Kaip rugpjūčio 3 dienos Mėnulio pilnatis paveiks zodiako ženklus?

Mėnulio pilnatis yra pavojingos ir nenuspėjamos dienos. Per jas astrologai pastebi padidėjusį neigiamos energijos srautų suaktyvėjimą. Ekspertai atskleidė, ko tikėtis iš pilnaties, kuri įvyks rugpjūčio 3 d.

Kad suprastumėme, kaip ir kodėl Mėnulis paveiks skirtingų zodiako ženklų atstovus, būtina žinoti, kokia bus jo galia. Pilnas mėnulis numatytas rugpjūčio 3 d. Jis įvyks Vandenio ženkle. Šį kartą jis bus ne tik destruktyvus ir pavojingas, bet taip pat gali atnešti sėkmės kai kuriems zodiako ženklams.

Ugnies elemento ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys

Šio elemento atstovams greičiausiai labai pasiseks. Jiems svarbiausia nesėdėti ramiai, nebūti tingiems ir iš akių nepamesti savo gyvenimo tikslų. Ši pilnatis gerai derės su ugnies elemento atstovų energija.

Avinas yra nenustygstantis. Mėnulis lems jam energingą nuotaiką, todėl reikės atsargiai paskirstyti vidinius išteklius.

O Liūtui patariama nepamiršti savo sugebėjimų. Mėnulis suteiks jam daug jėgų ir pasitikėjimo savimi, todėl svarbu būti veikliam.

Šauliui rekomenduojama būti savimi. Mėnulis sukurs idealias sąlygas naujai pradžiai bet kurioje srityje. Tiesa, gali padidėti impulsyvumas, todėl verta save sukontroliuoti.

Žemės elemento ženklai: Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Rugpjūčio 3 d. pilnatis žemės elementų atstovams atneš mažiausiai teigiamų dalykų. Jiems ši diena nebus pavojinga, bet gana nenuspėjama ir kai kuriais aspektais net nemaloni.

Jautis gali pajausti norą viską mesti. Žinoma, to daryti neverta. Svarbu išlikti aktyviam. Taip pat geriau neduoti tuščių pažadų.

Mergelei pilnatis lems intuicijos problemas, tačiau taip pat padidins produktyvumą ir ištvermę. Šią dieną galima sportuoti, pradėti kovą su blogais įpročiais.

Ožiaragis turės problemų su kūrybiniu mąstymu. Sukurti ką nors nauja nebus lengva, todėl geriau susitelkti į dabartines problemas. Tai puikus laikas namų ruošai, įvaizdžio keitimui ir apsipirkimui.

Oro elemento ženklai: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis

Šių trijų ženklų atstovams pasisekė labiau nei kitiems. Didelė tikimybė, kad oro elemento atstovai sulauks sėkmės daugelyje reikalų ir projektų.

Dvyniams patariama neatsisakyti dvasinių paieškų. Pilnas mėnulis pagerins jų atmintį, todėl jie galės užsiimti savišvieta, lavinimu.

Svarstyklėms pavyks sulaukti didelės sėkmės meilės srityje. Pilnas mėnulis Vandenio ženkle padės padaryti geriausią įspūdį priešingos lyties simpatijai, tačiau dėl to nukentės jų dėmesingumas.

Vandeniui pilnatis atneš didelę sėkmę finansuose. Tik svarbu nerizikuoti veltui.

Vandens elemento ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Vandens elementas ir Mėnulio energija rugpjūčio 3 d. nebus harmonijoje, tačiau šie žmonės taip pat sulauks savų privalumų. Mėnulio pilnatis jiems padės suprasti, kuria kryptimi judėti toliau.

Vėžys dienos pabaigoje jausis blogai, tačiau bus produktyvus beveik iki vakaro. Mėnulis suteiks jam didelių užmojų ir naujų norų. Patartina nešioti auksinių papuošalų.

Skorpionui labai pasiseks meilėje. Jis susitiks su naujais žmonėmis, o Mėnulis pasakys, su kuriais iš šių žmonių galima sukurti porą. Visiems, kurie jau yra santykiuose, geriausia būti su mylimuoju.

Žuvų laukia labai palanki diena. Tačiau rekomenduojama nebendrauti su nemaloniais žmonėmis ir nedėvėti daug raudonos spalvos.

pilnatis

Lai Mėnulio pilnatis jums būna palanki.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].