Nepaisant to, kad gruodį baigsis sudėtingi ilgalaikiai astrologiniai poveikiai, tokie kaip Jupiterio ir Saturno bei Marso ir Plutono susijungimai, bendra gruodžio atmosfera bus labai maloni. Pirmiausia prie to prisidės Saulė Šaulyje, o tada Venera. Šaulys yra mylintis gyvenimą ir optimistiškas Zodiako ženklas. Kai jis yra aktyvus, žmonės gyvena visa jėga ir be baimės žvelgia į ateitį. Tai yra būtent tai, ko reikia norint teigiamai pasitikti 2021 metus. Gruodžio horoskopas atskleis, kurie 4 Zodiako ženklai bus ypač sėkmingi šį mėnesį.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

ŠAULYS

Labiausiai gruodį pasiseks Šaulio atstovams. Išbandykite visus malonumus, negalvokite apie pasekmes, leiskite sau viską. Daug keliaukite, jūsų laukia atostogos, susitikimai su įdomiais žmonėmis, sėkmė asmeniniame gyvenime. Jūs turėsite pakankamai pinigų. Išleiskite juos drąsiai, netaupykite. Šauliai taip pat jausis visiškai laimingi, būtent apie tai mes ir kalbame.

Jie bus laimingi nuotykių ieškotojai, kuriems pavyks atlikti visas rizikingas ir spontaniškas užduotis. Šauliams nereikės stengtis, kad pavyktų – jiems viskas pasiseks. Niekas jiems nepavydės ir neįsižeis – jie bus laukiami visur, visi juos mylės. Sėkmingiausia Šaulio diena bus gruodžio 11. Be Šaulių, šią dieną pasiseks Avinams ir Liūtams.

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos, savaitės horoskopas, gruodžio horoskopas

SKORPIONAS

Gruodžio 6 d. Neptūnas ir Venera Skorpione šio ženklo atstovams atneš sėkmę meilėje ir finansuose. Skorpionai šią dieną bus romantiški ir svajingi. Jų fantazija pasiteisins puikiai. Jie bus linkę daryti gerus darbus. Jiems pasiseks meilėje, nes jie bus velniškai patrauklūs ir labai jautrūs kitų žmonių atžvilgiu. Jie pamatys, kas juos tikrai myli.

skorpionas

Tai jiems netrukdys turėti neįtikėtinos intuicijos apie pinigus. Jiems tiesiog pasiseks – pinigai ateis pas juos patys, Skorpionai pajus, kur kada turi būti. Be Skorpionų, šią dieną pasiseks ir kitiems Vandens ženklams – Vėžiui ir Žuvims – ir Veneros valdomiems ženklams – Jaučiui ir Svarstyklėms.

OŽIARAGIS

Pačioje pačioje mėnesio pabaigoje, gruodžio 25 dieną, pasiseks Ožiaragiams. Jų sėkmė bus netikėta ir žaibiška – vos prieš minutę gyvenimas buvo įprastas ir nuspėjamas, o staiga viskas pasikeitė. Ožiaragiai tik tada supras, kad jiems labai pasisekė.

ožiaragis

Sėkmė bus siejama su nauja naudinga pažintimi, neįtikėtina įžvalga, sėkmingu intelektualiniu atradimu, akademine veikla, kelionėmis ir verslu. Be Ožiaragių, laikotarpis bus sėkmingas likusiems Žemės ženklams – Jaučiams ir Mergelėms – ir Merkurijaus valdomiems ženklams – Dvyniams ir Mergelei.

ožiaragis, gruodžio horoskopas

Gruodžio 27-28 dienomis Ožiaragiams bus taip pat sėkmingas laikotarpis. Tai bus susiję su asmeninės laisvės įgijimu ir tiesiogine asmenybės transformacija. Socialinė padėtis, gyvenamoji vieta, uždarbis, elgesys, gyvenimo padėtis ir net išvaizda akimirksniu gali pasikeisti į gerąją pusę. Netikėta sėkmė užklups Ožiaragius ir jų gyvenimas akimirksniu pasikeis į gerąją pusę.

LIŪTAS

Kaip ir Ožiaragiams, Liūtams sėkminga bus gruodžio 25 diena. Jie taip pat patirs dramatišką asmenybės transformaciją dėl netikėtumo, su kuriuo susidurs. Tačiau jų sėkmė bus siauresnė ir daugiausia bus juntama darbo aplinkoje. Pavyzdžiui, Liūtai gali tikėtis paaukštinimo arba naujo darbo pasiūlymo.

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].