Kiekvienas ženklas yra atsakingas už tam tikrą kūno dalį…

Nuo senų senovės gydytojai naudojo Visatos energiją, kad kuo geriau padėtų savo pacientams ir sustiprintų savo įgūdžius. Nors šiandien niekas to nepraktikuoja, mes vis tiek galime naudoti senovines praktikas, kad sužinotume kažką naujo.

Pagal astrologiją, kiekvienas Zodiako ženklas yra atsakingas už konkrečią kūno dalį, o jei kyla problemų dėl šios dalies, jas galima išspręsti teisingai nukreipiant energiją.

Avinas

Kūno dalys: Avinas valdo galvą, plaukus ir veidą.

Energija: Avino energija siejama su lyderyste, ambicijomis ir apsisprendimu. Ji taip pat valdo tokias emocijas kaip pyktis, pasitikėjimas savimi ir drąsa.

Pusiausvyros sutrikimas: Avino energijos disbalansas gali pasireikšti kaip galvos skausmas, žemas savęs vertinimas ir sloga. Odos problemos, tokios kaip spuogai, egzema ir bėrimai, taip pat plaukų slinkimas gali rodyti disbalansą.

Gydymas: šis Zodiako ženklas personifikuoja tai, kad turite mokėti pastovėti už save ir gyventi taip, kaip norite. Jei pastaruoju metu slapstėtės šešėlyje arba pernelyg dažnai klausėtės savo ego, tada atėjo laikas atgauti savo pusiausvyrą. Galbūt turėtumėte nustoti atsainiai elgtis, šiek tiek sulėtinti tempą ir atkreipti dėmesį į aplinkinį pasaulį.

Jautis

Kūno dalys: Jautis valdo kaklą, gerklę, skydliaukę, tonziles ir viršutinę nugaros dalį.

Energija: Jaučio energija yra susijusi su nuoseklumu ir stabilumu. Ji valdo materialųjį ir fizinį turtą, taip pat saugumo ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Pusiausvyros sutrikimas: Jaučio energijos disbalansas pasireiškia kaip kaklo ar gerklės skausmas, užkimęs balsas ar skausmas viršutinėje nugaros dalyje. Be to, šio ženklo atstovams gali kilti jausmas, kad jie yra sutrikę arba bijo ką nors pamesti.

Gydymas: Jaučiams svarbu praktiškumas, nes tai padeda išlaikyti stabilumą ir organizuotumą šio ženklo gyvenime. Jei nesijaučiate stabilus arba atrodo, kad esate kažkokioje kilpoje, gali tekti atkreipti dėmesį į gerklę ir kaklą. Pabandykite dėvėti mėlynus kristalus, užsiimti dainavimu ar pabandykite pakeisti savo aplinką.

Dvyniai

Kūno dalys: smegenys, mintys, veido išraiška.

Energija: Dvyniai išreiškia save ir organizuoja savo mintis kitiems žmonėms suprantamu būdu. Šio Zodiako ženklo atstovai yra nuostabūs kompanionai, rašytojai ir kalbėtojai.

Pusiausvyros sutrikimas: energinio disbalanso metu Dvyniams kyla painios mintys. Be to, dėl disbalanso jie gali apkalbėti ir ką nors pasakyti visai negalvodami.

Gydymas: efektyviausi būdai yra meditacija ir dienoraščio rašymas. Tai padeda išlaikyti jūsų protą ramų ir atsikratyti įkyrių pasikartojančių minčių.

Vėžys

Kūno dalys: šonkaulių sritis, krūtinės ir širdies sritis.

Energija: Vėžio energija siekiama laisvai reikšti savo emocijas ir jausmus. Tai taip pat užpildo jus užuojauta, todėl norisi padėti kitiems.

Pusiausvyros sutrikimas: Vėžio energijos disbalansas pasireiškia sumišimo jausmu, nevaldomomis emocijomis, išsekimu, irzlumu ir noru pabūti atskirai. Taip pat dažnai pasitaiko tokių problemų kaip kosulys, krūtinės skausmas ir sutrikusios emocinės problemos.

Gydymas: tokiu atveju bus naudingi kvėpavimo pratimai, fizinis aktyvumas ir vaikščiojimas gryname ore. Jūs taip pat galite jaustis geriau, padėdami kitiems.

Liūtas

Kūno dalys: širdis ir viršutinė nugaros dalis.

Energija: Liūtai visada ištikimi sau, o jų energija pasireiškia pasitikėjimu, išdidumu ir noru išreikšti save taip, kaip jie to nori patys.

Pusiausvyros sutrikimas: Liūto energijos disbalansas pasireiškia širdies problemų, emocinio nepasiekiamumo, žemos savivertės, drovumo ar baimės manijos forma.

Gydymas: šios problemos sprendimas yra kūrybiškumas. Tapyba, poezija, muzika, teatras – yra daugybė variantų. Joga padės atverti širdies sritį, kaip ir padės pakalbėti apie savo jausmus su artimaisiais.

Mergelė

Kūno dalys: pilvas ir virškinamasis traktas.

Energija: Mergelės yra užsispyrusios, atsparios ir motyvuoja judėti pirmyn, nepaisant jokių sunkumų. Jų energija leidžia pastebėti net menkiausias gyvenimo detales.

Pusiausvyros sutrikimas: Mergelės energijos disbalansas gali pasireikšti vidurių užkietėjimo, blogo virškinimo, nuolatinės dietos ir valgymo sutrikimų forma. Taip pat galimas įkyrus elgesys ir užsispyrimas.

