Kaip pilnatis veikia skirtingus Zodiako ženklus?

Astrologai pilnatį laiko stipriausia mėnulio faze. Būtent pilnatis skleidžia milžinišką energijos kiekį, kuris skirtingai veikia Zodiako ženklų atstovus.

Anot astrologų, pilnatis yra pats pavojingiausias laikotarpis, todėl reikia būti itin atsargiems ir atidiems.

Avinas

pilnatis

Šio ženklo atstovai yra temperamentingi žmonės, pasirengę bet kokiai rizikai. Pilnaties metu reikia sušvelninti savo užsidegimą, kad nekiltų bėdų.

Jautis

Pilnaties metu Veneros globotiniai meilės fronte turi visokių bėdų. Astrologai primena Jaučiams būti itin atsargiems bendraujant su žmonėmis ir stengtis viską išspręsti be konfliktų.

Dvyniai

pilnatis

Šiuo laikotarpiu Dvyniai būna visiškai išsekę. Pilnatis juos išvargina ir priverčia pasinerti į savotišką letargą. Šiomis dienomis Dvyniams reikia kuo daugiau vaikščioti, atsipalaiduoti ir bendrauti su įdomiais žmonėmis.

Vėžys

Šiuo laikotarpiu Mėnulis savo globotinius apdovanoja padidėjusiu aktyvumu, pasitikėjimu savimi ir tvirtumu, tačiau tai turi niuansų – Vėžiai pradeda rodyti agresiją. Šio ženklo atstovų šeimose pilnaties metu karaliauja kivirčai ir nesantaika.

Liūtas

pilnatis

Saulės globotiniai šiuo laikotarpiu tampa nervingi ir gilinasi į save, ieškodami motyvacijos tolimesniam tobulėjimui. Pilnatis šio ženklo atstovams yra tam tikra duobė, leidžianti įvertinti nueitą kelią.

Mergelė

Pilnaties metu žmonės, gimę po šiuo ženklu, labiau nei bet kada yra pasirengę pradėti įgyvendinti naujus projektus ir pradėti savo gyvenimą nuo nulio. Būtent šiuo laikotarpiu Merkurijaus globotiniai gali išspręsti svarbiausias savo problemas. Jie tampa atkaklūs, tačiau tuo pačiu dažniau būna įžeidūs ir pavydūs.

Svarstyklės

pilnatis

Pilnaties metu finansiškai labiausiai kenčia Veneros globotiniai. Tačiau meilės reikalai gali tapti sėkmingesni. Svarbiausia – ignoruoti visuomenės nuomonę ir elgtis pagal savo norus.

Skorpionas

Pilnatis teigiamai veikia šio ženklo atstovus. Skorpionai turi būti aktyvūs visose gyvenimo srityse. Norint nenusiminti ir nesivelti į konfliktus, sunkius atvejus ir pažadus geriau atidėti.

Šaulys

pilnatis

Pilnatis reikalauja racionalaus Jupiterio globotinių požiūrio visose gyvenimo srityse. Jūs neturėtumėte rizikuoti ir pradėti tai, ko visiškai nenorite daryti. Šauliui reikia teigiamos energijos, kurią gali paskatinti malonus bendravimas ar pasivaikščiojimas gryname ore.

Ožiaragis

Saturno globotiniams pilnatis yra streso ir nuolatinės neigiamos energijos laikotarpis. Ožiaragiai kategoriškai nusiteikę prieš chaosą, o ši mėnulio fazė yra tiesiogiai susijusi su tuo. Saturno globotiniai neturėtų pamiršti, kad šiuo laikotarpiu visos bėdos yra laikinos.

Vandenis

pilnatis

Mėnuliui įžengus į šią fazę, Vandeniui reikia kuo labiau sumažinti kontaktą su toksiškais žmonėmis. Šio ženklo atstovus turėtų supti tik malonios asmenybės. Taip pat Vandeniai turėtų stengtis nekreipti dėmesio į nuoskaudas ir nesivaržyti su žmonėmis. Neverta per pilnatį koreguoti gyvenimo principų ir kelti ambicingų tikslų. Jei pilnatis yra savaitgalį, tada nėra ko jaudintis.

Žuvys

Pilnaties laikotarpiu Žuvys pajaučia sustiprėjusią intuiciją, kuri suteiks didžiulę pagalbą tiek darbe, tiek meilės reikaluose. Tačiau nereikia prarasti budrumo, nes per šį laikotarpį susitikus su žmogumi, visos jo neigiamos savybės bus paslėptos. Pilnatis yra optimalus laikotarpis, norint atlikti visų namų valymą ir atsikratyti visko, kas nereikalinga.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].