Kaip auklėti vaikus, gimusius po skirtingais Zodiako ženklais?

Astrologija praverčia visur. Ji net gali padėti auklėti vaikus! Išsiaiškinkime, kokio auklėjimo labiausiai reikia vaikams, gimusiems po skirtingais Zodiako ženklais.

Avinas

savaitės horoskopas, Gruodžio

Avinus pastebėsite iš tolo. Šie vaikai visą laiką juda ir neduoda tėvams ramybės. Jie labai aktyviai pažįsta pasaulį ir netoleruoja apribojimų. Draudimų metodas su jais neveikia, priešingai, jis juos pykdo ir sukelia problemų. Būtina bendrauti su mažais „Avinėliais“ kaip ir su suaugusiaisiais. Skatinkite jų siekius ir nesijaudinkite dėl hiperaktyvumo. Tegul jie realizuoja save.

Jautis

maistas, galią

Paklusnus ir stropus Jautis yra tikra dovana tėvams. Jis mėgsta specifiką. Jei norite jį pamokyti, darykite tai kuo aiškiau ir skaidriau. Dažniau pasivaikščiokite gamtoje – Jaučiui tai yra energijos ir įspūdžių šaltinis. Jo užsispyrimas kartais erzina, tačiau tai taip pat padės jam orientuotis ateityje.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas, maistas, Gruodžio

Žiūrint į šį vaiką, viskas aišku iš karto – jis niekur neprapuls. Nuo vaikystės jis turi didžiulį socialinį ratą, nuolat bėga ratu. Nesijaudinkite, kad jis greitai viską meta – ši paieška tęsis visą gyvenimą. Taip Dvyniai formuoja savo patirtį ir pasaulėžiūrą. Atkaklumas nėra stiprioji jų pusė, tačiau puiki atmintis, intelektas ir bendravimas išskiria juos iš kitų.

Vėžys

maistas, stebėti

Vėžiai yra labai švelnūs vaikai. Jiems patinka būti po motinos ranka ir jiems nieko daugiau nereikia. Jie mėgsta leisti laiką namuose, palaikyti tvarką, padėti ruošti maistą. Santykiai su klasės draugais yra sudėtingi dėl jų drovumo. Todėl Vėžiams reikalinga tėvų parama. Nebūkite abejingas, pasakykite daugiau malonių žodžių. Tada Vėžiai išaugs pasitikėdami savimi ir nepraleis jiems pasitaikančių galimybių.

Liūtas

savaitės horoskopas, maistas

Liūtai, kaip ir Avinai, tarp bendraamžių išsiskiria išreikštu „ego“. Jau nuo lopšio jie parodo savo pranašumą ir norą būti pirmu visame kame. Ir ne be reikalo. Jie turi puikias smegenis ir kūrybišką mąstymą. Ir tai reikia skatinti, tada turėsite puikų studentą su didelėmis ateities perspektyvomis.

Mergelė

mergelė, galią

Po Mergelės ženklu gimę vaikai yra likimo dovana vaikystėje. Jie mokosi su dideliu entuziazmu – užuot žaidę, jie mieliau perskaitys dar porą knygų. Švietimo ir drausmės problemų nekyla, bet atsiranda labai daug dėl ​​emocinių apraiškų. Šiems vaikams reikia padėti ugdyti empatiją kitiems žmonėms ir gebėjimą džiaugtis aplinkiniu pasauliu.

Svarstyklės

savaitės horoskopas, sėkmės, Gruodžio

Nuo vaikystės Svarstyklės yra kūrybingos, charizmatiškos, bendraujančios ir linksmos prigimties. Jos mėgsta draugauti, įsimylėti. Užuojauta kitiems prasidės nuo pat pirmųjų žingsnių. Svarstyklės žino, kad jos yra žavios ir mėgsta gražius daiktus. Iš jų išauga damos ir džentelmenai, visiški eruditai ir mokantys save pristatyti. Skatinkite juos būti kūrybiškais ir meniškais.

Skorpionas

sėkmės

Stiprūs, labai protingi, mąstantys už ribų, energingi Skorpionai kitus nervina. Jie nemėgsta atsiverti žmonių akivaizdoje, jų galvoje visada dūzgia krūva minčių ir idėjų ir jie jas puikiai įgyvendina, nesikreipdami pagalbos. Atsargiai juos girkite, kitaip užsiauginsite narcizų, geriau užmegzkite draugiškus santykius. Tėvų pasitikėjimas jiems yra svarbiausias dalykas.

Šaulys

šaulys, savaitės horoskopas, Gruodžio

Šaulys žavi aplinkinius savo linksmumu. Jo žinių troškimas yra neįtikėtinas, todėl nebijokite vaiką apkrauti edukaciniais žaidimais, intelektualiomis užduotimis – jam tai patinka. Taip jis taip pat įveiks savo natūralų tingumą ir neorganizuotumą. Nebijokite pasiimti vaikų į keliones – taip jie atranda pasaulį.

Ožiaragis

maistas

Maži Ožiaragiai yra labai rimti, apgalvoti, nemėgsta kelti tėvams bėdų. Jie mokosi labai apgalvotai, tačiau dėl tam tikro lėtumo dažnai nespėja visko padaryti laiku ir dėl to būna nusiminę. Juos reikia palaikyti ir paaiškinti, kaip planuoti savo laiką bei pastangas. Tai jiems bus labai naudinga ateityje. Šie vaikai labai gerbia tėvus, todėl konfliktų paprastai būna kiek įmanoma mažiau.

Vandenis

savaitės horoskopas, Gruodžio

Vandenius sunku ugdyti, jie labai savotiški ir nuolat ieško nuotykių. Net nuo darželio toks vaikas įgyja neįtikėtinai daug pažįstamų, kuriuos stebėtinai išsaugo visą gyvenimą. Atkreipkite dėmesį į kūrybines sritis, jas verta skatinti. Dažnai šie vaikai patenka į keistas ir neįprastas situacijas, tačiau nėra prasmės dėl to priekaištauti. Jie vis tiek elgsis taip, kaip jiems atrodo tinkama.

Žuvys

maistas

Žuvys yra labai jautrios, malonios ir nemėgsta keiktis. Jos mėgsta skaityti knygas ir skrajoti padebesiais. Nereikėtų jų greitai nuleisti ant žemės ir bandyti paversti suaugusiais. Jų svajonės padės atrasti save ir neprarasti to, ką įgijo. Dažniau pagirkite savo vaikus ir padėkite susidoroti su sunkumais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].