Gražus nereiškia geras: netikėkite šiais Zodiako ženklais

Kalbant apie meilę, juoda ir balta neegzistuoja. Deja, dažnai viena pusė nešioja „rožinius akinius“, o kita tuo naudojasi. Ir tai nėra geras dalykas.

„Meilėje ir kare visos priemonės yra geros“ – šiuo principu gyvena šie trys Zodiako ženklai.

Avinas

Turtas, Zodiako, geras

Šis ugnies ženklas yra žinomas dėl begalinės energijos ir sprogstamo temperamento. Kalbant apie santykius, seksualinė energija Avinui yra labai svarbi. Jie yra aistringi meilužiai ir dažnai nesugeba suvaldyti savo libido.

Santuoka retai priverčia juos nurimti, priešingai, daugelis šio ženklo atstovų negali atlaikyti ilgo buvimo „saugiame prieglobstyje“.

Svarstyklės

Dėl pernelyg didelio noro padaryti gerą įspūdį Svarstyklės daug flirtuoja. Ir jos lengvai susižavi, o to nepastebėdamos pradeda romanus.

Šio ženklo atstovai yra labai aistringi, tačiau tuo pat metu jie svajoja apie romantišką meilę Holivudo filmų stiliumi. Jie yra jautrūs komplimentams, kurie, deja, ne visada yra nuoširdūs.

Šaulys

sėkmingiausi, žada, Zodiako, geras

Kitas ugnies ženklas, kuris nesupranta gyvenimo be seksualinės įvairovės. Jie, emocijų protrūkio metu, paprastai nesikeičia, jų veiksmai yra gana prasmingi. Be to, Šaulys nelaiko svetimavimo kaip amoralaus poelgio. Jam tai yra savotiškas sportas, kurį tiesiog reikia kartas nuo karto atlikti.

Šauliai linkę labai rūpintis savo išvaizda ir garsėja savo žavesiu. Jei negalėjote atsispirti šiam gražiam paveiksliukui, na … tai jūsų paties kaltė.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].