Kiekvieną zodiako ženklą erzina skirtingi dalykai ir kiekvienas iš jų turi tam tikrą kantrybės lygį, kuris padeda susidoroti su nepasitenkinimu.

Todėl kiekvienas skirtingai reaguoja į kito asmens ydas. Kaip tai veikia kantrius žmones ir kaip tuos, kurie nepasižymi angeliška kantrybe?

Vieni gali iškęsti valandų valandas, net ir skambant trukdančiai bei nemaloniai muzikai iš kito buto, o kiti tuoj pat kreipiasi į kaimynus.

Tėvai elgsis skirtingai, kai vaikas nesupranta namų darbų užduoties. Vieni kantriai aiškins sprendimą, o kiti, matydama, kad vaikas nesupranta, irzliai patys išspręs užduotį ir lieps vaikui persirašyti.

Taigi kokios kantrybės galima tikėtis iš kiekvieno zodiako ženklo?

Avinas

Avinas nepatenka į kantriausių žmonių sąrašą. Jis pradeda nervintis visur: kai įstringa eismo kamštyje, stovėdamas eilėje, kai vėluoja skrydis arba laukdamas bagažo. Impulsyvus ir ūmus charakteris verčia Aviną imtis priemonių.

Kadangi pats yra geras organizatorius, Avinas atsisako suprasti, kodėl transportas vėluoja, remontininkas neturėjo tinkamo įrankio, ar kodėl neįmanoma prisikviesti padavėjo.

Bet kokią problemą jis pradės spręsti nedelsiant ir jo aršumas pasieks savo.

Jautis

Šis zodiako ženklas yra kantrybės standartas. Juatis gali praleisti valandų valandas, stebėdamas bjaurastį, kuri vyksta tiesiai jam po nosimi. Ne todėl, kad jo tai neerzina, o todėl, kad jis tiesiog kantriai laukia, kol tai baigsis.

Kaip niekas kitas, Jautis supratingai elgsis su kaimynu, kuris daro remontą, vaiku, kuris laksto po namus, mušdamas būgną, kolega, kuris vėl lėtina projekto įgyvendinimą.

Iš dalies taip yra dėl Jaučio lėtumo ir praktiškumo. Jis labai kantrus ir supranta žmones.

Dvyniai

Dvynių kantrybė įvairiose gyvenimo srityse pasireiškia skirtingai. Dvyniai gali ilgą laiką toleruoti kitus, išklausyti jų argumentus, bendrus planus. Ypač jei jūs pats ką nors atsakote, klausydamiesi jo.

Bet kai kas nors pasisavina visą antklodę, Dvyniai įžeidžia ir išreiškia nusivylimą.

Kasdienėse situacijose Dvyniai taip pat būna gana užsispyrę. Gali pradėti kelis ginčus vienu metu, greitai pavargti ir išeiti jų nė nebaigę.

Vėžys

Tai – žmonės su angelų kantrybe. Jie ramiai žiūri į pareigas, kasdienes problemas sprendžia be panikos, net jei iškyla nestandartinis atvejis. Viskas gali būti išspręsta!

Vėžys bus nepatenkintas, jei jį skubinsite ir raginsite. Jam tai nepatinka. Bet net ir tada jis nebus nervingas.

Vėžys mėgsta komfortą ir patogumą. Jis nemėgsta nešvarių vietų. Jis bandys kuo greičiau iš ten išeiti, o jei tai neįmanoma, bandys prisitaikyti, bet nereikš pasipiktinimo.

Liūtas

Yra kantrių Liūto ženklo atstovų. Tačiau dauguma jų turi karališką būdą ir kantrybe neišsiskiria. Juos erzina ne tik kitų nepagarba jiems, bet ir atitinkamos pagarbos trūkumas.

Liūtas nemėgsta monotonijos. Pasikartojantis tekstas ar judesys jį galiausiai jį tiesiog įsiutina.

Liūtas labai susierzina, kai sužino, kad anksčiau sutartas planas buvo pakeistas be jo sutikimo. Ir Liūtas yra visiškai nepakantus melagiams.

Mergelė

Kadangi siekia tobulumo, dėl to Mergelė yra dėmesinga ir rami. Kad gautų tai, ko nori, Mergelė negailės laiko ir kantrybės.

