Pasirodo, norint tapti geru lyderiu, neužtenka turėti lyderio savybių ir būti savo srities profesionalu! Vis tiek reikia gimti po laiminga žvaigžde!

Astrologai pasidalino, kurie zodiako ženklai užima aukštas pozicijas dažniau nei kiti, be to, papasakojo, kaip sutarti su jais, jei esi pavaldinys.

Čia yra 5 geriausi viršininkai pagal zodiako ženklą. Ar tarp jų yra jūsų viršininkas?

1. Ožiaragis

99 proc. atvejų įmonių laukia sėkmė ir klestėjimas, kuriose ožiaragis užima vadovaujančią poziciją. 

Ožiaragiai yra atsakingi ir atkaklūs žmonės, beveik visą laisvą laiką praleidžiantys darbe.

Visada galite tikėtis viršininko palaikymo, jei įsitvirtinote kaip puikus darbuotojas, negaištantis laiko tuščioms paskaloms ar socialiniams tinklams. 

Kaip sutarti su tokiu viršininku?

Ožiaragiai nepripažįsta tingių darbuotojų, nes jiems drausmė yra svarbiausia. Jei pavaldinys išsiskiria atkaklumu ir kruopščiai vykdo visas savo pareigas, tada toks viršininkas tikrai tai pastebės. 

2. Šaulys

Plati erudicija ir sugebėjimas viską nugludinti iki galo yra puikus pavyzdys, kurį šie vadovai demonstruoja savo pavaldiniams. Šio ženklo žmonės išsiskiria aktyvumu ir ryžtu.

Paprastai šauliai vadovai yra pasirengę suteikti savo darbuotojams beveik visišką veiksmų laisvę, tačiau tuo pat metu jie pareikalaus, kad jie visas pareigas atliktų laiku. 

Kaip sutarti su tokiu vadovu?

Kad šaulys jus pastebėtų, turite dirbti efektyviai, produktyviai ir visada siekdami gero rezultato. 

Be to, tokie vadovai teikia didelę reikšmę darbuotojo sąžiningumui, todėl reikėtų vengti bet kokios veidmainystės.

3. Mergelė

Šio ženklo žmonės, einantys lyderio pozicijas, yra tiesiog nepakeičiami, kai reikia suburti komandą sunkiais laikais. 

Būkite pasirengę, kad mergelės atidžiai įvertins jūsų pranešimus, atkreipdamos dėmesį į mažiausius dalykus.

Tačiau ši vadovė didelį dėmesį skiria darbuotojų sveikatai. Todėl, jei negaluojate, ramiai pasiimkite nedarbingumo atostogas!

Kaip sutarti su tokiu vadovu?

Dauguma mergelės ženklo viršininkų vertina darbuotojų tikslumą. Be to, jie dažnai kelia atlyginimus darbuotojams už kūrybinius pasiūlymus, kuriuos įmonė sėkmingai įgyvendina.

4. Žuvys

Šie vadovai subtiliai jaučia nuotaiką komandoje.

Pavaldinių atsiliepimai yra svarbūs žuvims viršininkams, todėl jie mėgsta organizuoti įvairias apklausas ir noriai kviečia psichologus-konsultantus spręsti darbuotojų santykių problemas.

Kadangi jūsų viršininkas puikiai apibūdina bet kokio verslo esmę, jis visada gali jums patarti, kaip pagerinti jūsų darbo rezultatus.

Kaip sutarti su tokiu viršininku?

Žuvų pavaldiniai neturėtų pažeisti darnios, ramios, be konfliktės atmosferos komandoje.

5. Skorpionas

Lyderiai, gimę po šiuo ženklu, yra labai savarankiški. 

Jiems nereikia kitų įvertinimo ir nuomonės, todėl jie yra pasirengę rizikuoti ir duoti šansą net netikėčiausiems darbuotojų pasiūlymams.

Tačiau atminkite, kad skorpionai mato jus per visas puses, todėl neturėtumėte sugalvoti originalių paaiškinimų apie įprastą nuovargį.

Kaip sutarti su tokiu vadovu?

Norint žengti karjeros laiptais, turite veikti atsižvelgiant į firmos interesus. Nebandykite vengti savo tiesioginių pareigų!

Ar jūsų viršininkas patenka į šį sąrašą?

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].