Astrologai pataria šiuos ateinančius ambicingus ir drąsius Tigro metus, prasidėsiančius vasario 1 dieną,  pasitikti su šypsena. Pozityvus požiūris padės net ir sunkiu metu. O galimybių ir pokyčių metais tai dar labiau bus naudinga.

Nereikėtų nuvertinti humoristinio horoskopo: jis ne tik papasakos, koks jūs esate mielas katinėlis ar kaip jūsų Zodiako ženklo žmonės pirmadienį ateina į darbą, bet ir suteiks veiksmingų patarimų, kaip 2022 metus praleisti maloniai, naudingai ir pozityviai.

Avinas

Mokykitės, mokykitės ir dar kartą mokykitės – tokie bus 2022-ieji metai Avinams. Ir nors mažai kas norės grįžti prie rašomojo stalo, perkeltine prasme Avinai taip ir padarys: jų laukia svarbios gyvenimo pamokos. Linkime Avinams pasimokyti iš kitų ir nekartoti savo klaidų bei dėl visa ko priminsime ne visai rimtą ritualą sėkmingai pabaigai pasiekti: galbūt netolimoje ateityje jums teks lankyti anglų kalbos kursus arba išlaikyti vairuotojo pažymėjimą.

Jautis

Neverta stengtis apgauti laiko: jis nemėgsta apgavikų. Todėl Jaučiams svarbu protingai sudėlioti savo akcentus: jei norite atrodyti geriau, daug miegokite ir rūpinkitės savo sveikata, o jei jūsų ambicijos išaugo – kurkite realius planus. Atjauninančios kaukės ir efektyvus laiko planavimas gali būti tik pagalbininkai visai sėkmei pasiekti, tačiau pagrindinė viso to magija yra Jaučio rankose.

Dvyniai

Į Dvynius atkreips dėmesį lemtingos žvaigždės: 2022 metais su jomis bus siejama aukšta materija. Įžvalgos ir ženklai iš aukščiau neturėtų būti painiojami su piktavalių užuominomis. Dvilypė Dvynių prigimtis, kad ir kokia keista ir paradoksali ji atrodytų, padės jiems nustatyti, kur yra tikra tiesa, ir įgyvendinti pačias beprotiškiausias idėjas. Ir visai be jokių juokų.

Vėžys

2022 metų pradžioje Vėžiai gali šiek tiek nustebti, kokia svarbia jų gyvenimo dalimi taps kasdieniai finansai. Pinigų reikalai tuo metu jiems taps prioritetas. Tigras mėgsta ambicingus žmones, todėl Vėžiai turėtų būti įvykių centre. Daugiau dėmesio skirkite gerai pažįstamai rutinai: ji tada bus jūsų sėkmės pagrindas. Į pagalbą galėsite pasitelkti buitinius paprastus užkalbėjimus.

Liūtas

Nors ir Liūtas, ir Tigras priklauso kačių šeimai, 2022 metų globėjas bus draugiškas ne visiems Liūtams. Norint užmegzti su juo santykius, Liūtams bus svarbu sutramdyti savo temperamentą ir impulsyvumą. Žvėrių karaliui labai tiks saviironija ir santūrumas. Nesitraukite nuo savo gyvenimo principų, net jei kai kam jie atrodys juokingi.

Mergelė

Ateinantys metai padės Mergelės ženklo žmonėms suprasti save, daug pasiekti ir sulaukti kitų pripažinimo, tačiau tik su viena išlyga: šio Zodiako ženklo žmonės turi būti sąžiningi sau. Ir kalbant ne per daug rimtai: kartais svarbu pažvelgti į problemą netikėtu kampu, pasijuokti iš juokingo atsitikimo ir greitai jį pamiršti. Simoro ritualai gali padėti pritraukti sėkmę ir padėti nusišypsoti.

Svarstyklės

Mažiau aistrų, Svarstyklės! Jos gali jus tik sutrikdyti ir išvesti iš teisingo kelio. Pavydas ir dramos puošia meilės romanų puslapius, bet gyvenime tik kenkia ir griauna harmoniją, kurios taip siekiate. Neišsiveskite iš pusiausvyros ir neatskleiskite savo slaptų svajonių atsitiktiniams gyvenimo draugams.

Skorpionas

2022 metais Skorpionams gali tekti tinkamai susitvarkyti savo socialinių tinklų pranešimus. Jei visi tinklaraštininkai staiga tapo itin sėkmingi, efektyvūs ir viską daro labai gerai, gali būti, kad jie kažko nesako Skorpionui. Pavydas, spekuliacijos ir kiti negatyvūs dalykai Skorpionams nėra naudingi. Humoristinis horoskopas primena Skorpionams: nesinervinkite dėl smulkmenų.

Šaulys

2022 metų pabaigoje Šaulių meilės nuotykiai gali nustebinti pačius Šaulius – ir jie tikrai nustebins juos supančius aplinkinius. Galima pati netikėčiausia įvykių dinamika, įskaitant teigiamą: nauji romanai, santuokos, santykių perkėlimas į kitą lygį. Beliks prižiūrėti savo reputaciją, kad praleidus puikią dieną, tuo pat metu netaptumėte interneto žvaigžde.

Ožiaragis

Ožiaragių laukia produktyvūs ir ramūs metai, pakankamai pamatuoti, kad galėtų šiek tiek sulėtinti tempą, įvertinti savo pasiekimus ir nustoti kaltinti save dėl pastangų stokos. Kai kurie Ožiaragiai gali staiga pamėgti eiti apsipirkinėti į parduotuves arba pirkti internetu. Linkime jiems išmintingai leisti pinigus, džiaugtis pirkiniais ir nebūti pernelyg griežtiems sau po spontaniškų apsipirkimų.

Vandenis

2022 metais Vandeniai atras naują supergalią, kuri pravers jų kūrybingumui ir nepastoviai prigimčiai. Vandeniai visus reikalus padarys iki galo, ir ne veltui: metų pabaigoje jie nustebs, kaip stipriai pasikeis jų gyvenimas, tačiau jie neturėtų sustoti pusiaukelėje. Tigras labai vertins šį atsidavimą.

Žuvys

Žuvims kaip niekada bus svarbu pagauti tėkmės būseną. Vis dėlto, sunku būti geros formos, kai rizika įvertinta neteisingai. Žuvys gali daug nuveikti, jei ras tinkamus bendražygius ir protingai suvienys jėgas. Bet dėl visa ko primename, kad visi Zodiako ženklai kartais sėdi purve: nedramatizuokite ir per daug nesijaudinkite dėl mažų nesklandumų.

Mes jums nuoširdžiai rekomenduojame: dažniau šypsokitės, nes fortūna myli optimistus ir būtent jiems ji įduoda į rankas likimo valdymo vadeles. Net ir negyvenamoje saloje optimistas ras citrinmedį, pasigamins limonado ir tuo pat metu pasistatys plaustą, kuriuo nuplauks į žemyną. Mąstykite pozityviai, ir fortūna 2022 metais atsilygins tuo pačiu!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].