Zodiako

Jėga tradiciškai buvo laikoma vyrų privilegija.

Bet tai nereiškia, kad moteris negali jos valdyti, tiesiog apie šią savybę nėra dažnai minima ar kalbama kaip apie kažkokią „moterišką“ galią. Kokią įtaką Zodiako ženklas turi gebėjimui valdyti šią galią? Kas gali būti laikoma stipriausia moterimi?

Avinas

Moterys – Avinai, kaip ir galima buvo nuspėti, yra laikomos labai stipriomis. Taip, negalima priešintis ugningam temperamentui – jos užsispyrusios, moka eiti link užsibrėžto tikslo ir naikinti savo kelyje pasitaikiusias kliūtis. Būna, kad joms būdinga fizinė jėga, tačiau svarbiausia yra sugebėjimas bet kokiomis priemonėmis pasiekti savo.

Ir vis dėlto – Avino moteris yra itin nepriklausoma, tame tarpe ir nuo kitų nuomonės, ji neprisitaikys prie aplinkybių, partnerio reikalavimų. Jos stiprybė yra tvirtumo ir pasitikėjimo savimi bei savo tikslu jėga.

Ožiaragis

Ožiaragių moterys taip pat išsiskiria atkaklumu ir sugebėjimu įgyvendinti savo planus. Taip pat sugebėjimu rasti sprendimą sunkiausiose situacijose (jų analitinio mąstymo dėka).

Žinių galia, informacijos turėjimo galia ir sugebėjimas numatyti – tai yra šio ženklo moterų galios komponentai. Be to, Ožiaragių moterys nemėgsta veikti kompanijoje, mieliau renkasi veikti vienos, o tai sukuria įspūdį, kad jos yra visagalės.

Vandenis

Energijos jėga būdinga Vandenių moterims. Jos sugeba pritraukti daug dėmesio, apsupti save tinkamais žmonėmis, būti įvykių centre. Jos yra tarsi magnetas, kurio visi siekia, ir tai joms tik suteikia jėgų.

Vandenio moteris sugeba išeiti iš sunkios padėties kaip nugalėtoja, jai patinka žaisti su ugnimi ir imtis dalykų, kurių kitos atsisakė, o kitų akyse ji tampa dar stipresnė.

Skorpionas

Skorpionai laikomi vienu paslaptingiausių ir nenuspėjamiausių ženklų, o šio ženklo moterims priskiriamas meilės magnetizmas, galimybė pritraukti patinkantį vyrą, jį užburti.

O nuo čia jau nėra toli ir iki valdžios ar milžiniškos įtakos – ne tik vyrams, bet ir ištisoms bendruomenėms. Todėl Skorpiono moterys taip pat dažnai apibūdinamos kaip stiprios, visų pirma, išryškinant jų įtaką.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].