Kaip išsaugoti santykius su parteriais pagal Zodiako ženklą?

Kiekvienas iš mūsų nori iš savo partnerio dėmesio, šilumos ir meilės. Lygiai tokie patys norai aplanko ir juos, todėl labai svarbu būti dėmesingiems vienas kitam, tyrinėti partnerio įpročius ir priklausomybes, kad galėtumėme sustiprinti ryšį poroje. Deja, bet kartais kiekvieną porą ištinka santykių krizė, tad verta žinoti, kaip išsaugoti santykius su mylimuoju. Astrologai atskleidė, kaip tą padaryti!

Kaip išsaugoti santykius su kiekvienu zodiako ženklu?

Jei tik neseniai užmezgėte santykius ir dar nespėjote iki galo pažinti savo partnerio, tuomet siūlome susitelkti ties jo zodiako ženklu. Informacija jums pravers ir ateityje užklupus santykių sunkumams.

Avinas

Atkaklus ir mėgstantis pasiginčyti Avinas tampa dar labiau nepakeliamas, kai yra alkanas. Pirmiausia pamaitinkite juos ir tik tada pradėkite diskusijas, jei vis dar norėsite.

Jautis

Jaučio atstovams patinka stabilumas visose vietose, pradedant nuo rytinės kavos ir baigiant aistringais lytiniais santykiais. Ypač aktyvus fizinis intymumas sugeba Jaučius amžinai išlaikyti šalia.

išsaugoti santykius

Dvyniai

Nauja kelionė ar nauja pokalbio tema yra tarsi oras Dvyniams. Stenkitės jiems to duoti kuo daugiau! Įprasta kasdienybė jiems nepatinka.

Vėžys

Kad Vėžys nesislėptų savo vidiniame pasaulyje, būkite su ja visada sąžiningi ir nuoširdūs.

Liūtas

Leiskite Liūto atstovams žinoti, kad jie visuomet yra laukiami bei mylimi, kad visi jį gerbia ir jis visą gyvenimą praleis šalia jūsų.

Mergelė

Mergelės perfekcionizmą sunku įveikti, todėl stenkitės atitikti jų idealus ir idėjas, kad pasaulis būti tobulas.

Svarstyklės

Dažnai klauskite Svarstyklių patarimo ir būtinai jų klausykite. Jie gali ilgai galvoti, kol pasieks pusiausvyrą, tačiau jų atsakymai bus labai naudingi.

Skorpionas

Leiskite Skorpionui pabūti vienam, po kurio laiko jį ištiks emocijų ir entuziazmo audra, nes jie norės parodyti savo romantiškumą.

Šaulys

Neapsiribokite Šaulių laisvės ir tada jie tikrai grįš pas jus, kad pratęstų pradėtą ​​bendrą darbą ir pareikštų daug naujų idėjų.

išsaugoti santykius

Ožiaragis

Išklausykite Ožiaragio apie jo įtemptą dieną, pamasažuokite kaklą, patiekite skanią vakarienę. Net jūsų tylus buvimas netoliese gali patikinti Ožiaragį, kad esate idealus partneris.

Vandenis

Vandenių atstovams nereikia sakyti, ką daryti. Jie visiškai nesureikšmina kitų nuomonės ir aplink save kuria saugią aplinką.

Žuvys

Žuvų atstovus lengva sužeisti ar sugadinti jiems nuotaiką, todėl atsargiai rinkitės žodžius pokalbyje. Dar geriau – stenkitės atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę ir būsite labai vertinamas santykiuose.

Atsiminkite šiuos trumpus patarimus, kai bendraujate su kitais zodiako ženklų atstovais, kad partneriai būtų patenkinti jumis ir jūsų santykiais. Tuomet visi jausis laimingi ir patenkinti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].