Kada yra geriausias laikas susituokti pagal Zodiako ženklą?

Kad ir kaip mokslininkai bandytų nustatyti geriausią amžių vedyboms, šeimos sukūrimui ir vaikų susilaukimui, vieningo atsakymo nėra. Kiekvienas žmogus individualiai apsisprendžia, kada jam susituokti ir pradėti šeimyninį gyvenimą, tačiau tam sprendimui gali daryti įtaką partnerio zodiako ženklas.

Taigi, kada tuokiasi skirtingų zodiako ženklų atstovai?

Ožiaragis

Atsakingi ir drausmingi Ožiaragiai apie šeimyninį gyvenimą pradeda galvoti anksti, todėl sulaukę pilnametystės jie jau yra subrendę priimti partnerį tokį, koks jis yra.

Vandenis

Laisvę mylintys Vandeniai gali išvis nesituokti, nes ir taip jaučiasi puikiai bei neturi jokių oficialių įsipareigojimų. Bet jei santuoka ir įvyks, to reikės palaukti.

Žuvys

Žuvų intuicija retai  kada jas apvilia, tad, jei jaunystėje jie susipažino su savo antrąja puse, tai tas ryšys išliks visam gyvenimui. 

susituokti

Avinas

Nekantrus Avinas nori visko iš karto! Taip pat ir vedybų, bet toks spontaniškumas ir nesubrendimas neatneša laimės. Geriau palaukite ir skirkite laiko rimtiems apmąstymams.

Jautis

Jautis, tvirtai stovėdamas ant žemės, laukia partnerio, kuris turės tas pačias vertybes kaip ir jie bei sukurs saugumo ir stabilumo jausmą. 

Dvyniai

Dvyniams sunku apsispręsti dėl kūrybiškumo ir šeimos užmezgimo. Suvokimas, kad šeima yra svarbiausia, paaiškėja tik bėgant metams.

Vėžys

Įgiję išsilavinimą ir mąstydami apie tolesnį savo kelią, Vėžiai išeina už savo komforto zonos. Ilgai ieškoti gyvenimo partnerio jie neturi laiko, todėl viskas vyksta labai greitai.

Liūtas

Mylėdami save ir parodydami visą savo puošnumą, Liūtai yra pasirengę priimti, jų manymu, tinkamiausius partnerius. 

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai pirmiausia nori pradėti karjerą, o tik paskui įforminti asmeninius santykius.

susituokti

Svarstyklės

Neapsisprendusios Svarstyklės arba labai ilgai dvejoja ieškodamos pusiausvyros gyvenime, arba greitai susituokia.

Skorpionas

Aktyvūs ir grubūs Skorpionai labai greitai užsidega susidomėję partneriu ir lygiai taip pat greitai jų aistra gali išblėsti. Tik visiškai subrendę jie supranta, ko jiems iš tikrųjų reikia.

Šaulys

Nuotykius dievinantys Šauliai pirmiausia nori pakeliauti po pasaulį prieš įsitaisydamas prie namų židinio. Šauliai norės susituokti tik tuomet, kai šis troškimas bus išpildytas.

Ar jūsų asmeniniai lūkesčiai ir realybė sutampa su tuo, kas rašoma šiame horoskope? Prašome pasidalinti savo nuomone.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].