Išsamus Angelos Pearl horoskopas kovo mėnesiui

Pirmąjį pavasario mėnesį praleisite sėkmingai, jei įsiklausysite į garsios astrologės Angelos Pearl patarimus. Jos įžvalgos padės Zodiako ženklams lengviau įnešti teigiamų pokyčių į gyvenimą.

2021 m. kovas bus unikalus mėnuo, kai pati Visata paskatins jus siekti naujų aukštumų ir sėkmės. Pavasario pradžioje nebus retrogradinių planetų įtakos, todėl nebus jokių tobulėjimą ribojančių veiksnių. Negaiškite laiko, kad nepraleistumėte išskirtinių galimybių surasti laimę visose gyvenimo srityse.

Avinas

Jupiteris

Kovo mėnesį nebus sunkumų dėl retrogradinių planetų įtakos, todėl bus galimybė plėtoti bet kokį projektą ir pritraukti sėkmingus pokyčius į gyvenimą. Kelyje nebus jokių problemų, jei pasitikėsite savo intuicija ir nekeisite planų paskutinę minutę.

Jautis

Kovo, karma

Pavasario pradžia žada puikų metą judėjimui į priekį ir pažangai. Astrologė rekomenduoja neatidėlioti drąsių idėjų ir įgyvendinti uždelstus planus, kol sėkmė yra jūsų pusėje.

Dvyniai

Jupiteris

Visos planetos juda į priekį, todėl Angela Pearl rekomenduoja savo energiją išnaudoti savo naudai. Pavasario pradžioje atsiras perspektyvių galimybių, kurių negalima praleisti.

Vėžys

karma

Pirmąjį pavasario mėnesį jums pasiseks visose gyvenimo srityse. Kovas bus aktyvių pokyčių laikas, kai kelyje nepasitaikys jokių kliūčių. Todėl saugiai siekite sėkmės ir profesiniame, ir asmeniniame gyvenime.

Liūtas

Pajausite permainų vėją, nes pirmasis pavasario mėnuo bus ryžtingų veiksmų metas. Nebegalima atidėti svarbių klausimų sprendimo, reikia nebijoti kliūčių, kurios atsirado dėl retrogradinių planetų įtakos. Sėkmė bus stiprių ir tikslingų žmonių pusėje.

Mergelė

karma

Kovo mėnesį atgausite jėgas. Visi keliai bus atviri ir nereikės laukti tam tikros akimirkos. Ateitis bus kuriama čia ir dabar. Tad laimės ilgai laukti nereikės. Reikės aktyvumo ir  pozityvaus požiūrio.

Svarstyklės

Jupiteris

Pirmasis pavasario mėnuo jums atneš teigiamų pokyčių. Astrologė rekomenduoja neabejoti savo stipriosiomis pusėmis ir judėti pirmyn, nukreipiant energiją į naujus tikslus. Sėkmė nenusigręš, jei elgsitės sąžiningai.

Skorpionas

karma

Nuo pirmųjų kovo dienų pajausite pokyčius į gerąją pusę. Pirmasis pavasario mėnuo bus aktyvių veiksmų metas, kai surasite laimę absoliučiai visose gyvenimo srityse. Todėl drąsiai eikite į priekį ir kurkite laimingą ateitį.

Šaulys

Astrologė rekomenduoja nebijoti veiklos. Pirmasis pavasario mėnuo bus sėkmingas asmeniniam augimui ir tobulėjimui. Kovo mėnesį surasite laimę tiek meilėje, tiek darbo aplinkoje. Nusišypsos ir finansinė sėkmė, jei nebūsite per daug išlaidus.

Ožiaragis

karma

Kovas bus puikus mėnuo judėjimui į priekį ir bet kokių įsipareigojimų vykdymui. Būkite pasirengęs, kad įvykiai greitai rutuliosis, todėl reikės drausmės ir pasitikėjimo savimi.

Vandenis

Jupiteris, Kovo

Kovo mėnesį sulauksite sėkmės, jei nedvejosite. Astrologė rekomenduoja mėnesį pradėti judėjimu į priekį, įgyvendinti drąsias idėjas ir pritraukti reikiamus pokyčius.

Žuvys

karma

Aktyviai pradėkite kovą ir pakeiskite savo gyvenimą į gerąją pusę. Šiuo laikotarpiu nebus jokios priežasties sustoti. Pasieksite savo tikslus, jei nedvejosite.

Geriausias būdas pasitikti pavasarį yra atsikratyti vidinių barjerų, trukdančių įnešti svarbių pokyčių į gyvenimą. Darbas su savimi leis apsisaugoti nuo bėdų ir palikti rūpesčius praeityje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].