Žmonės, gimę Gaidžio metais, yra labai neįprasti. Jų charakteris kupinas gerų ir blogų savybių. Kiekvieną iš jų apibūdino ekspertai.

Anksčiau esame kalbėję apie tai, kaip mąstymo galia gali pakeisti mus supantį pasaulį. Taigi žmonės, gimę 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993 ar 2005 m., iš pirmų lūpų žino, kad žodžiai ir mintys lemia sėkmę. Galbūt todėl jiems taip sekasi.

Gaidžio metais gimusių žmonių charakterio pliusai

Lyderystė. Šiais metais gimę žmonės yra puikūs verslininkai. Jie turi puikius vadovo ir lyderio įgūdžius. Jie puikiai valdo žmones, o tai padeda jiems tapti turtingiems ir sėkmingiems. Tie, kurie gimė Gaidžio metais, iš tiesų labai dažnai sulaukia fenomenalios sėkmės finansų sektoriuje.

Neįtikėtina charizma ir žavesys. Gaidžio metais gimę žmonės turi tokį stiprų potraukį, kad priešingos lyties atstovai tiesiog negali atsispirti norui juos pažinti. Be to, jie turi puikų stiliaus pojūtį. Išorinis patrauklumas ir iškalba padeda Gaidžio metais gimusiems žmonėms užmegzti meilės ir dalykinius santykius lengvai bei natūraliai.

Jie užkrečia kitus žmones savo optimizmu. Gimusieji šio gyvūno metais pasižymi meile laisvei, gyvenimo džiaugsmui. Jie viena po kitos užkariauja viršūnes, o tai verčia visus aplinkinius būti aktyviems. Galima sakyti, kad šie žmonės yra savotiškas motyvacijos ir gyvybingumo šaltinis.

Inovacija. Šie žmonės mėgsta įnešti ką nors naujo į juos supantį pasaulį. Jeigu jie tikrai nori ko nors pasiekti, bet pakeliui susiduria su sunkumais arba nemato galimybių pasiekti tikslą, tuomet pasitelkia pačius įmantriausius metodus. Šie žmonės visada randa būdą, kaip pasiekti tikslą.

Talentas viešam kalbėjimui. Žmonės, gimę Gaidžio metais, puikiai susidoroja su spaudimu ir nebijo minios. Jei jie turės ką pasakyti, jie tikrai perduos savo žinią daugumai žmonių. Šie žmonės puikūs kalbėtojai, nes vartoja paprastą kalbą ir vengia neaiškių frazių.

moteriško, gaidžio

Gaidžio metais gimusių žmonių charakterio trūkumai

Perdėta savimeilė. Žmonės, gimę Gaidžio metais, labai myli save. Čia nėra nieko gėdingo, tačiau meilės sau perteklius dažnai sukelia problemų. Pavyzdžiui, tai gali lemti tai, kad šio ženklo žmonės tiesiog nepastebi savo trūkumų. Narcisizmas niekada niekam neatnešė tikros laimės, todėl ekspertai pataria visiems šio ženklo žmonėms kovoti su šia yda.

Egoizmas. Žmonės, kurių globėjas yra Gaidys, retai padeda kitiems. Nesulauksite jų palaikymo, jei pasitikėsite jų gerumu ir padorumu. Jei jums ko nors iš jų reikia, tiesiai šviesiai to ir paprašykite. Priešingu atveju jie nepajudins nė piršto.

Nesugebėjimas užmegzti ilgalaikių rimtų santykių. Šie žmonės retai sulaukia atsidavusių ir ištikimų sielos draugų, nes, kaip jau žinote, jie labai vertina laisvę. Jei kas nors norės visada būti su jais, šis žmogus turės pamiršti priekaištus ir apribojimus.

Nenuspėjamumas. Ši charakterio savybė turi tam tikrų privalumų, nes žmonėms, gimusiems šio gyvūno metais, nėra nuobodu. Kita vertus, kiti žmonės greitai pavargsta nuo tokio gyvenimo tempo ir esminio bet kokio planavimo atmetimo.

Išrankumas. Jei jie nepastebi savo trūkumų, tai kitų aiškiai mato. Šie žmonės labai mėgsta kritikuoti visus aplinkinius, dėl to daugelis jų tiesiog nekenčia. Šis blogas charakterio bruožas turbūt yra pats blogiausias.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].