Jautis: „Neduok man neprašytų patarimų, o aš tau nesakysiu, kur tu turi eiti…“ Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo principus, kurie tampa jų gyvenimo kredo.

REKLAMA

Avinas: „Aš gausiu tai, ko noriu, nesvarbu, kas benutiktų“

Nepakeliama ir nepamatuota rizika yra pagrindiniai šio drąsaus Zodiako ženklo atstovų charakterio bruožai. Avinas niekada neleis sau pasiduoti sunkumams. Jis visada sieks savo tikslo, net jei dėl to tektų verstis per galvą.

REKLAMA

Jautis: „Neduok man neprašytų patarimų, o aš tau nesakysiu, kur tu turi eiti“

REKLAMA

Labiau už viską Jautis nemėgsta, kai pašaliniai žmonės kišasi į jo reikalus. Įpratęs gyventi pagal iš anksto parengtą scenarijų ir nusistovėjusią tvarką, Jautis svajoja, kad pašaliniai žmonės netrukdytų jam sistemingai siekti savo tikslo. O už pernelyg didelį smalsumą ir erzinimą jis gali lengvai kibti į atlapus įkyruoliams.

Dvyniai: „Mano gyvenimo principas – jokių principų“

REKLAMA

Dvyniai – vienas iš nedaugelio Zodiako rato atstovų, kuriam nebūdingas principingumas. Ne, žinoma, jie gali atkakliai ginti savo požiūrį ir daryti spaudimą pašnekovui savo įsitikinimais. Tačiau po poros minučių gali nelikti nė žymės apie jų buvusį atkaklumą. Dvyniai tokie nepastovūs.

Vėžys: „Svarbiausia yra ne kiekybė, o kokybė“

REKLAMA

Vėžio ženklo atstovas yra išskirtinis žmogus, kuris širdies šilumą ir nuoširdžius santykius vertina daug labiau nei materialines vertybes. Jam svarbiausią vaidmenį gyvenime atlieka šeimos tradicijos ir namų jaukumas. Jis nekeistų šių gyvenimo principų į nieką kitą šiame pasaulyje.

Liūtas: „Neleisiu niekam suteršti mano reputacijos“

REKLAMA

Svarbiausias Liūto ženklo atstovo gyvenimo principas – būti gerbiamu ir autoritetingu asmeniu savo aplinkoje. Liūto ženklo atstovas pasižymi tuo, kad yra gerbiamas ir vertinamas bendraamžių.

Mergelė: „Net ir maži dalykai gyvenime yra svarbūs“

REKLAMA

Tipiškoms Mergelėms kiekviena gyvenimo smulkmena įgauna visuotinę reikšmę. Paprastai žmonės nekreipia dėmesio į dulkes ant sofos, neseniai atsiradusį mažą apgamą ant mažojo pirštelio ar naują pirštinių porą, gulinčią spintoje. Bet tik ne Mergelės! Šie žmonės visada pastebi mažas smulkmenas ir yra viskam labai atidūs!

REKLAMA

Svarstyklės: „Su žmonėmis elgiuosi taip, kaip noriu, kad jie elgtųsi su manimi“

Harmoningi santykiai su kitais – pagrindinis Svarstyklių ženklo žmonių gyvenimo principas. Mažai tikėtina, kad iš šio taikaus Zodiako ženklo išgirsite grubių žodžių ar barnių. Jos niekada to nedarys, nes Svarstyklėms svarbu išlikti geroms kitiems, išlaikyti gyvenimo pusiausvyrą ir harmoniją.

REKLAMA

Skorpionas: „Geriau karti tiesa nei saldus melas“

Nepalaužiamo Skorpiono gyvenimo principai grindžiami tuo, kad jis negali pakęsti melo. Norėdamas apsisaugoti nuo nenuoširdžių žmonių, jis kruopščiai „tikrina“ visus, kurie yra šalia jo. Jei jis sužino, kad kas nors yra veidmainis, niekada to žmogaus neprisileidžia prie savęs nei per žingsnį.

REKLAMA

Šaulys: „Daryk tai, ką turi, ir kas bus, tas bus“

Šis nerūpestingo požiūrio Zodiako ženklo atstovas neturi įpročio kvaršinti galvos išgalvotomis problemomis ir galvoti „kas būtų, jeigu būtų“. Jis yra įpratęs spręsti iškilusias problemas. Užuot galvojęs, kas bus toliau, jis tiesiog ima ir daro. O tada žiūri, kas bus.

REKLAMA

Ožiaragis: „Sek paskui savo svajonę“

REKLAMA

Ožiaragiai dažniausiai yra tvirtai nusiteikę konservatyvūs žmonės, kurie lėtai, bet užtikrintai eina tikslo link. Ožiaragis pasiruošęs apsvarstyti bet kokį kelią savo tikslams pasiekti. Tačiau jis visada laikosi aiškių taisyklių ir įsitikinimų, kuriuos pasirenka savo kelionės pradžioje.

Vandenis: „Neleisiu niekam išmušti manęs iš vėžių“

REKLAMA

Pagrindinis Vandenio Zodiako ženklo atstovo bruožas yra jo išskirtinumas. Šį inovatorių ir idealistą kartais sunku suprasti, nes jo genialios idėjos ne visada aiškios paprastam žmogui. Jis nesistengia niekam nieko įrodinėti. Visi, kuriems reikia tai žinoti, jį supranta.

Žuvys: „Jei taip turėjo būti, taip reiškia ir turėjo būti“

Žuvys – tai tie žmonės, kurie gyvena manydami, kad nuo jų niekas nepriklauso. Jei jiems gyvenime nesiseka, vadinasi, jiems tiesiog nepasisekė, arba toks buvo likimo sprendimas. Jei kitų Zodiako ženklų atstovai bando stengtis išspręsti problemas, Žuvys dažniausiai tiesiog sėdi ir laukia, kol situacija išsispręs savaime. Nepasiteisino? Na, tai tokia lemtis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.