Išsami Angelos Pearl astrologinė prognozė Liepos mėnesiui

Vasara įsibėgėja, vadinasi, laikas sužinoti Angelos Pearl astrologinę prognozę 2020 liepos mėnesiui. Šiandien papasakosime, kokių pokyčių tikimasi. Viskas apie meilę, sėkmę ir karjerą!

Angelos Pearl patarimai yra teigiami, o jos prognozės jau padėjo daugeliui žmonių!

2020 METŲ LIEPOS MĖNESIO PROGNOZĖ

Liepos

Avinas

Verta sutvarkyti reikalus, dokumentus, įpročius, mitybą ir galvą. Tai tinkamas laikas išmokti naujų įgūdžių ar imtis naujo hobio.

Tai, ką Avinas jau seniai sumanė, išsipildys liepos mėnesį! Kai kuri svarbi padėtis susitvarkys. Tie, kurie planuoja kelionę prie jūros, gali būti laimingi, nuo mėnesio vidurio tai išsipildys. Praėjusį bagažą verta palikti praeityje – drąsiai eikite į ateitį!

avinas, 3 zodiako ženklai, frazės, nepatiko, atstovai, savaitės horoskopas

Jautis

Pirmoje mėnesio pusėje įvyks daug džiaugsmingų įvykių ir dėl to teigiamos emocijos. Bus galimybių sukurti ramybę asmeninėje srityje ir darbe.

Liepos pabaigoje Jautis gali sulaukti nemalonių naujienų. Daug nesijaudinkite, ramiai priimkite naujienas, neskubėkite daryti išvadų, reaguokite pagal aplinkybes.

3, jautis, gyvūnai, santykiuose, mitai, meilė, durys, Liepos

Dvyniai

Dvyniai reikšmingų įvykių nesulauks, viskas bus ramiai. Jei planuojate atostogas, dabar yra puikus laikas, išskyrus keliones vandeniu.

Verta atkreipti dėmesį į sveikatą. Rūpinkitės savimi ir artimaisiais. Norėdami namuose sukurti jaukumą, sutvarkykite netvarkos dienas ir atsikratykite visko nereikalingo.

dvyniai. horoskopas 2020 metams, anyta, savaitės horokopas, hobis

Vėžys

Finansų sektoriuje viskas bus gerai – užteks reikalingų išlaidų ir atidėto rezervo. Tačiau skolintis nerekomenduojama. Stenkitės nedaryti didelių pirkinių.

Venkite ginčų ir konfliktų, jie neatneš nieko gero, išskyrus ašaras ir nusivylimus. Būkite draugiškas ir mandagus, sėkmė yra jūsų pusėje!

vėžys, horoskopas 2020 metams, Liepos

Liūtas

Liepos mėnesį Liūtas norės pabėgti nuo visų problemų ir gerai pailsėti. Tik tie, kurie darbe pašalino visus ginčytinus dalykus, gali išeiti atostogų.

Tai palankus laikotarpis dalykams sutvarkyti. Sveikata bus stipri, o nuotaika – geresnė.

liūtas, laimės, 3 zodiako ženklai, frazės, atstovai, mitai, elgiasi, savaitės horoskopas, gegužę

Mergelė

Panašu, kad liepą Mergelė vis sėkmingai sugaus laimės paukštį už uodegos. Tie, kurie ilgą laiką ieškojo savo kelionės tikslo, galės suprasti, kurį kelią reikia pasirinkti. Kalbant apie finansus, viskas bus stabilu. Nerizikuokite, tai neatneš laukiamos naudos.

Liepos mėnesį Mergelės turės galimybę pagerinti savo sveikatą – antrą vasaros mėnesį atsikratyti žalingų įpročių bus labai paprasta.

mergelė, meilės horoskopas, devizas, psichologas, fortūna, Liepos

Svarstyklės

Problemos ir rūpesčiai bus praeitis. 2020 Liepos mėnesį Svarstyklės judės į priekį savo ateities link. Bus galimybių keliauti. Nesivaržykite planuoti savo atostogų.

Būkite pusiausvyroje, ieškokite harmonijos savyje! Sveikata bus gera, jei valgysite teisingai ir pradėsite atsikratyti žalingų įpročių.

svarstyklės, savaitės horoskopas, hobis

Skorpionas

Vienišiai Skorpionai galės rasti savo meilę. Galimos ir su šeimos pagausėjimu susiję naujienos. Finansines pajamas gali atnešti mėgstamą hobį. Stenkitės daugiau dėmesio skirti veiklai, kuri jus įkvepia.

Skorpionas turės galimybę padidinti savo pajamas ir nusipirkti sau tai, apie ką jau seniai svajojo. Mėgaukitės palankiu laikotarpiu!

skorpionas, intravertai, Liepos

Šaulys

Pirmoji mėnesio pusė yra laukimo ir planavimo laikotarpis. Naujo darbo paieškos turėtų prasidėti liepos 13 d. Priimkite savo jėgas, patikėkite savimi – jums pasiseks!

Paskutinė liepos savaitė atneš gerų finansinių pajamų. Norint pasiekti savo tikslą, verta pradėti mokymus, reikalingus įgūdžiams įgyti. Bus naudinga trumpa pauzė poilsio prie jūros forma.

šaulys, savybės, atstovai, savaitės horoskopas, durys

Ožiaragis

Nesižvalgykite į praeitį, šio mėnesio pokyčiai bus neišvengiami ir verta juos laikyti savaime suprantamu dalyku. Eikite su srautu, o kai situacija pagerės, galėsite šiek tiek atsipalaiduoti ir gyventi savo malonumui. Dabar svarbiausia neplanuoti kažko didelio masto, nes šį mėnesį nebus gausu pelningų galimybių.

Mėnuo turtingas naujų susitikimų. Tai tinkamas laikotarpis sutarčių pasirašymui (po liepos 13 d.) Ir sutarčių sudarymui. Sveikata jūsų nenuvils!

ožiaragis, santykiuose, pasiseks, Liepos

Vandenis

2020 metų Liepos pirmoje pusėje Vandenis galės mėgautis poilsiu. Meilė, pinigai ir sėkmė į jūsų gyvenimą ateis tarsi iš magijos.

Mėnuo bus turtingas finansinių įplaukų. Neatsisakykite tų, kurie prašo pagalbos, nes kas žino, galbūt tada ši pagalba atneš jums dar daugiau pajamų. Būkite dėmesingi sveikatai, nepersivalgykite ir nepamirškite apie fizinį krūvį. Mankšta ryte atneš energijos ir daug energijos!

vandenis, savaitės horoskopas, hobis

Žuvys

Daugelis Žuvų 2020 metų liepą taps artimos šeimos nariams, partneriams. Vienišos Žuvys sutiks partnerį, su kuriuo gali užmegzti tvirtus romantiškus santykius. Prieš tai jie turės galimybę mėgautis gerbėjų dėmesiu.

Antrąjį vasaros mėnesį Žuvys turės išspręsti svarbias problemas. Mėnuo bus užimtas darbo prasme, tačiau produktyvus ir džiaugsmingas.

žuvys, savaitės horoskopas, Liepos

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].