nors jis myli ir rūpinasi, jo apsėdimas labai erzina. 

Turėtumėte suvokti, kad jūs ir jūsų partneris esate atskiri individai, turintys savo pomėgius ir norint mylėti vienas kitą, jums nereikia visada būti kartu. 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Liūtui geriausias dalykas šiame pasaulyje yra jo egzistavimas. Jis yra kupinas meistriškumo ir tai yra puikus kokybės vadovas, bet ne partneris. 

Jūs taip pat mėgstate kontroliuoti visus. Bet tai nesveikas požiūris į romantiškus santykius, kuriuose abu partneriai turi būti lygūs. 

Nemanykite, kad žinote, kas yra geriausia partneriui ir nemėginkite valdyti jo gyvenimo. Laikykite jį lygiu su savimi ir atitinkamai elkitės.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelei nėra lengva susidoroti su savo pavydu. Ji padaro dramblį iš musės ir tai gali sužlugdyti santykius. 

Turite suprasti, kad neturėtumėte kvestionuoti kiekvieno partnerio žingsnio vien todėl, kad jūsų siela nerami. Privalote įveikti savo neužtikrintumą ir dirbti santykiuose su išrinktuoju.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Svarstyklės gerai sprendžia problemas ir tai išprovokuoja ieškoti problemų ten, kur jų nėra. Be to, jie siekia sutvarkyti savo partnerius. 

Turite suvokti, kad jei kas nors nėra toks organizuotas ar tvarkingas kaip jūs, tai dar nereiškia, kad jam reikia pagalbos.

Jūs turite leisti žmonėms būti savimi ir būti netobulais, nes jūs pats nesate tobulas. Stenkitės dirbti dėl savęs, o ne dėl partnerio.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionas neturi tolerancijos, kai viskas klostosi taip, kaip jis planavo. Ir jis sprogsta, kai nepateisinami jo lūkesčiai. 

Jūsų partneris yra asmuo, turintis silpnybių ir dorybių. Stenkitės būti supratingesni ir kantrūs, jei norite, kad jūsų santykiai klestėtų.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulys kenčia dėl asmeninės iniciatyvos, o ne dėl kažkieno kaltės. Jis turi žemą savivertę, o tai trukdo jo gyvenimui. 

Jis jaučia, kad nepasiekia standarto versle ar kitoje sferoje ir tai verčia jį būti neigiamu visur.

Jūsų partneris nesitiki, kad būsite tobulas, tačiau jis gali neatlaikyti jūsų negatyvo. Reikia išmokti vertinti save ir nepasiduoti sunkumams. Tik tada galite būti verti savo partnerio.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Ožiaragis prisiima nepakeliamą pareigų naštą. Jis taip įpratęs būti savo viršininku, kad pamiršta būti pažeidžiamas ir atviras santykiuose. Nereikia gintis nuo partnerio. 

Turite pakankamai pasitikėti juo, kad leistumėte nugriauti jūsų sienas ir susipažinti su dabartimi.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandenis nežino, kaip apsiginti. Jis tiki, kad tampa geresniu šalia savo partnerio ir leidžia jam daryti viską, ko nori, tačiau iš tikrųjų jis yra lengvai paveikiamas. 

Jūs neturite sutikti su tuo, kas daro jus nelaimingu. Išmokite įsiklausyti į savo vidinį balsą ir įsidėmėti santykių problemas. Slopinimas emocijomis nėra sveikų santykių garantija.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Žuvys yra kūrybingos prigimties ir mėgstama dramas. Bet kartais, jei jų dramos poreikiai nepatenkinti, jos to siekia ten, kur nėra. 

Tai gali priversti juos įsibrauti į partnerio privatumą. Jūs turite nustoti leisti mintims naikinti jus iš vidaus ir pradėti gerbti asmeninę erdvę bei partnerio gyvenimą.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].