Geriausia meilužė pagal Zodiako ženklą: sužinokite, kas ji tokia! Norite sužinoti, kurio ženklo atstovei lovoje nėra lygių? Tuomet perskaitykite šį straipsnį!

REKLAMA

Geriausias meilužė pagal Zodiako ženklą:

12 vieta – Žuvys

Netikėta! Garbingą paskutinę vietą užima Žuvys, kurioms pagrįstai turėtų būti skirta pirmoji vieta: nėra kito Zodiako ženklo, kuris galėtų taip visiškai pasiduoti jusliniams malonumams. Būtent ši savybė žiauriai juokauja su Žuvimis. Tiksliau ne su Žuvimis, o su jų meilužiais, kurie pirmiausia turi sukurti idealią atmosferą ir nuotaiką. Žuvims pirmiausia reikia ilgo, švelnaus pasimatymo, rožių žiedlapių ant šilkinių paklodžių ir partnerio, kuris būtų atletiškas mėlynakis brunetas. Na, ir  tegul jis būna puikus meilužis bei kvepia šviežia ryto rasa bei nektaru. Na, o jau tada Žuvų ženklo atstovė parodys jam klasę. Tiesa, taip nutiks tik tada, jei ji nuspręs, kad įsimylėjo. Jei ne, tegul jis viską daro pats ir iki gyvenimo pabaigos būna dėkingas už prieigą prie dieviškojo jos kūno.

REKLAMA

11 vieta – Mergelė

Yra dvi pagrindinės sekso su Mergele taisyklės. Pirma: lengviau nužudyti Mergelę, nei ją patenkinti. Antra: jei Mergelė nebus patenkinta, ji privers partnerį mylėtis su ja tol, kol ji pasieks kulminaciją. Deja, džiaugtis čia visiškai nėra kuo. Jei partneriui nepavyks jos patenkinti, antro tokio šanso jis tikrai negaus. Štai ir viskas – traukinys jau nuvažiavo.

10 vieta – Ožiaragis

REKLAMA

Ožiaragiai, kaip daugelis galvoja, apskritai yra abejingi seksui. Ožiaragio ženklo atstovė gali įtraukti seksą į savo dienotvarkę: 19 h ji pavakarieniaus, 20 h tvarkys namus, o 22 h pasimylės su savo partneriu. Kaip tai įmanoma? Tiesą sakant, šio ženklo atstovė susitelkia vien tik į savo norus bei poreikius, o dėl savo partnerio ji tikrai neketina aukotis. Tiesa, ji puikiai pažįsta save, todėl tiksliai žino, kada norės pasimylėti.  Taigi, jei į jos dienotvarkę yra įtrauktas seksas, labai svarbu laikytis šio tvarkaraščio. Jei Ožiaragio ženklo atstovė tam bus nusiteikusi, lovoje bus tikrai karšta! Na, o jei Ožiaragio ženklo atstovė nenorės mylėtis, prie jos geriau net nelįsti, nes ji gali parodyti savo ragus.

9 vieta – Vėžys

REKLAMA

Seksą su Vėžiu galima apibūdinti trimis žodžiais: ilgas, brangus, nuostabus. Ilgas, nes Vėžiai tikrai mėgsta ilgą ir švelnų seksą, o įžangai prireiks tikrai daug laiko. Šiame etape negalima skubėti. Brangus, nes už seksą su Vėžio ženklo atstove reikia mokėti. Vėžys nepriima nei pinigų, nei dovanų, tik ranką ir širdį. Šiame etape pašalinami tie, kurie bijo prarasti laisvę. Na, o tie, kurie praeis visus išbandymus, galės mėgautis tikrai nuostabiais potyriais. Žinoma, jei Vėžio ženklo atstovė tam bus nusiteikusi. Jei ne, tuomet viską teks pradėti nuo pradžių…

8 vieta – Jautis

REKLAMA

Jei norite sugadinti seksą su Jaučio ženklo atstove, pradėkite demonstruoti jaunatvišką žaismingumą arba pasiūlykite išbandyti akrobatiškas pozas. Jautis nemėgsta visko komplikuoti. Šio ženklo atstovės nori, kad viskas būtų paprasta ir be jokio apsimetinėjimo. Viskas turi būti pagrįsta jausmais ir abipusiu susitarimu.  Ne, tai tikrai nėra nuobodu. Jaučio ženklo atstovė yra techninė maratono bėgikė, ir to paties ji tikisi iš savo partnerio. Beje, po visko partneris tegu tik nedrįsta nusisukti į sieną ir užknarkti! Po sekso Jaučio ženklo atstovei reikia pasikalbėti, nes kitaip ji pasijus apgauta ir išnaudota. Tiesa, ji už tai jums atkeršys.

