Astrologai išskyrė 4 ženklus, kurie elgiasi kaip tikri kilmingieji. Šiuolaikiniame pasaulyje kilmė prarado prasmę, tačiau grakščios manieros ir išsilavinimas vis dar yra vertinami. Astrologai išskiria 4 Zodiako ženklus, kurie gimsta kilmingais ir elgiasi kaip „mėlyno kraujo“ atstovai.

REKLAMA

haris poteris pilis

Svarstyklės – Oro stichijos atstovės – tai lemia jų elgesį. Jos gerai išauklėtos, pasižymi aukštuomenės manieromis, elegantiškai apsirengę. Bendravimas su Svarstyklėmis pasižymi lengvumu ir paprastumu. Jos niekada nesileidžia į apkalbas ir intrigas. Net ir konfliktinėje situacijoje Svarstyklės neleis sau pakelti balso ar užkurti skandalą. Nemaloniausius dalykus jos išsakys santūriai ir pagarbiai. Aplinkiniams jos yra dosnios ir, jei gali padėti, visada pasiūlys pagalbą. Jų silpnybė – atvirumas, kuriuo žmonės kartais naudojasi.

REKLAMA

Liūtas moka save pateikti ir viešumoje laikomas tikru „mėlynojo kraujo“ atstovu. Į aplinkinius dažnai žiūri iš aukšto, bet kartu su jais elgiasi santūriai ir mandagiai. Liūtas turi rafinuotų manierų ir su juo visada įdomu pasikalbėti. Net jei Liūtas neturi enciklopedinių žinių, jo akiratis platus, o kalba gerai sustyguota. Be to, Liūtui niekas neprilygsta meile prabangai visose jos apraiškose: net ir smulkmenose jis apsupa save brangiais ir kokybiškais daiktais.

Mergelė nuo vaikystės nesunkiai įvaldo elgesio ir gerų manierų taisykles, o kadangi ji visame kame yra perfekcionistė, niekada neatspėsite jos kilmės, ji taip nepriekaištingai elgiasi bet kurioje situacijoje. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma šio ženklo atstovų yra labai protingi ir puikiai valdo emocijas, jie yra laukiami svečiai aukštuomenės susibūrimuose. Be to, Mergelė yra labai išsilavinusi ir turi autoritetą ne tik tarp artimųjų, bet ir profesinėje bendruomenėje. Ji gali būti arogantiška, tačiau tai būdinga „mėlynojo kraujo“ atstovams.

REKLAMA

Žuvys yra imlios prigimties ir nuo vaikystės siekia grožio. Jos subtiliai jaučia muziką ir poeziją, mėgsta meną. Žuvys apdovanotos meniniu skoniu, todėl visada gražiai apsirengusios, o jų namų interjeras sukelia pasigėrėjimą. Jos gerai išauklėtos, laikosi etiketo ir niekas neabejoja jų priklausymu aristokratų sluoksniui.

REKLAMA

Norint tapti išsilavinusiu žmogumi, turėti skonį ir puikias manieras, nebūtina gimti bajoru.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.