Remiantis pirmųjų keturių 2024 metų mėnesių rezultatais, pagal paraiškų vartojimo paskoloms skaičių lyderiauja keturi Zodiako ženklai: Ožiaragis, Dvyniai, Vėžys ir Mergelė.

REKLAMA

Įdomu tai, kad šie Zodiako ženklai skolinosi dažniau nei kiti ne tik 2024 metų pirmoje pusėje, bet taip pat ir visus 2023 metus. Ožiaragiai šiemet skolinosi rečiau nei pernai: besiskolinančių šio ženklo atstovų sumažėjo nuo 9,2 iki 8,9 proc., Mergelių – nuo ​​8,8 iki 8,7 proc.

Vis dėlto, Dvyniai ir Vėžiai skolinosi dažniau: besiskolinančių Dvynių procentas nuo 8,6 pakilo iki 8,7, o Vėžių – nuo 8,6 iki 8,8. Per metus išaugo ir Liūtų bei Žuvų paraiškų vartojimo paskoloms gauti dalis. Finansų analitikai teigia, kad Šauliai ir Skorpionai šiemet skolinosi rečiau nei pernai.

2024 metais Ožiaragiai, Vėžiai ir Dvyniai demonstravo didelį susidomėjimą ne tik vartojimo paskolomis, bet ir kreditinėmis kortelėmis bei mikropaskolomis. Šios sutartys sudarė 8,8 procento finansinės platformos sandorių.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].