Astrologai papasakojo, kurie Zodiako ženklai turėtų tikėtis didelių pokyčių pirmąjį pavasario mėnesį. Pirmoji pokyčių diena bus kovo trečioji.

Jaučiai, Žuvys, Svarstyklės

santykiuose, dietą

Jaučių gyvenimas taps laisvesnis, astrologai sako, kad dėl to bus kalta moteris. Žuvims rekomenduojama kovo mėnesį apsikirpti, pirkti naujus daiktus. Svarstyklių ženklo atstovai gali tikėtis pagerėjusios atmosferos darbo kolektyve, jiems nereikia bijoti bendravimo su vadovybe, bet kokia iniciatyva bus tik sveikintina.

Kiti pokyčiai bus kovo 21–22 d. Tai bus naujos idėjos, netikėti susitikimai ir kelionės. Žmonės bus draugiški ir lengvai susiras naujų draugų.

Jaučiai, Dvyniai, Mergelės, Žuvys

dvyniai

Jaučiams nerekomenduojama atsisakyti naujų kelionių ir susitikimų, nes jie gaus daug naujos informacijos. Tas pats galioja ir Dvyniams. Mergelės šiuo laikotarpiu susipažins su naujais žmonėmis, be to, bus naudingos ir senos pažintys. Žuvims nereikia bijoti išsakyti naujų idėjų ir pakeisti savo požiūrio, jį palaikys ir kiti supantys žmonės.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].