Mokslininkai jau seniai nustatė, kad trumpiausias kelias pažinti žmogų yra per humorą. Būtent jis padeda laimėti mylimą žmogų, įsidarbinti, susirasti draugų ir net rasti gyvenimo tikslą. Tačiau humoras gali skirtis priklausomai nuo žmogaus charakterio. Ir dažnai nuo Zodiako ženklo priklauso, kokie pajuokavimai bus priimtini žmogui. Išsiaiškinkime, kas kam patinka.

Avinas

Jei bandote priversti šį žmogų juoktis, atminkite, kad jis turi specifinį humoro jausmą. Tačiau priversti jį juoktis yra gana paprasta, Avinas jaučiasi patogiai bet kurioje draugijoje, todėl, norėdamas palaikyti pokalbį, jis juoksis net iš nejuokingų pokštų. Ir jo juokas bus nuoširdus, nes taip jis bando užmegzti ryšį su jumis. Be to, Avinas ir pats mėgsta, ir pats moka juokauti.

Jautis

Šis žmogus mėgsta anekdotus. Jis niekada nesivaržo ir kartais panaudoja juodą humorą. Tačiau pirmiausia jis atidžiai ištyrinėja kompaniją, kurioje jis yra, kad įsitikintų, jog jo anekdotas bus tinkamas.

Dvyniai

Teks pasistengti, nes Dvyniai jau žino daug anekdotų. Svarbu sugebėti pajuokauti, kad  pokštas neliestų paties žmogaus. Priešingu atveju, jis nustos su jumis bendrauti. Jam patiks anekdotai apie bet ką, tačiau geriau pasirinkti naujausius, nes jo sąskaitoje jau yra ne vienas šimtas papasakotų anekdotų.

Vėžys

Labai lengva priversti jį juoktis. Jam bet koks anekdotas, kurį pasakoja mylimas žmogus, jau yra juokingas. Tai yra, norint priversti Vėžį juoktis, reikia priartėti prie jo, kad jis įsileistų jus į savo aplinką. Jam patinka buitiniai anekdotai, jis tiesiog nesupranta subtilaus ir juodo humoro.

Liūtas

Sunku jį pralinksminti. Bet tai nereiškia, kad jis turi blogą humoro jausmą. Jam svarbus ne anekdotas, o žmogus, kuris jį pasakė. Apskritai, Liūtas yra pripratęs ne klausytis, o pasakoti, sutelkdamas aplink save visą auditoriją. Ir jei leisite jam papasakoti viską, ką nori, jis tikrai išklausys ir jūsų anekdotą.

Mergelė

Norėdami ją prajuokinti, turite atitraukti nuo svarbių reikalų. O ji visada užimta. Svarbiausia – netrukdyti dėl smulkmenų. Bet jei pavyko sudominti šio ženklo atstovą, tikrai išgirsite garsų juoką. Ir įdomų anekdotą atgal.

Svarstyklės

O štai šie žmonės turi blogą humoro jausmą ir juos labai sunku priversti juoktis. Jie yra tikri estetai ir stengsis susilaikyti, nes jie mano, kad viešai juoktis yra nepriimtina. Pasakykite jiems netikėtą, bet tikrai juokingą anekdotą, kuriam Svarstyklės tiesiog negalėtų atsispirti.

Skorpionas

Mėgsta sarkazmą. Bet ne savo adresu. Atsakydami į tai, Skorpionai taip pat papasakos jums anekdotą. Paprastai jie mėgsta juodą humorą, ir ne visi jį supranta, todėl būkite atsargūs.

Šaulys

Labai paprastas. Bet koks pokštas susilauks audringų Šaulio ovacijų. Tačiau jis nesupranta subtilaus ir juodo humoro. Jam tai tas pats, kas pasakoti vaikams nešvarų pokštą.

Ožiaragis

Čia reikia jau tikrai juokingo pokšto. Paprastas juokas privers jį padaryti grimasą, jis mano, kad tai nerimta. Tačiau laiko patikrinti anekdotai privers jį juoktis.

Vandenis

Šis žmogus mėgsta linksmybes. Jam tiks bet koks pokštas. Ir jis moka pats juokauti, jo anekdotai tikrai originalūs. Svarbiausia, kad anekdotą Vandeniui pasakytų artimas žmogus.

Žuvys

O štai  Žuvys turi problemų su humoro jausmu. Jų pokštai tiesiog nesuprantami, jie turi netikėtų reikšmių. Ir sunku savo juokeliais priversti Žuvis juoktis. Problema ta, kad jos visur ieško puolimo. Pabandykite suprasti jų humorą, tada galėsite priversti Žuvis juoktis.

Kiekvienas Zodiako ženklas turi humoro jausmą, tačiau jis priklauso ir nuo žmogaus charakterio.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].