Finansinis horoskopas rugsėjo 13-19 dienoms

Pirmas dalykas, kurį astrologai primena, yra poreikis šio to atsikratyti, kad įgytumėte kai ką kitą. Pavyzdžiui, jei norite naujų daiktų, turite atsikratyti šiukšlių. Jei norite tapti turtingas ir sėkmingas, turite atsisakyti įpročių, lemiančių skurdą. Ši savaitė yra puikus metas darbui su savimi.

Avinas

avinas, devizas, nuodėmė, pavydi, zodiako ženkla, savaitės horoskopas

Turite gana gerą šeštąjį pojūtį, ypač finansų srityje. Taip, jūs ne visada galite juo pasikliauti, tačiau nuo rugsėjo 13 iki 19 d. tai galima daryti saugiai. Jei norite uždirbti daugiau pinigų, turite būti dėmesingesnis. Turite pakankamai įgimtų dorybių ir stiprybių, kad galėtumėte išgyventi visas įmanomas bėdas ir tapti turtingesnis. Nepasiduokite dėl savo svajonės.

Jautis

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

Esate darbštus ir talentingas žmogus, tačiau jums kartais trūksta gyvenimo žinių ir patirties, kad pasiektumėte finansinę sėkmę. Šią savaitę žvaigždės bus puikioje padėtyje. Netaikykite sau apribojimų. Jei norite dirbti, turite dirbti. Jei yra noras sustoti, geriau pailsėkite ir neperkraukite kūno. Priešingu atveju galite prarasti situacijos kontrolę.

Dvyniai

dvyniai, vasario, moterims, milijonieriumi, krizės, liepos, savaitės horoskopas

Galite laisvai pasirinkti scenarijų, pagal kurį klostysis jūsų gyvenimas. Kalbant apie planetas ir žvaigždes, jos padės atskleisti jūsų paslėptas galimybes. Svarbu tobulėti ir bandyti sužinoti ką nors naujo apie save, kad nauji įgūdžiai ir atrasti talentai ateityje taptų pajamų šaltiniu. Dabar svarbiausia nesistengti perkelti atsakomybės kitiems žmonėms. Jei susidursite su dideliais sunkumais, geriau juos priimti ir nedelsiant veikti.

Vėžys

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Verta pasirinkti naują strategiją, ypač jei senoji neveikia. Į bet kokias pinigų ir darbo bėdas reikia žiūrėti filosofiškai. Svarbu mokytis iš savo klaidų ir nepykti dėl prarastų galimybių. Tik optimistiškiausi ir išmintingiausi Vėžio atstovai šią savaitę galės daug uždirbti arba susikurti pagrindą būsimoms pergalėms. Atėjo laikas pasinerti į darbus.

Liūtas

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Kalbant apie apsipirkimą, šią savaitę nudžiuginkite save mažomis išlaidomis. Jums labai pravers naujos srities žinios. Galite visą gyvenimą mokytis ir įgyti naujų įgūdžių.

Mergelė

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

Prasideda palankus laikotarpis darbo kelionėms ir kraštovaizdžio keitimui. Žvaigždės suteiks daug ką – sėkmę, gerą nuotaiką, tačiau jėgų ir energijos duos nedaug. Taip pat būsimoms finansinėms pergalėms turėtumėte pradėti ieškoti naujos motyvacijos, sektinų pavyzdžių. Jei kai kurie tikslai jau pasiekti, galima išsikelti naujus.

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Jei norite padidinti finansinę sėkmę ir pritraukti pinigų, sukurkite palankią atmosferą namuose. Tai bus ypač svarbu tiems, kurie dirba iš namų. Numatoma, kad šiems žmonėms ypač pasiseks. Galite pradėti naują verslą, įsigyti vertingų pirkinių, ieškoti naujo darbo. Rugsėjo 15 dieną prasidės neigiama Marso įtaka, todėl nuo trečiadienio geriau nesileisti į nostalgiją. Reikia galvoti apie ateitį ir dabartį. Praeitis dabar nėra svarbi.

Skorpionas

skorpionas, viršininkai, vasaros

Žvaigždės ir planetos gali sugadinti jūsų nuotaiką. Jei norite išlaikyti finansinę sėkmę, išmokite mąstyti teigiamai. Net jei kas nors negerai, geriausia nepaskęsti pesimizme. Tai neišvengiamai paveiks finansus ir darbą. Jūs tapsite sektinu pavyzdžiu, žmonės pradės jus stebėti. Tai turės didelės įtakos tokių profesijų, kaip pardavimų konsultantas, skambučių centro darbuotojas, mokytojas, psichologas ir gydytojas, žmonių finansinei sėkmei.

Šaulys

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos, savaitės horoskopas

Šaulio atstovai yra savimi pasitikintys žmonės, tačiau šią savaitę dėl Marso nuosmukio juos gali aplankyti tikėjimo savimi praradimas. Astrologai pataria susikurti tinkamą aplinką. Turite nustoti bendrauti su žmonėmis, kurie visada kuo nors nepatenkinti. Su jais rizika padaryti finansinę klaidą bus didesnė. Savaitės pabaigoje tikėkitės malonaus vizito ar susitikimo, kurio metu suprasite šį tą labai svarbaus apie finansus.

Ožiaragis

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Ožiaragio atstovai yra žmonės, kurie visada sunkiai dirba, tačiau kartais nesulaukia pelnytos pagarbos ir pripažinimo. Todėl pasistenkite atkreipti viršininkų dėmesį. Tai labai palanki savaitė brangiems pirkiniams, dovanų artimiesiems pirkimui. Taip pat galite pinigus leisti drabužiams, įvaizdžio keitimui. Tai padės padidinti pasitikėjimą savimi.

Vandenis

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio

Visi Vandenio atstovai, kuriems neseniai nepasisekė su pinigais ir darbu, turėtų ieškoti pagalbos sėkmės ritualuose. Geriau juos atlikti iki trečiadienio, nes rugsėjo 15 dieną Marsas pereis į naują ženklą ir sukurs energijos chaosą. Gali būti, kad savaitės pabaigoje pakilsite karjeros laiptais. Šiuo atveju astrologai rekomenduoja neskubėti priimti sprendimų ir dėl pykčio priepuolio neapleisti pradėtų darbų. Būtina likti įsitraukus į visus reikalus, ramiai tęsti savo veiklą.

Žuvys

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Stenkitės iš anksto užprogramuoti savo energiją sėkmei, nes antroji savaitės pusė bus itin sunki. Gali kilti abejonių ir baimių. Neigiamas požiūris smarkiai paveiks piniginę, pasididžiavimą ir kūrybiškumą. Reikia stengtis kuo daugiau bendrauti su pozityviais žmonėmis, apeinant tuos, kurie mąsto stereotipiškai ar pesimistiškai. Tai tinkamas laikotarpis reklamos kampanijai pradėti.

Lai jums niekada netrūksta pinigų!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].