Kaip pavydi skirtingi Zodiako ženklai?

Beveik kiekvienuose santykiuose anksčiau ar vėliau ateina momentas, kai, nors ir akimirkai, gimsta nepasitikėjimas partneriu ir abejonės. Jei pavydo srautas nesustabdomas, tada jis gali sugriauti viską, kas yra jo kelyje. Kaip skirtingi Zodiako ženklai parodo pavydą?

REKLAMA

Avinas

avinas

Avinas niekada nieko savyje nelaiko. Todėl jei jam kyla abejonių dėl savo partnerio, dažniausiai šio žvaigždyno atstovai elgiasi aštriai ir ryžtingai. Nereikėtų leistis į diskusiją su Avinu, geriau palaukti, kol jis nurims ir tada viską išsiaiškinti.

Jautis

Jautis, atvirkščiai, yra labai kantrus, todėl apie jų įtarimus galite nežinoti daugelį metų. Bet jei jie sužinos apie partnerio išdavystę, jie niekada negalės atleisti tokio poelgio.

REKLAMA

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai laikomi labai pavydžiais. Jie gali gilintis į savo partnerio praeitį ir rasti savo nepasitenkinimo priežastį. Tačiau to galima išvengti, jei Dvyniams bus skirta pakankamai laiko ir dėmesio.

Vėžys

Jausdami tik trumpalaikes abejones savo partneriu, Vėžiai ieškos jo neištikimybės įrodymų. Deja, jie dažnai randa patvirtinimą, nes turi unikalią intuiciją. Tačiau visa tai šio žvaigždyno atstovai visais būdais stengsis ištaisyti.

REKLAMA

Liūtas

Kadangi Liūtai laiko save pagrindine santykių figūra, susidūrus su partnerio išdavyste, juos apima sustingimas. Šio Zodiako ženklo atstovai netoleruoja konkurencijos, todėl tokios intrigos gali baigtis santykių griūtimi.

Mergelė

Jei Mergelės ženklo atstovai įtars partnerio neištikimybę, tuomet, išanalizavę visas aplinkybes, jie elgsis visiškai protingai. Verta paminėti, kad šio ženklo sprendimo beveik neįmanoma numatyti. Jie gali palikti savo partnerį arba pasiūlyti atvirus santykius. Viskas bus be ginčų ir isterijos, bet sąžiningai.

REKLAMA

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

Svarstyklės

Svarstyklėms labai sunku rasti pusiausvyrą tarp pasitikėjimo ir pavydo partneriui. Todėl būna atvejų, kai situacijoje, kuri niekam nekelia įtarimų, galima rasti priežastį nepasitenkinimui. Reikalas tas, kad šio žvaigždyno atstovams kartais trūksta emocinio sukrėtimo.

Skorpionas

Bet koks įtarimas dėl neištikimybės suteikia Skorpionams didelį budrumą. Šio Zodiako ženklo atstovai laikomi puikiais sekėjais. Prieš pateikdami kaltinimus, jie viską išsiaiškins iki smulkmenų.

REKLAMA

Šaulys

Šauliai santykiuose vertina ir savo laisvę, ir įsipareigojimus. Jie niekada nesudarys aljanso, jei nepasitikės partneriu. Jei Šauliai įtaria neištikimybę, jie visada stengiasi išlikti protingi.

Ožiaragis

Ožiaragiams labai sunku pasitikėti savo partneriais, jie nuolat kažką įtaria. Jų abejones reikia išsklaidyti kone kasdien. Jei jums nepavyko to padaryti, tada šio žvaigždyno atstovai tiesiog tyliai išeis.

Vandenis

Jei šio Zodiako ženklo atstovai įtaria neištikimybę, tai jie beveik niekada nieko nedaro. Tačiau jei jų abejonės pasitvirtina, skandalų beveik neįmanoma išvengti. Verta paminėti, kad Vandeniai niekada nepavydės savo mylimajai dėl praeities santykių.

REKLAMA

Žuvys

Šio žvaigždyno atstovai yra labai jautrios ir emocingos asmenybės. Jie beveik visada abejoja, ar yra tikrai mylimi. Sužinoję apie partnerio neištikimybę, Žuvų atstovai supyks, tačiau darys viską, kad išlaikytų santykius su mylimu žmogumi.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].