Pinigai, pinigai, pinigai. Tikriausiai kiekvienas skirtingais gyvenimo laikotarpiais svajojo, kad jam pasisektų išlošti milijoną. Nėra nieko blogo, jei nori būti finansiškai saugus. Siekti geresnio gyvenimo šiuolaikiniame pasaulyje yra normalu. Nežadame, kad artimiausiu metu jums ant galvos ims kristi pinigai. Tačiau mes jums pasakysime, kas jūsų laukia finansų sektoriuje gegužės mėnesį. Labiausiai pasiseks penkiems Zodiako ženklams. Taip sakė astrologė Svetlana Kreutzer, pristatydama savo gegužės mėnesio finansinį horoskopą.

Gegužės finansinis horoskopas: penki laimingieji, kurie tikrai taps turtingesni

Geras ženklas finansams artimiausioje ateityje bus tai, kad Venera persikelia į Žuvų ženklą. Tai įvyks balandžio 27 dieną ir truks beveik iki gegužės pabaigos. Būtent tuo laikotarpiu planeta bus stipri, ji turės įtakos kai kurių Zodiako ženklų piniginiams reikalams.

Jautis

Jaučiams gegužę tereikia tik plačiai atverti kišenes. Juk pinigai pas juos plauks laisvai ir lengvai. Žinoma, mažai kas tiki, kad pinigai gali atsirasti iš nieko. Tačiau gegužę Jaučio atveju tai visai realu. Galite laimėti konkursą arba loteriją. Be to, galimos artimųjų ir draugų dovanos grynaisiais. Ir jei Jaučiai taip pat stengsis tapti turtingesni, tada pinigai jiems plauks kaip vanduo upe. Astrologė pataria daugiau bendrauti, megzti naujas pažintis. Galbūt vienas iš naujų ar senų pažįstamų taps jūsų rėmėju. Būkite nestandartiniai, įjunkite kūrybą. Ir tada jūsų finansai tiesiog sužydės.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai tikriausiai labai nustebs, kad gegužė jiems žada finansinę sėkmę. Pavargote nuo savo darbo, galbūt net jaučiate apatiją? Bet reikia padaryti šį tą, ko nedarėte anksčiau – labiau pasistengti, apsiimti papildomą darbą, kurio vis atsisakote. Tada turėsite didelį pakilimą. Tikėtina, kad darbe gausite paaukštinimą. Kolegos pamatys puikų darbuotoją, net jei anksčiau to nepastebėjo. Žinoma, Svarstyklės nėra tokios paprastos kaip, pavyzdžiui, Jautis. Juk norint tapti turtingu, reikia paprakaituoti.

Dvyniai

Venera suteiks savo palankumą ir Dvyniams. Tai turės įtakos jų pajamoms. Jei kažkam dirbate, tai valdžia tikrai jus pastebės. Laukite premijų, akcijų ar geresnių sąlygų. Jei dirbate sau, jūsų projektai išgyvens atsigavimo etapą. O jei dar tik ieškote darbo, tuomet nebijokite kreiptis dėl įvairių laisvų darbo vietų, besibaimindami dėl konkurencijos. Jie pasirinks jus, tą žada Venera!

Liūtas

Liūtas gali pamažu planuoti, kur išleis pinigus, kurie jam teks gegužę. Astrologė prognozuoja, kad finansinė pagalba jums gali ateiti iš artimųjų. Tai gali būti paveldėjimas arba tiesiog draugiškas vieno iš vyresniųjų gestas. Gali būti, kad jūsų laukia vertingos dovanos ir geros naujienos iš verslo partnerių. Jūsų meilė taip pat jus pamalonins: gegužę vyras / žmona jums nebus šykštus. Liūtui yra tik vienas įspėjimas. Į azartinius lošimus geriau nesivelti. Priešingu atveju piniginė sėkmė greitai virs nesėkme.

Vandenis

Vandenio laukia finansinės padėties pagerėjimas. Bet tai nebus kažkas netikėto. Greičiausiai žengsite dar vieną svarbų žingsnį finansinio stabilumo link. Be to, gegužę galite gauti galimybę papildomai užsidirbti. Nepraraskite jos, jums viskas bus gerai. Jei jau seniai planavote rimtą pirkinį, vadinasi, atėjo tinkamas laikas. Vandenio ženklo merginos gegužę daug dėmesio skirs savo išvaizdai – palepinkite save nauja suknele, šukuosena ar užsiregistruokite pas vizažistą. O Vandeniai vyrai negailės pinigų, kad pamalonintų savo mylimąsias. Nesijaudinkite, kad viską išleisite niekučiams. Palepinkite save ir artimuosius.

Net jei atsidūrėte šiame sąraše, atminkite, kad Venera gegužę suteikia perspektyvų, tačiau daug kas priklauso ir nuo jūsų. Elkitės protingai, pasinaudokite galimybėmis, ir jums nereikės jaudintis dėl pinigų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].