Kiekvienas žmogus yra unikalus, tačiau žmonėms, gimusiems Jaučio metais, būdingos tam tikros bendros savybės. Tarp šių savybių yra ir gerų, ir net gana nemalonių.

REKLAMA

Tais metais gimę žmonės dažnai patiria stresą, nes jų gyvenimas paremtas nuolatine konkurencija. Jei jus globojantis gyvūnas yra Jautis, stenkitės dažniau medituoti, norėdami išvengti nerimo, streso ir nuovargio.

jautis

REKLAMA

Žmonių, gimusių Jaučio metais, charakterio privalumai

Ištvermė. Jaučiai sunkiai dirba ir gali labai ilgai ištverti be jokio poilsio. Tai yra vienas didžiausių jų privalumų, nes dėl to jie gali ilgą laiką išlikti olimpe ir išlaikyti savo sėkmę. Tik nedaugelis žmonių gali tiek daug dirbti ir vis tiek išlikti pozityvūs.

REKLAMA

Drąsa ir tvirtumas. Jaučių drąsa ribojasi su lengvabūdiškumu, tačiau ji padeda jiems tapti labai rezultatyviais, kad ir ką jie darytų tiek versle, tiek meilėje. Sėkmė mėgsta drąsuolius, todėl Jaučiai sėkmės viršūnę pasiekia daug dažniau nei kiti žmonės. Tos drąsos iš jų niekas neatims. Jei Jaučiai užsibrėžė tikslą, jie jo sieks, kad ir kiek tai jiems kainuotų. Tai į tikslą orientuoti žmonės, kurie niekada nepasiduoda.

Patikimumas. Jei praėjote visus pragaro ratus ir tapote geru Jaučio draugu ar mylimuoju, žinote, kad jis nepaliks jūsų bėdoje jums sunkiu metu. Jei turite didelių bėdų, visada galite paprašyti Jaučio pagalbos. Jam bus labai malonu jums padėti, bet būkite pasirengę jam atsilyginti kai ateis laikas.

REKLAMA

Principų stabilumas. Jei šiandien Jautis jums pasakys ką nors svarbaus apie save, savo gyvenimą, planus ir perspektyvas, galite būti šimtu procentų tikri, kad rytoj jo nuomonė nė kiek nepasikeis. Jaučiai yra gana konservatyvūs ir nenukrypsta nuo savo principų.

Meilė gyvenimui. Jaučiai nelabai mėgsta visiems pasakoti, kaip jiems patinka šis gyvenimas ir kaip jie kiekvieną dieną jaučiasi pakylėti, bet galite būti tikri, kad jiems tikrai patinka atsibusti ryte, atlikti įprastus darbus ir eiti į darbą.

REKLAMA

Neįtikėtina mentalinė stiprybė. Labai mažai tikėtina, kad Jautį pavyks nugalėti. Su kiekvienu jūsų mėginimu jam pakenkti ar sutrukdyti jis taps vis stipresnis ir ryžtingesnis. To pakeisti nebus įmanoma. Jaučių fizinė jėga taip pat gana didelė. Šie žmonės dažnai gimsta labai ištvermingi, todėl nebijo daug vaikščioti, dirbti sunkų darbą.

REKLAMA

Jaučių metais gimusių žmonių charakterio trūkumai

Nenuspėjamumas. Šių žmonių charakteris tikrai „sprogstantis“. Net jei gali atrodyti, kad viskas gerai, Jaučiai gali staiga prarasti savitvardą ir tapti agresyvūs aplinkiniams. Jei tai patyrėte, vadinasi, iš tiesų išprovokavote Jautį. Didžiausia problema ta, kad kartais tai būna visai nesudėtinga padaryti.

REKLAMA

Impulsyvumas. Jaučiai pirma daro, o tik paskui galvoja. Kai kuriose situacijose tai padeda jiems išgyventi, bet kartais, atvirkščiai, dar labiau padidina kylančias problemas. Jei situacija nėra kritiška, geriau pirma pagalvoti, o ne veikti pagal kokią nors išankstinę nuostatą.

Nesutaikomumas. Jei Jaučiai su kuo nors susipyko ar sugadino santykius, jie niekada pirmieji nepuola ir neprašo atleidimo, o daugeliu atvejų taip būna net tada, kai tikrai vertėtų prašyti atleidimo. Nežinia, ar dėl savo išdidumo, ar dėl baimės, kad jiems nebus atleista, jie to nedaro.

REKLAMA

Galia. Jaučiai dievina valdžią ir labai mėgsta vadovauti žmonėms. Jiems patinka išlikti maisto grandinės viršūnėje ir jie yra pasiryžę daug ką paaukoti, kad niekam neatiduotų pirmumo teisės. Dėl to dažnai kyla gana stiprūs konfliktai ir žmonės jų labai nemėgsta.

Paslaptingumas. Jaučiai neskuba žmonėms parodyti savo tikrojo veido. Jie gana paslaptingi, nes yra visiškai įsitikinę, kad gali atsirasti norinčių pasinaudoti jų silpnosiomis savybėmis. Tai ne uždarumas, o atsargumas.

REKLAMA

Klastingumas. Jaučiai geba kurti itin sudėtingus planus ir dažnai gudriai siekia sėkmės. Atskleisti jų planus gali tik nedaugelis ir tik tada, kai jau bus per vėlu ką nors daryti. Trumpai tariant, Jaučiai yra tie, su kuriais susidūrimas akis į akį gali būti labai pavojingas, o katės ir pelės žaidimas tikrai bus pralaimėtas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.