Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinai kruopščiai pasirenka savo gyvenimo būdą ir visiškai sutelkia dėmesį į jį. Būdami savanaudiški, šio ženklo žmonės vis dažniau ignoruoja ir stengiasi nekreipti dėmesio į kitų žmonių jausmus ir poreikius. Užsimezgus santykiams, Avinai sunkiai sugeba įvykdyti tam tikrus įsipareigojimus savo išrinktajam. Pagrindinis patarimas jiems būtų santykiuose daugiau atiduoti, negu gauti ir laukti naudos.

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 21 d.)

Kaip ir jų pirmtakai, Jaučiai taip pat santykiuose daugiau galvoja apie savo poreikius nei apie partnerį. Tačiau jų užsispyrusi prigimtis daro juos dar blogesniais. Gimusieji po Jaučio ženklu stengiasi viską daryti savaip, jausdami nenugalimą norą vadovauti aplinkai. Dėl to santykiuose kyla komplikacijų. Jautis turėtų labiau atsižvelgti ir į kitų žmonių idėjas.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Pagrindinė Dvynių problema santykiuose  yra greitas susidomėjimo praradimas. Jų ištikimybė greitai praeina, kai jie pasisotina partneriu. Jiems greitai nusibosta sena, ir Dvyniai vėl siekia naujo viską pamiršdami, kas buvo. Kad nesugadintų besiformuojančių santykių, Dvyniai turėtų būti ištikimi savo išrinktajam, būti atsidavę pasirinkimui ir nepamiršti pareigos.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Būdami pernelyg jautrūs, Vėžiai dažnai demonstruoja savo emocijas. Nesugebėjimas kontroliuoti savo jausmų impulsų dažnai Vėžiams iškrečia žiaurų pokštą ir santykiai žlunga. Reikia labiau pasikliauti savo galva, o ne širdimi. Jūs neturėtumėte gyventi vien emocijomis, turite protingai įvertinti situaciją, kad santykiuose neprieitumėte liepto galo.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Pagrindinė kliūtis santykiuose su Liūtais yra jų išsipūtęs ego. Liūtai netoleruoja kritikos ir menkiausias priekaištas, skriejantis jų kryptimi, gali dramatiškai pakeisti jų emocinę būseną. Privesti Liūtus iki virimo temperatūros nėra sunku, ir viskas dėl jų per daug iškeltos savivertės. Tikėjimas savo jėgomis yra puiku, tačiau dėl to neturėtumėte prarasti savo žmogiškų bruožų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės, kaip ir Vėžiai, yra labai jautrios ir emocionalios. Todėl būtina nukreipti savo emocijas teisinga linkme. Viskas, kas vyksta jų sieloje, turėtų būti pademonstruota partneriui ir apie tai reikėtų kalbėti. Dažnai Mergelės visą savo patirtį pasilieka savyje ir neleidžia pasireikšti emocijoms. Santykiuose pagrindinis dalykas yra pasitikėjimas partneriu ir atvirumas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Būti paklusniu partneriu yra pagrindinė linija, kurios santykiuose laikosi Svarstyklės. Patarimas joms būtų nustoti lenktis aplinkiniams žmonėmis. Santykiuose turite būti reiklesnės, kad gautumėte tai, ko norite.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.)

Santykius turėtų kontroliuoti Skorpionas, tai yra pagrindinis jų įsitikinimas. Skorpionams reikia galios ir jie stengiasi dominuoti santykiuose, partnerį pajungdami savo norų pildymui. Bandydami slėpti savo silpnybes, jie daro viską, kad būtų taip, kaip reikia jiems, kaip jie yra įpratę. Santykiuose turėtumėte parodyti daugiau jausmų ir emocijų. Neįmanoma suvaldyti visko, reikia dažniau klausytis savo partnerio.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Atsivėrimas partneriui yra pagrindinė santykių su Šauliais problema. Gimę po Šaulio ženklu dažniausiai yra drovūs ir uždari žmonės, kurie saugo tai, kas vyksta jų viduje. Tačiau norint harmoningų santykių, būtina parodyti išrinktajam savo jausmus, nes galite juos visiškai prarasti, jei viską kaupsite savyje.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Ožiaragių gyvenime nėra jokių kompromisų, jų kredo yra arba viskas, arba nieko. Taip yra ir santykiuose: žmonės-Ožiaragiai arba visiškai ištirpsta savo partneryje, arba užsisklendžia ir viską laiko savyje. Pagrindinis patarimas jiems būtų surasti aukso vidurį, nes norint laimės, nebūtina mestis iš vieno kraštutinumo į kitą.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 18 d.)

Gyvenimo bėdos negąsdina Vandenio ir dėl jo prigimtinių savybių – aštraus proto ir greitos orientacijos visose situacijose – jis gali išspręsti bet kokią problemą. Vandenis sugeba bet kokią problemą išspręsti vienas. Tokios savybės dažnai atveda prie pervertinto pasitikėjimo savimi, kuris pasireiškia ir santykiuose. Todėl viską reikia daryti kartu su partneriu.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Nepastebėdamos trūkumų, Žuvys linkusios viską idealizuoti. Kituose jos mato tik teigiamą. Santykiuose partneris užkeliamas ant pjedestalo ir laikomas idealu. Kad toks suvokimas nesukeltų problemų santykiuose, būtina suprasti, kad visur ir visuose be pliusų, yra ir minusų. Todėl, kuo anksčiau Žuvys pradės priimti pasaulį tokį, koks jis yra, tuo greičiau jos sukurs harmoningus santykius.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].