REKLAMA

7 vieta – Liūtas

Liūtei būtinai reikia iš būsimų lovos malonumų padaryti vienos moters teatrą. Ji pradeda žaisti gerokai prieš valandą. Būtinai reikia pradėti vilioti savo partnerį viešai – kad tai patiktų ne tik partneriui, bet ir visiems atsitiktiniams liudininkams. Deja, tam išeikvojama nemaža dalis energijos, o kartais ir pačiam seksui lieka tik apgailėtinų trupinių. Na, gal ir ne visai apgailėtinų: jei kada nors bandėte laukinę katę suvynioti į antklodę, žinote, ką turime omenyje. Jei ne, būsite nustebinti!

REKLAMA

6 vieta – Vandenis

Garbingą centrinę vietą horoskope užima Vandeniai, kurie niekada nenori sekso. Jei vis dėlto šio ženklo atstovės to nori, tai tik dėl didelės ir tyros meilės ir dėl noro jaustis geidžiama. Tai veikia taip: pirmiausia Vandenio ženklo atstovė pastebi nuoširdų vyro susidomėjimą, o tada ji pradeda fantazuoti, koks jis būtų lovoje. Jos gali įsivaizduoti seksą vonioje su rausvais žiedlapiais, ant šilkinių paklodžių, ant virtuvės stalo ar net traukinyje. Dabar, norėdamas, kad seksas būtų tikrai geras, vyras turi atspėti, ką Vandenio ženklo atstovė yra sugalvojusi.  Pavyko atspėti? Jūsų dangus bus užpildytas deimantais. Neatspėjote? Tuomet gali tekti atsisveikinti.

REKLAMA

5 vieta – Avinas

REKLAMA

„Geriausių meilužių“ penketuką atidaro Avino ženklo atstovė, kuri tvirtai tiki, kad ji turėtų būti pirmoje vietoje. Tiesa, jei ji gautų įvertinimą už seksą, jis būtų tikrai aukštas. Tiesą sakant, viskas priklauso nuo temperamento: kartais Avino ženklo atstovės elgiasi taip greitai, kad jų partneris net nespėja nieko suprasti: jis tiesiog bandė suvilioti šią gražuolę bare, o štai ji jau guli jo lovoje, rūko cigaretę ir nekantriai žvilgčioja į laikrodį.

4 vieta – Dvyniai

REKLAMA

Patekti į geriausiųjų trejetuką  Dvynių ženklo atstovėms nepavyko dėl drovumo. Kaip bebūtų keista, šio ženklo atstovės prieš miegą labai nenoriai leidžiasi į nuotykius. Dvynių ženklo atstovės ilgą laiką tikrina potencialius partnerius ir palaiko saugų atstumą. Vis dėlto, jei šio ženklo moteris  nuspręs, kad esate tinkamas kandidatas, pasiruoškite tikram maratonui, kurį teks bėgti sprinto greičiu. Tikrai ne kiekvienas vyras gali atlaikyti  eksperimentą, kurį paruošė šio ženklo moteris.

3 vieta – Šaulys

REKLAMA

Šaulio ženklo atstovės visada mylisi su nuoširdžiu džiaugsmu. Niekas kitas nemoka taip vertinti kūniškų malonumų kaip Šaulio ženklo moterys. Skaniai pavalgyti, išgerti gomurį glostantį gėrimą ir aistringai pasimylėti –  tiesiog tobulas vakaras! Vis dėlto, net ir tada, jei Šaulio ženklo moteris yra pavargusi po darbo ir alkana, ji taip pat neatsisakys sekso. Geras seksas – puikus būdas papildyti Šaulio baterijas. Panašu, kad šio ženklo moterys turi neišsenkančius energijos išteklius, taigi, galime joms tik pavydėti.

2 vieta – Skorpionas

REKLAMA

Skorpiono ženklo atstovė yra sekso guru. Ji viską žino. Jis viską gali. Tikrai nenaudinga jai siūlyti ką nors naujo, nes ji tą jau seniai išbandė. Skorpiono ženklo atstovė tikrai yra pati geriausia meilužė, kokią tik galima įsivaizduoti. Tiksliau, jei  ne vienas dalykas: lovoje Skorpiono ženklo moteris pirmiausia galvoja apie save.

REKLAMA

1 vieta – Svarstyklės

Garbinga pirmoji vieta, aukso medalis ir „Geriausios meilužės“ titulas atitenka Svarstyklėms. Svarstyklės labai kruopščiai renkasi partnerius ir juos itin retai keičia. Na, o tai reiškia, kad tik nedaugeliui žmonių pasiseks žinoti, ką reiškia mylėtis su moterimi, kuri savo partneriui jaučia subtilius jausmus. Belieka tik pavydėti!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].