Godžiausių moterų pagal Zodiako ženklą reitingas. Kurioje vietoje esate?

Šiame straipsnyje sužinosite, kurių Zodiako ženklų moterys yra godžiausios. Astrologai pataria vyrams bėgti nuo tokių moterų neatsigręžiant.

REKLAMA

Godžiausių moterų reitingas

12 vieta – Vandenis

Labiausiai laisvę mylinčios moterys Vandeniai. Todėl jas sunku suvilioti gėlėmis, prabangiomis dovanomis ir piršlybomis. Tokios moterys ieško partnerių tikrai ne su stora pinigine. Tačiau norėdami įtikti Vandenio ženklo moteriai, turite būti labai protingas ir gerai išauklėtas.

moterų

11 vieta – Jautis

Jaučio ženklo moterys yra išdidžios ir užsispyrę. Brangios dovanos pažinties pradžioje gali jas labai supykdyti. Tokios moters nenusipirksite. Galite atkreipti jų dėmesį gerumu ir geru humoro jausmu.

10 vieta – Avinas

Avinų ženklo moterims labai nepatinka, kai vyrai jas lepina nepraktiškomis dovanomis. Pavyzdžiui, šio ženklo atstoves daug labiau džiugina sultingas kepsnys, nei gėlių puokštė. Ir apskritai šios moterys yra godžios skaniam maistui.

REKLAMA

9 vieta – Skorpionas

Skorpiono siela reikalauja gražių piršlybų. Šis ženklas mėgsta romantiškus pasimatymus ir vien pinigų tokiai moteriai nepakanka. Skorpionai vertina požiūrį, atmosferą ir džentelmenišką elgesį.

8 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta pusiausvyrą visose srityse. Jos teikia pirmenybę santykiams, į kuriuos investuoja kiekvienas partneris. Tai yra, tokia moteris gali lengvai pasikviesti vaikiną į restoraną arba susimokėti už kelionę dviem.

moterų

REKLAMA

7 vieta – Mergelė

Paprastai Mergelės apsirūpina, kai gyvena vienos. Bet kai tik šios moterys susiranda nuolatinį partnerį, jos bando greitai jį apsukti.

6 vieta – Žuvys

Žuvų ženklo moterį lengva užkariauti, darant jai nors ir nebrangias, bet reguliarias staigmenas. Ji nėra pati reikliausia, tačiau jai reikia mielų smulkmenų. Jaunos panelės mėgsta meškiukus, ledus, gėles ir pasivaikščiojimus. Tačiau jei partneris laikinai negali įteikti dovanų, Žuvys neįsižeis. Jos gali palaukti.

REKLAMA

5 vieta – Dvyniai

Dvynių moterys, renkantis gyvenimo partnerį, pirmiausia žiūri į jo darbą. Jei tokia moteris mano, kad vyras uždirba nepakankamai, tada ji pažinties net netęs.

REKLAMA

4 vieta – Vėžys

Dailiosios lyties atstovės, gimusios po Vėžio ženklu, yra tikrai reiklios. Taigi, mažas pajamas gaunantiems džentelmenams geriau ieškoti kito varianto.

moterų

REKLAMA

3 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai vertina ne tik vyro pinigus, bet ir laiką. Taigi, turite investuoti dvigubai. Reaguodamos į gausų priešingos lyties dėmesį, Ožiaragio moterys atveria savo širdį ir yra pasirengusios mylėti visą likusį gyvenimą.

2 vieta – Šaulys

Šaulio ženklo moterys stengiasi kuo greičiau susituokti. Tai labai gudrus ženklas. Galų gale, net jei santykiai nesusiklosto, skyrybų atveju šios moterys pasisavina pusę vyro turto ir laimingai gyvena toliau.

REKLAMA

1 vieta – Liūtas

Liūtai užmezga santykius tik dėl materialinės naudos. Meilė yra svetima šioms moterims. Tačiau, kita vertus, jos išsiskiria siautulinga aistra ir geismu. Todėl daugelis vyrų yra pamišę dėl šių moterų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].