Ji yra pasirengusi nueiti ilgą kelią, kad pasiektų norimą rezultatą, o be kantrybės to nepadarysi. Nesvarbu, koks sunkus darbas, Mergelė nepames jo pusiaukelėje.

Atėjusi į svečius, Mergelė tikrai atkreips dėmesį į tvarką namuose. Nors nepakantūs žmonės po Mergelės ženklu pasitaiko retai, nemalonūs kvapai, dulkės ir išmėtyti daiktai sukelia joms pasibjaurėjimą. Jos to nekomentuos, bet pasistengs kuo greičiau išeiti.

Svarstyklės

Taikus charakteris suteikia Svarstyklėms daug kantrybės. Svarstyklei yra nemalonūs bet kokie priešiškumo rodymai.

Jei namuose ar darbe kyla konfliktas, Svarstyklės stengsis užglaistyti visus kampus ir tapti tarpininku, siekiant taikos.

Svarstykles taip pat dirgina žmonės, kurie kelia skandalus. Nors Svarstyklės yra pasirengusios išklausyti abi šalis ir bandyti išspręsti situaciją, pasirinkti vieną pusę joms sunku.

Skorpionas

Tiesą sakant, laukimas Skorpionui yra natūrali būsena. Jis gali ilgai stebėti, analizuoti, daryti išvadas, o tam, žinoma, reikia didelės kantrybės taurės.

Tai nereiškia, kad šis zodiako ženklas niekada nesusierzina. Bet Skorpionas tiesiog moka to neparodyti. Emocijų kontrolė yra ypatingas sugebėjimas ir Skorpionas gali juo didžiuotis.

Nors Skorpioną erzina silpni ir neryžtingi žmonės, jis visada pasiruošęs išklausyti ir padėti. Šiuo bruožu pasižymi kantrūs Skorpiono ženklo atstovai.

Šaulys

Negalima sulyginti visų Šalių, tačiau vis dėlto dauguma šio ugnies ženklo atstovų turi nulį kantrybės.

Jiems visada reikia kur nors bėgti, akimirksniu priimti sprendimą, nes dar daug kas nepadaryta, bet viskas turi būti padaryta. Šiame sūkuryje tiesiog nėra laiko atkreipti dėmesio į smulkmenas ir detales.

Šaulys siekia būti geriausiu ir jį erzina, kad kažkas yra protingesnis, gražesnis ir stipresnis. Tačiau jo siekiai visada yra pagirtini, o atlikto darbo kokybė pernelyg nesiskiria nuo konkurentų.

Ožiaragis

Tai puikus laiko strategas, galintis apskaičiuoti laiką, reikalingą tam tikroms užduotims atlikti.

Ožiaragis neskubės visko daryti greitai, jam svarbu kokybė. Šiuo atžvilgiu Ožiaragiai yra labai kantrūs žmonės.

Jei įmanoma išvengti klaidų, Ožiaragis bandys tai padaryti. Ožiaragis neskuba nei su finansiniais sprendimais, nei su asmeniniais santykiais. Jis visada yra atsargus, išskyrus tada, kai meilė susuka galvą.

Vandenis

Daug metų Vandenis gali toleruoti kasdienį diskomfortą, nuobodumą ar mirtiną rutiną. Bet anksčiau ar vėliau ši užtvanka sprogs. Gyvenimo monotonija nėra jo elementas.

Vandenis taip gyvens tik tuo atveju, jei nėra kito kelio, pvz., vaikystėje ir jaunystėje, jei yra tiesiogiai priklausomas nuo tėvų.

Pasikartojanti tvarka Vandenį labai greitai sutrikdo. Jis supranta tai kaip priespaudą ir nori kuo greičiau ištrūkti.

Žuvys

Šis vandens ženklas yra gana ramus ir supratingas. Žuvys nesinervins stovėdamos eilėje arba nesiraus plaukų, jei kolega netinkamai atliko užduotį. Juk laukdami visi yra lygūs.

Žuvys neabejotinai susierzins, kai neatliksite ko nors, kas buvo pažadėta. Tokį poelgį jos gali suprasti kaip išdavystę.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].