Astrologija gali atskleisti žmonių būdo bruožus ir charakterio savybes. Šiame straipsnyje  jums papasakosime, kaip yra linkusios apgaudinėti moterys pagal jų Zodiako ženklą.

Sunku rasti geriau organizuotų, nei Avino ženklo atstovės, damų. Nelaimingų ar netikėtų atsitikimų joms nebūna. Jos visada viską kontroliuoja. Todėl, jei ženklo atstovė pradėjo vėluoti, tuomet turite būti budrus. Ji greičiausiai vėluoja dėl to, kad ji kažkam slapta norėjo skirti laiko.

Po Jaučio ženklu gimusios moterys yra labai mėgstančios bendrauti. Jos mielai pasakoja savo partneriui viską ir kalba apie visus. Kalbėdamos jos mėgsta rodyti meilę savo partneriui: sugalvoja meilias pravardes, domisi verslu, klauso, palaiko. Jei moteris, gimusi po šiuo ženklu, staiga nustojo domėtis partneriu, tada jos išrinktajam reikia pagalvoti apie tai, ar horizonte neatsirado kitas.

Dvynės mėgsta lankytis pramogų vietose. Joms sofa ir televizorius vakare yra nuobodulio garantas. Jei ji pareiškė norą būti namuose, tuomet turite atidžiai apsvarstyti jos elgesį. Galbūt tai apgaulė slegia jos sielą.

Vėžio ženklo atstovės paprastai nėra linkusiuos meluoti. Bet kartais pasitaiko. O jei dar prie pastebėtų melų galite pridėti ir partnerės neviltį, greičiausiai ji kažko bijo – galbūt, kad jūs atskleisite apgaulę. Vėžiai iš prigimties nemoka meluoti, nes jie nežino, kaip tai padaryti, todėl melas – pirmas ženklas, kad kažkas yra ne taip.

Zodiako ženklų reitingas: nuo tvarkingiausio iki mažiausiai tvarkingo

Jei po Liūto ženklu gimusi moteris staiga pakeitė savo įvaizdį ar pradėjo labiau rūpintis savo išvaizda nei anksčiau, tai ženklas, kad ji turi naują gerbėją. Jei pastebėjote, kad Liūtė tapo plepesnė (kas jai visai nebūdinga), tai jau tikrai metas sunerimti.

Mergelė, kaip ir bet kuri kita moteris, gali išduoti. Tačiau jos įgimtas jautrumas ir dorumas greitai atskleis jos paslaptį. Nuolatinis nervinimasis Mergelei nebus lengva užduotis, ji negeba išlikti šaltakraujiška. Sąžinė taip kankins jautrią Mergelę, kad ji prisipažins, ką padariusi.

Svarstyklėms labai rūpi jų reputacija. Dėl šios priežasties jos bijo, kad apgaulė bus atskleista ir jos taps visuotiniu pajuokos objektu. Svarstyklės aštriai reaguos į menkiausius klausimus, susierzins dėl smulkmenų. Matoma panika jas lengvai išduos.

Kurie Zodiako ženklai 2020 metų rudenį bus laimingesni už kitus?

Gyvenimo drauge išsirinkus moterį Skorpionę jums nebus lengva. Skorpionės paslaptingos, todėl jūsų santykius lydės neaiškumai ir paslaptys. Jums reikės labai atidžiai sekti jos elgesį. Skorpionės vertina privatumą, todėl jei ji pakeitė savo telefono slaptažodį, galbūt pakeitė ir paslapčių patikėtinį?

Po Šaulio ženklu gimusi moteris atidžiai slepia išdavystę. Ji labai gėdijasi savo netinkamo elgesio, jaudinasi, tačiau tai parodo gana neįprastai – tampa baisiai irzli savo partneriui, bandydama rasti priežastį, dėl kurios ji galėtų pateisinti išdavystę.

Atsakinga ir organizuota Ožiaragė pasiduos kaltės jausmui. Ji stengsis ištaisyti savo nesąžiningą poelgį dėmesingesniu požiūriu ir rūpestingumu išrinktajam. Todėl partneris turėtų žinoti, kad perdėtas gerumas neatsiranda be priežasties.

Tik šie Zodiako ženklai gali nesavanaudiškai mylėti kitus

Vandenė neįsivaizduoja savo gyvenimo be minios draugių. Ji joms pasakoja visiškai viską, bet slepia informaciją apie savo gerbėjus. Tačiau jei jos Vandenę nors šiek tiek įtaria, tada ji nieko neslėps ir viską joms išdėstys taip, kaip yra. Visgi, jei kažką žino draugės, tai žino visi aplinkiniai.

Jautrios moterys, skraidančios padebesiuose, tai Žuvys. Jos mažiausiai linkusios išduoti. Bet jei jau taip atsiriks, tai bereiks užduoti klausimą tiesiai šviesiai ir sulauksite tiesaus atsakymo. Jei Žuvis bandys meluoti – suprasite, nes ji drovėsis, vengs žiūrėti jums į akis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].