Finansinis horoskopas rugsėjo 11-17 dienoms

Finansinis horoskopas padės lengviau ne tik planuoti piniginius reikalus, bet ir tvarkyti kitas gyvenimo sritis. Mūsų galimybės kartais priklauso nuo mūsų finansinės gerovės. Šią savaitę daugelis Zodiako ženklų turės galimybę judėti į priekį.

REKLAMA

Norint įpusėjus rugsėjui jaustis drąsiau, astrologai rekomenduoja nesėdėti, o imtis veiksmų ir viską daryti kuo aktyviau. Tuo pačiu metu svarbu prisiminti  ženklus, kurie žada greitą materialinę gerovę. Savaitės pabaiga bus ypač gera, nes Merkurijus atsikratys retrogradinės būsenos.

REKLAMA

Avinas

Avinui prireiks šiek tiek drąsos tvarkyti savo finansus. Horizonte gali būti pirkinys, apie kurį jie negalvojo, bet kuris jiems būtų labai naudingas ateityje. Kai kurie finansiniai aspektai priklausys ir nuo meilės sferos. Dalį biudžeto Avinas turės išleisti maloniems dalykams, mes kalbame ne tik apie dovanas artimiesiems, bet ir apie jų pačių interesus.

Jautis

Per šias septynias dienas Jaučiai galės pakeisti savo aplinką, o tai pareikalaus tam tikrų išlaidų. Nuo rugsėjo 15 dienos prasidės finansinės ir dalykinės veiklos laikotarpis, ir net jei dėl kokių nors netikėtumų Jaučiui reikės išsikapstyti pinigus, galiausiai viskas išeis į naudą. Savaitės pabaigoje reikia pradėti daugiau dirbti, antraip gali vėluoti biudžeto papildymas. Nepakenks ir nedidelę sumą atidėti netikėtoms išlaidoms.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai gali tikėtis netikėtų pajamų: pavyzdžiui, staigaus pelno iš pomėgio, svarbaus užsakymo darbe ar premijos. Šiems žmonėms rekomenduojama investuoti finansinius išteklius į profesinį augimą. Dabar visiems Dvyniams svarbu užtikrintai judėti pirmyn ir žengti į naują etapą. Niekas labiau nepastiprins jų savigarbos ir pasitikėjimo savimi, kaip bendravimas su protingais žmonėmis ir jų profesinių interesų plėtra.

Vėžys

Finansiniai reikalai Vėžį užvaldys. Jie galės atsikratyti to, kas trukdo praturtėti – pavyzdžiui, žalingų įpročių ar papildomų išlaidų, be kurių nesunkiai apsieis. Bendras namų valymas įves tvarką biudžete. Bus naudinga sudaryti išlaidų sąrašą: jį galima analizuoti ir padaryti atitinkamas išvadas.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Neigiamos emocijos gali neigiamai paveikti Liūto finansinę padėtį. Šie žmonės turi persvarstyti savo santykius su žmonėmis ir požiūrį į pinigus, ypač jei jie nelieka kišenėse. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas straipsniams apie išlaidas.

REKLAMA

Mergelė

Ekspertai pataria šio ženklo atstovams laiku pailsėti. Daugelis Mergelės atstovų tiesiog pamirš poilsį, reikalaudami iš savęs neįmanomo, siekdami įgyvendinti savo ambicijas. Finansinė sfera neturėtų būti prioritetinė. Būtina prisiminti ne tik verslą, bet ir savo poreikius, malonias smulkmenas ir paprastus džiaugsmus.

Svarstyklės

Svarstyklėms patariama vengti prastovų darbe. Ypač po rugsėjo 15-osios, kai keičiasi pinigų, bendravimo ir Merkurijaus energija. Šiuo laikotarpiu vanduo netekės po gulinčiu akmeniu, Svarstyklėms teks labai pasistengti, kad pasisektų. Laimei, Visata dažniausiai bendradarbiauja, o Svarstyklėms tikėjimas savimi ir savo jėgomis padės saugiai išeiti iš padėties ir net sustiprins biudžetą.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionus finansinėje ir verslo sferoje gali suklaidinti atsitiktinės emocijos. Dėl šios priežasties jiems dabar geriau vadovautis ne savo širdimi, o logika, ypač svarbiuose sandoriuose ar ilgalaikėse sutartyse. Taip pat galite pagalvoti dėl savirealizacijos. Skorpiono gabumai gali pritraukti finansų antplūdį, tačiau tam reikia nebijoti veikti ir priimti kritiką.

gruodžio, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Atsikratyti skolų – pagrindinė Šaulio užduotis. Geriau išsikelkite sau įgyvendinamas ir išsprendžiamas užduotis ir nesustokite ties tuo, lėtai, bet užtikrintai judėkite pirmyn. Daugelio Šaulio tikslai rugsėjo 11–17 dienomis pradės pildytis, nebent, žinoma, šie žmonės pradės judėti atgal. Dabar neturėtumėte tingėti ir pasiduoti pagundoms.

Ožiaragis

Ožiaragiams rekomenduojama išlaidoms ruoštis iš anksto. Jei akimirka praleista, nereikėtų pasiduoti: tokiu atveju gali būti sėkmingos ir finansinės operacijos, tačiau geriau nesielgti spontaniškai. Šio Zodiako ženklo žmonės gali užsiprenumeruoti mėgstamus prekių ženklus socialiniuose tinkluose, sekti akcijas, nuolaidas ir išpardavimus.

REKLAMA

Vandenis

Kad savaitė būtų sėkminga finansine prasme, astrologai pataria Vandeniui spręsti daugumą „rudens“ problemų. Tikriausiai Vandeniai vis dar turi neišspręstų problemų, kurios driekiasi iš praeities. Geriau, kai tik įmanoma, sumokėti skolas, jei tokių yra. Gyvenimas pagal savo galimybes padės padaryti šį laikotarpį produktyvesniu.

Žuvys

Žuvų atstovams svarbu mėnesio pradžioje kuo greičiau susiplanuoti savo pajamas ir išlaidas. Turėtumėte iš karto pasiruošti tam, kad viskas vyks ne pagal planą, ir tai yra įprastas gyvenime. Bet kokiu atveju, dabar mums reikia veiksmų. Savaitės pradžia gali lemti neproduktyvias išlaidas.

bruožas, nuobodžiausi, Finansinis horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.