Kaip kiekvienas Zodiako ženklas supranta, kad jam meluojama?

Atpažinti blogą melagį yra lengva, o štai įgudusį melagį prigauti yra sudėtingiau. Kartais nepadeda net nuojauta. Vis dėlto kiekvienas turime unikalią galią, padedančią mums perfiltruoti melą. Deja, neįmanoma visiškai apsisaugoti nuo melo, bet galime atpažinti tam tikrą jo dalį. Sužinokite, kaip kiekvienas Zodiako ženklas supranta, kad jam meluojama.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Avinas neturi laiko kieno nors nesąmonėms. Kai ima įtarti, kad kažkas audžia melo tinklą, neleidžia jam tęsti. Jis tą žmogų sustabdo ir priremia prie sienos. Tai nutraukia melagingą kalbą ir priverčia grįžti prie tiesos. Avinas būtų puikus politinių diskusijų moderatorius.

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Jautis yra pastovus ir mėgsta savo kasdienybę. Jis lengvai pastebi mažiausius pokyčius ir ne tik aplinkoje, bet ir žmonių elgesyje. Melagį jis atpažįsta pastebėjęs žmogaus šnekos ar kūno kalbos pokyčius.

Dvyniai

Kaip Zodiako ženklas, kuris geba neįtikėtinai gerai bendrauti, Dvyniai geba aptikti subtiliausius apgavystės ženklus. Kai kas nors vengia atsakyti arba ima mikčioti, jie pagauna melagį. O jei dar pridėsime jų intuiciją, tai melagiai su Dvyniais neturi jokių šansų.

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Kadangi Vėžys yra nepaprastai susijęs su savo emocijomis, jis pamato melą kitų žmonių akyse. Jis permato ne tik surepetuotas eiles, bet ir veidmainiškas šypsenas. O jei žmogus yra nuoširdus ir teisingas, Vėžys iš karto tai pajaučia.

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Liūto akimis, klastingi žmonės yra bailiai. Liūtas vertina sąžiningumą, o kiekvienas, kuris vengia tiesos, nenusipelno jo pagarbos. Galbūt Liūtas ne visada žino visą istoriją, bet melagį nustato pagal tai, kaip šis nedrąsiai vengia tiesos ar kalba taip, lyg būtų pakartojęs savo istoriją 10 kartų prieš veidrodį. Melagį išduoda drąsos trūkumas.

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Mergelės kruopštumas visame kame byloja apie rimtą požiūrį į viską, net ir melagių atskleidimą. Kai ji įtaria, kad kažkas meluoja, arba jau yra tuo tikra, arba imasi detektyvo vaidmens, kad viską išsiaiškintų.

Svarstyklės

rugpjūčio, lapkričio, Liūtas

Svarstyklės pirmosios sužino, kad kažkas negerai. Dar melagiui nespėjus atverti burnos. Svarstyklės viską mato pagal tai, kaip žmogus įėjo, kaip nežiūrėjo joms į akis. Jos aiškiai supranta, kai nuo jų kas nors slepiama.

Skorpionas

gruodžio

Kadangi Skorpionas charizmatiškas, žmonės dažnai nori su juo gerai sutarti. Kartais jis tai panaudoja savo naudai, manipuliuodamas pokalbiu. Jei Skorpionas įtaria, kad kažkas meluoja, imasi gudrybės ir pasako tai, kas netiesa, bei stebi pašnekovo reakciją. Jei šis nepaneigia pasakyto fakto, o Skorpionas žino, kad tai nesąmonė, iš karto supranta, jog jam meluojama.

Šaulys

vyrai

Šauliui patinka pažinti žmones. Su kuo nors susitikęs jis ne tik klausia, iš kur tas žmogus yra. Jis išklausinėja viską: kada čia atsikėlė, ar pažįsta jo pusbrolį, kuris seniai čia gyvena ir pan. Tai yra patogus triukas melagiams pagauti, nes jie dažniausiai būna surepetavę savo atsakymus ir yra užklumpami netikėtai, kai jiems pateikiami papildomi klausimai.

Ožiaragis

ožiaragis, gruodžio

Ožiaragis geba į pasaulį žiūrėti su sveika realizmo doze. Todėl ne visada lengvai supranta, ar jam sako tiesą. Sunku Ožiaragį kuo nors įtikinti, ypač jei jis žino pašnekovo reputaciją ir charakterį. Ožiaragis vertina žmogų pagal žinomus faktus ir kūno kalbą. Jis pasitiki nedaugeliu žmonių, o melagius greitai atsistoja iš savo gyvenimo.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

Vandenis dažnai labai sėkmingai elgiasi pagal instinktus. Skeptikai jam sako: „Nedaryk to! Tai per daug rizikinga!“ Bet jis daro būtent taip. Ir viskas dėl to, kad jis geba sėkmingai sujungti logiką su intuicija. Melagį Vandenis greičiausiai atskiria, remdamasis savo intuicija.

Žuvys

gruodžio

Empatija yra Žuvų požiūris į gyvenimą. Net jei įtaria žmogų, jos linkusios suteikti jam galimybę pasiteisinti. Dėl to aplinkiniai tampa mažiau atsargūs, atsipalaiduoja ir nuvertina Žuvis. Tai reiškia, kad melagiai lengviau atskleidžia savo paslaptis. Žuvys būtų geros policininkės.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].