Gegužę 4 Zodiako ženklų laukia pokyčiai

Dauguma nemalonių įvykių gegužę bus susiję su Jupiteriu ir Neptūnu. Nesijaudinkite, jūs turite visas galimybes išvengti problemų. Šios planetos nesusidurs tiesiai viena su kita. Jei blaiviai žiūrėsite į situaciją ir neperdėsite savo jėgų, pamatysite, kad nėra taip jau blogai. Astrologai teigia, kad daugiausiai pokyčiai šį mėnesį susilauks 4 Zodiako ženklai.

taro kortų prognozė

Gegužės 3 diena – Merkurijaus ir Jupiterio sankirta

Ši sankirta atneš daug naudingos informacijos: pamatysite perspektyvius skelbimus, „itin sėkmingus“ mokymus ir panašiai, taip pat jūsų laukia susitikimai su „naudingais“ žmonėmis. Žmonės parodys savo blogiausias puses, jie nepildys savo pažadų, konsultantai meluos apie tai, ką parduoda, tinklo rinkodaros specialistai žadės aukso kalnus. Filtruoti informaciją ir kontaktus bus tiesiog būtina.

Labiausiai į tai turėtų atkreipti dėmesį Mergelės, Liūtai ir Svarstyklėms.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, zodiako ženklai

Gegužės 3 diena – Saturno ir Saulės sankirta

Kad ir koks būsite atsargus, didelė tikimybė, kad Saturnas vis tiek padarys žalos. Saulės sankirta su Saturnu apribos jūsų valią ir įspraus jus į griežtus rėmus, privers pamiršti kūrybinius impulsus ir laisvę. Jums teks susidurti su draudimais, kliūtimis, kažko trūkumu. Visur jūsų lauks sunkumai.

Dėl to, kad turėsite kontroliuoti ir suvaržyti save bei elgtis ne pačiomis palankiausiomis sąlygomis, jūs patirsite sveikatos sutrikimų. Vyrams šis aspektas smogs labiau nei moterims. Moterys gali susidurti ne su asmeninėmis problemomis, o su tėvo arba vyro problemomis.

Sunkiausia šią dieną bus Jaučiams ir Liūtams.

Liūtas, savaitės horoskopas, zodiako ženklai

Gegužės 8 diena – Veneros ir Jupiterio sankirta

Tai pridės netikro blizgesio asmeniniams reikalams. Nauja pažintis sukurs pasakų princo įspūdį, bet iš tiesų tokia nebus. Jums gali būti pateiktas rimtas pasiūlymas. Neskubėkite jo priimti: žmogus nepagalvojo apie praktinę reikalo pusę ir iš tikrųjų nėra pasirengęs rimtiems santykiams ar santuokai. Pabandykite patys nieko nežadėti skubotai.

Taip pat nepasitikėkite žmogumi, kuris žada jums padėti finansiškai ar įteikti vertingą dovaną. Jei gausite dovanų, verta pagalvoti, ar jas priimti: netrukus žmogus atgailaus dėl savo dosnumo ir tau gali sugadinti jūsų santykius.

Ši diena bus sunkiausia Jaučiams ir Svarstyklėms.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

Gegužės 21 diena – Saulės ir Jupiterio sankirta

Šis aspektas suteiks jums išpūstą įspūdį apie save. Dėl šios priežasties galite lengvai suklysti ir įsivelti į problemas. Tai pirmiausia bus susiję su Dvyniais ir Liūtais.

Šie žmonės neturėtų įsitraukti į situacijas, kuriose siūloma šlovė, galimybė suspindėti.

dvyniai, savaitės horoskopas, lapkričio

Gegužės 27 diena – Veneros ir Neptūno sankirta

Gegužės 27 dieną reikės būti atsargiems asmeniniame gyvenime. Taip pat Jaučiams, Dvyniams ir Svarstyklėms reikėtų saugoti pinigus.

Diena atneš iliuzijų. Žmonės bus per daug atsipalaidavę. Viskas, kas šiandien atrodo nepajudinama, patikima, sėkminga, pasirodys esanti apgaulė. Galbūt tyčia jūsų niekas neapgaus, jūs pats įsivaizduojate tai, ko nėra. Bet tai gali būti ir sąmoninga kažkieno apgaulė.

jautis, zodiako ženklai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].