Kaip Zodiako ženklas veikia moters motiniškas savybes? Žemės stichijos moterys į motinystę žiuri tradiciškai, tokioms mamoms svarbu, kad vaikas būtų pavalgęs, turėtų išsilavinimą ir materialinę paramą, kad jam nieko netruktų. Tarp jų yra daug griežtų mamų, su jomis netapsite išlepinti ir jos savo vaikus užgrūdins. Jos tiki, kad vaikai turi augti nesugadinti ir savarankiški. Oro stichijos moterys savo vaikams suteikia daug laisvės ir asmeninės erdvės, šios mamos moko savarankiškumo ir sugebėjimo priimti sprendimus, už kuriuos vaikai būtų patys atsakingi. Vandens stichijos moterys kreipia dėmesį į natūralius produktus ir glaudų ryšį su gamta, moko vaikus tausoti gamtą, rūpintis gyvūnais ir augalais sode, miške ir namuose. Ugnies stichijos mamos reikalauja tvarkos ir tobulėjimo įvairiomis kryptimis, į viską žiūri kūrybiškai ir originaliai, auklėja savo pavyzdžiu ir pomėgiais.

Geriausios mamos:

Šių Zodiako ženklų moterys labiau linkusios į motinystę, kas yra šie 5 ženklai, apžvelgsime  šiame straipsnyje.

Žuvys

Vaikai yra jų gyvenimo prasmė, dieną naktį jos galvoja apie savo vaikus, be saiko nerimauja dėl kiekvieno jų žingsnio. Žuvys negali leisti, kad jų vaikas būtų nelaimingas ir prastos nuotaikos, jos padarys viską, kad apsaugotų vaiką nuo problemų. Tokios mamos visada teisina savo vaikus, kad ir ką jie padarytų, neklauso kitų žmonių patarimų. Jos aiškiai jaučia savo vaiką ir tik juo pasitiki bei žino, kad jų vaikas yra pats geriausias.

Dvyniai

Dvyniai su vaikais elgiasi labai draugiškai, visą dėmesį skiria jiems, eina pasivaikščioti, žaidžia, skaito ir nuolat sprendžia vaiko problemas. Šio ženklo atstovės daug kalba įvairiomis temomis, žino visas savo vaikų problemas, pomėgius ir stengiasi viską aptarti. Vaikystė su šia mama – tikra šventė, daug pramogų, cirkas, parkai, kinas, žaidimai, teatrai. Šios mamos moko vaikus mandagiai bendrauti su žmonėmis, nėra pernelyg griežtos, suteikia bendravimo laisvę, galvoja apie savo vaikų ateitį ir apie jų buvimą bendraklasių būryje.

Ožiaragis

Šios moterys yra atsakingos mamos, skaito daug literatūros, prieš apsispręsdamos tapti motinomis domisi medicina, mityba ir dienos režimu – viskas turi būti griežtai pagal planą. Vaikas beveik neturi laisvo laiko, mamos nėra labai švelnios, bet jų sielose slepiasi meilė ir didelis švelnumas, tačiau emociškai visada bus santūrios.

Jautis

Jos mėgsta atlikti namų ruošos darbus kartu su vaikais, vaikai yra visa jų gyvenimo prasmė, jos taip pat rūpinasi jau suaugusiais savo vaikais. Jos viską kontroliuoja: maistą, drabužius, studijas, draugus, vaiko pomėgius. Tai iš prigimties pavyzdinga mama, kantri, su gera intuicija, žinanti vaikų auklėjimo paslaptis.

Avinas

Šio Zodiako ženklo moterys negaili jėgų augindamos savo vaikus, joms rūpi viskas, kas susiję su vaikais, jos ugdo vaiko drąsą, aktyvumą, su bet kokio amžiaus vaiku bendrauja kaip su lygiaverčiu pašnekovu. Nuo vaikystės vaiką moko turėti savo nuomonę, tai pačios švelniausios mamos, dažnai apkabina ir bučiuoja savo vaikus, tiki jų sėkme, gebėjimais ir išskirtinumu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].