Gydymas: labai svarbu išmokti nesuteikti sau nepagrįstai didelių lūkesčių. Nusiraminkite ir pabandykite susitvarkyti su mintimis, kurios pastaruoju metu vargina. Norėdami pasiekti ramybę, užsiimkite kūryba, sportu ar meditacija.

Svarstyklės

Kūno dalys: inkstai, šlapimo pūslė ir apatinė nugaros dalis.

Energija: Svarstyklių energija slypi asmeniniuose santykiuose, taip pat vystymesi su kitais žmonėmis bei su jų pagalba.

Pusiausvyros sutrikimas: disbalansas pasireiškia arba noru izoliuoti save nuo visų, arba būti pernelyg priklausomu nuo kitų. Taip pat būdingi tokie simptomai kaip šlapimo pūslės infekcijos, dažnas šlapinimasis ir nugaros skausmas.

Gydymas: turite išmokti eiti į kompromisus ir galvoti apie kitus. Kita vertus, jei esate per daug nuo kažko priklausomas, tuomet galbūt laikas galvoti apie nepriklausomybę ir pasisemti sau jėgų.

Skorpionas

Kūno dalys: lytiniai organai.

Energija: tai yra sugebėjimas transformuotis ir mokytis iš gyvenimo patirties. Be to, Skorpiono energija yra susijusi su tamsiosios jūsų pusės atidarymu ir jos užpildymu šviesa.

Pusiausvyros sutrikimas: dėl energijos disbalanso drastiški ir staigūs pokyčiai dažnai glumina. Tai, taip pat, gali pasireikšti kaip depresija, šlapimo pūslės infekcija ir padidėjusio ar sumažėjusio libido pavidalu.

Gydymas: norint subalansuoti Skorpiono energiją, sutikite su pasikeitimu ir spręskite tamsiąją savo asmenybės pusę. Tam gali padėti meditacija ir mantra. Leiskite laiką prie jūros ar ežero. Tai leis jums pasikrauti energijos ir atlaisvinti savo emocinę naštą.

Šaulys

Kūno dalys: kepenys ir šlaunys.

Energija: Šaulių energija slypi nore mokyti, mokytis ir atrasti kažką naujo. Jie visada pasirengę leistis į nuotykius, kurie leis geriau suprasti gyvenimą ir aplinkinį pasaulį.

Pusiausvyros sutrikimas: Šaulio energijos disbalansas pasireiškia kepenų liga, skausmu klubo srityje, neramumu ir piktnaudžiavimu kuo nors. Kita vertus, tai taip pat gali pasireikšti pasyvumu ir nenoru praplėsti savo akiratį.

Gydymas: geriausias būdas atgauti pusiausvyrą yra kelionės ir mokymasis naujų dalykų, kurie praplės jūsų akiratį. Taip pat išbandykite sportą ar ką nors, kas jums yra visiškai netipiška.

Ožiaragis

Kūno dalys: dantys, kaulai ir keliai.

Energija: Ožiaragio energija – tai daryti dalykus tvarkingai ir praktiškai. Ji yra ambicinga ir motyvuoja įgyvendinti savo planus ir kurti.

Pusiausvyros sutrikimas: disbalansas gali pasireikšti kaip pervargimas, kelio problemos, dantų ėduonis ar dantų skausmas. Tai gali sukelti tai, kad jūs pradėsite per daug spausti save ir pasinersite stačia galva į darbą, kad tik pabėgtumėte nuo emocijų.

Gydymas: sulėtinkite, pristabdykite ir peržiūrėkite savo tikslus. Pakeiskite tvarkaraštį, kad daugiau laiko liktų poilsiui, o ne darbui. Meditacija, joga ar dienoraščio rašymas gali padėti sugrąžinti pusiausvyrą.

Vandenis

Kūno dalys: kulkšnys ir nervų sistema.

Energija: Vandenio energija yra originali ir evoliucinė, ji leidžia pamatyti bendrą vaizdą ir išlikti humaniškam.

Pusiausvyros sutrikimas: Vandenio energijos disbalansas gali priversti jus pasijusti „išprotėjusiu mokslininku“ ir prarasti ryšį su realiu pasauliu. Gali atsirasti kulkšnies skausmas, nerimas ir net panikos priepuolis.

Gydymas: būtina toliau dirbti su savo idėjomis ir suprasti, kaip jūsų kūriniai gali įsilieti į bendrą vaizdą, ir padėti kitiems, ne tik sau. Darykite tai, kas įkvepia ir yra malonu. Apsupkite save bendraminčiais, kurie gali išmokyti ko nors naudingo.

Žuvys

Kūno dalis: pėdos ir kankorėžinė liauka.

Energija: energija yra jūsų dvasingumo, kūrybiškumo ir saviraiškos sinchronizavimas per meną, muziką ir šokį.

Pusiausvyros sutrikimas: išsiblaškymas gali būti Žuvų energijos disbalanso ženklas. Galite prarasti ryšį su kitais, užsisklęsti savyje ir tapti įtarūs. Be to, disbalansą gali sukelti tai, kad jūs prarandate ryšį su savo dvasine energija ir intuicija.

Gydymas: atkurkite ryšį su savo dvasingumu meditacijos ir kūrybiškumo dėka. Nukreipkite savo energiją į ką nors produktyvaus. Padėti gali ir pėdų masažas bei refleksoterapija.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].