IQ pagal horoskopą: patys protingiausi Zodiako ženklai

Ką žvaigždės apdovanojo aukštu intelektu? Kodėl vieniems matematikos uždaviniai yra labai lengvi, o kiti sugeba per minutę pateikti itin kūrybingą reklamos kampanijos koncepciją? Anot astrologų, viskas priklauso nuo to, koks jūsų Zodiako ženklas.

Vandenis

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio

Šio ženklo atstovai gali pasigirti kūrybinga mąstysena. Jie duoda atsakymus į klausimus, kurių paprasti žmonės nespėtų rasti. Vidinio pasaulio harmonija leidžia jiems būti ramiems net ir pavojingiausiose situacijose, ieškant teisingų sprendimų. Vandeniai pasitiki kūrybinių idėjų plėtra. Tačiau kalbant apie kasdienes problemas, pavyzdžiui, sąskaitų analizę, Vandenio protas ten yra bejėgis.

Ožiaragis

Šie darbštūs žmonės visą gyvenimą sėdi prie vadovėlių, studijuoja profesinę literatūrą. Išvystytas IQ jiems praverčia kasdieniame darbe. Iš išorės negalima iš karto pasakyti, kad šis žmogus gali mąstyti savarankiškai. Tačiau Ožiaragiai yra labai stiprūs strategai. Jie gali sugalvoti įvairiapusių derinių, šie žmonės skirs savo laiką, kad iš pėstininko taptų karaliumi.

Šaulys

Jau nuo pirmųjų pokalbio minučių pajausite, kad jūsų pašnekovas turi aštrų protą. Šaulys visada turi savo nuomonę apie bet kokius įvykius, jis aiškiai reiškia savo požiūrį į Visatos sistemą, net nebandykite suabejoti nors vienu iš jų teiginių. Tada jums iš karto bus pateiktas išsamus vaizdas, apibarstytas argumentais, ir jūs būsite pasirengę sutikti su bet kokia jo nuomone.

Jautis

Šį intelektualą kartais sunku suprasti iš pirmo žvilgsnio. Jis gali atrodyti kaip nepaprastas žmogus. Faktas yra tas, kad Jaučiui to nereikia, jis nesistengia sužavėti. Kai to reikalauja situacija, Jautis išnaudos visą savo sąmojį ir žavės jus, kol pasiduosite.

Vėžys

Šiuo atveju reikėtų atskirti sąvokas „protas“ ir „sąmoningumas“. Vėžių išmintis leidžia jiems sėkmingai išsisukti iš sunkių gyvenimo situacijų, dėl to reikia rašyti memuarus. Jie visada bus pasiruošę pasidalinti reikiama informacija.

Dvyniai

Jų žinios fragmentiškos ir kartais paviršutiniškos. Tačiau šie žmonės gali priblokšti jus faktais, kad patikėtumėte jų supergaliomis. Dvyniai turi gerą įgūdį – tikrais profesionalais jie tampa tik toje žinių srityje, kuri juos domina tam tikru metu. Merkurijus Dvynių ženkle suteikė jiems „mąstymo greitį“. Todėl jie gali sėkmingai žaibišku greičiu įsisavinti informaciją ir priimti teisingus sprendimus.

dvyniai, savaitės horoskopas, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].