Kai kuriems pakanka dviejų savaičių, tačiau kai kuriems nepakanka net kelerių metų, kad vėl susivoktų ir būtų pasirengę įsileisti kitą žmogų į savo gyvenimą. Daug kas tokioje situacijoje priklauso nuo to, kaip tiksliai tas ar kitas žmogus patiria išsiskyrimą. Astrologai nustatė, kiek laiko reikia kiekvienam Zodiako ženklui, kad galėtų vėl pradėti susitikinėti po išsiskyrimo ir galvoti apie naujus santykius.

REKLAMA

Lapkričio 5–25 dienomis sėkmė aplankys 3 Zodiako ženklus

Avinas

Avino moteris yra pakankamai mylinti ir norėtų kuo greičiau pasidalinti savo jausmais su mylimuoju. Štai kodėl jos gali iš karto nekantriai pasinerti į naujus santykius, vos tik nutraukusios ankstesnius. Tačiau šio ženklo atstovės turėtų palaukti mėnesį, kol vėl pradės susitikinėti. Tik tada Avino moteris bus tikrai pasiruošusi jaudinančiam meilės nuotykiui!

REKLAMA

Jautis

Jaučio moteris visada ieško vieno partnerio visam gyvenimui, todėl išsiskyrimas pakenkia jos tikėjimui meile. Be to, jos neigiamai vertina bet kokius pokyčius ir įsivaizduoja santykių nutraukimą kaip vieną nemaloniausių akimirkų.

REKLAMA

Rugpjūčio 11 dienos horoskopas Jaučio atstovams

Prieš vėl pradėdamos susitikinėti, šio Zodiako ženklo moterys turėtų palaukti trejus metus. Po skaudaus išsiskyrimo nereikia iš karto ieškoti naujų santykių. Išnaudokite šį laiką, norėdami iš naujo išsiaiškinti savo vertybes.

REKLAMA

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovėms patinka turėti rimtus santykius, nes mato tai kaip galimybę gerai praleisti laiką su kažkuo, kas joms rūpi. Tuo pačiu jos yra linkusios vengti įsipareigojimų, nes bijo prarasti save šio proceso metu.

pelėda, 2021

REKLAMA

Dvynių moterys turėtų palaukti metus, kol vėl pradėtų susitikinėti po išsiskyrimo. Per šį laiką turėtumėte išmokti priimti savo baimes ir drąsiai reikšti savo poreikius.

Vėžys

Jūs nesate įpratę slėpti savo jausmus, todėl jums tiesiog patinka būti įsipareigojusiai. Tačiau, išsiskyrus nereikėtų iškart pradėti susitikinėti vien tam, kad nesijaustumėte vieniša.

REKLAMA

Turėtumėte palaukti apie šešis mėnesius. Giliai įkvėpkite, viską apmąstykite ir tik tada grįžkite į savo romantišką gyvenimą.

REKLAMA

Liūtas

Liūtės greitai atsigauna po išsiskyrimo, nes Liūtų moterys myli naujas emocijas ir santykius vertina kaip savaime suprantamą dalyką. Joms tereikia palaukti porą savaičių, o po to – vėl pradėti susitikinėti.

liūtas

REKLAMA

Liūtų moterys tiesiog nenori gaišti savo laiko ir nerimauti dėl žmogaus, su kuriuo bendravo praeityje.

Mergelė

Mergelės labai rimtai žiūri į savo santykius ir nori įsitikinti, kad jų partneris jomis domisi lygiai taip pat, kaip ir Mergelės juo. Priešingu atveju, Mergelių moteris pati inicijuos santykių pertrauką.

REKLAMA

agresyviausi, moterys

Prieš grįždamos į santykius, šio Zodiako ženklo atstovės turėtų palaukti bent metus. Šį laiką mielai praleiskite sutelkdami dėmesį į kitus savo gyvenimo aspektus.

REKLAMA

Svarstyklės

Bet kokiuose santykiuose Svarstyklių moterys išaukština savo partnerį. Norėdamos išvengti išsiskyrimo, jos pradeda keistis, bandydamos įtikti partneriui. Prieš vėl pradėdamos susitikinėti, Svarstyklių moterys turėtų palaukti aštuonis mėnesius.

REKLAMA

svarstyklės

Per šį laiką jos turi gerai pagalvoti, kas jas tikrai džiugina, ir vis tik nepakenktų, jei išmoktumėte nustatyti savo poreikius.

REKLAMA

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovės išsiskyrusios net negalvoja apie naujus santykius, nes per daug energijos ir emocijų investavo į santykius, kurie nepasiteisino. Jos užsidaro savyje ir sunkiai išgyvena išsiskyrimą.

REKLAMA

skorpionas

Prieš leisdami sau vėl ieškoti santykių, Skorpiono moterys turėtų palaukti trejus metus. Praleiskite šį laiką naudingai ir mokykitės mylėti, nebandydami pasislėpti nuo labiausiai mylimo žmogaus.

REKLAMA

Šaulys

Šaulio moterys niekada nelaikė santykių rimtais. Kai jos išsiskiria su kuo nors, supranta, kad kentėjo daug mažiau, nei jų partneris. Šio Zodiako atstovės turėtų palaukti dvi savaites ir vėl pradėti ieškoti naujų santykių.

REKLAMA

2021, jausmai

Jos tiesiog nori gerai praleisti laiką, nenori prisiimti jokių įsipareigojimų ir ketina mėgautis šiuo gyvenimu iki pat galo.

REKLAMA

Ožiaragis

Jos tiksliai žino, ko nori iš savo santykių, todėl nebijo to reikalauti. Jei jų ir partnerio interesai nesutampa, Ožiaragių moterys nebijo nutraukti santykių. Prieš vėl ieškodamos santykių, jos turėtų palaukti šešis mėnesius.

REKLAMA

Skirkite šį laiką savo planams įgyvendinti ir išsiaiškinkite, kokį žmogų norėtumėte sutikti vėliau.

Vandenis

REKLAMA

Paprastai po išsiskyrimo šio ženklo moterys nenori kuo greičiau vėl būti įsipareigojusios, nes nemato nieko blogo būti vienišomis. Prieš vėl pradėdamos susitikinėti, turėtumėte palaukti dvejus metus. Per šį laiką galite persikelti į kitą miestą, susirasti naują darbą ar pradėti verslą. Pasinaudok šiuo laiku ir nebijokite praleisti jo vienatvėje.

REKLAMA

Žuvys

Žuvų moterys yra labai mylinčios, o išsiskyrimas jas tik sutrikdo, nes jos supranta, kad dėl to buvo kaltas partneris, kuris nepakankamai stengėsi dėl šių santykių sėkmės. Prieš vėl pradėdamos susitikinėti, Žuvys turėtų palaukti tris mėnesius. Būtent šio laiko jums pakaks apraudoti savo netektį ir vėl pradėti ieškoti savo vienintelio žmogaus, turinčio tą patį teigiamą rezervą, kaip ir ankstesnysis.

žuvys

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].