Finansinis horoskopas liepos 25-31 dienoms

Pinigų ir karjeros sfera yra labai svarbi kiekvienam iš mūsų. Finansinis horoskopas padės jums tapti sėkmingais versle, nes jame yra svarbiausi astrologų patarimai artimiausioms septynioms dienoms.

Liepos pabaigoje žvaigždės mums paruošė ir naujų galimybių, ir tam tikrų sunkumų. Pagrindinė grėsmė bus Jupiteris, kuris ketvirtadienį taps retrogradinis. Pasirodo, visus pagrindinius darbus geriau spėti atlikti iki šios dienos, antraip vėliau gali būti ne pats tinkamiausias laikotarpis fizinei ar intelektinei veiklai. Didelė tikimybė, kad daugelis iš mūsų paliks pasirinktą gyvenimo kelią. Grįžti į jį padės meditacija.

Avinas

Avinui prasideda laikas, kai reikia panaudoti visus turimus metodus, kad pasiektumėte savo tikslus. Penki pratimai padės šiems žmonėms padidinti pajamas ir rasti naujų įkvėpimo šaltinių. Baigiantis antrajam vasaros mėnesiui, Avinas kasdien gali matyti vis blogesnes ateities perspektyvas. Jupiterio įtaka šią savaitę apsunkins naujų galimybių įžvelgimą. Didesnės finansinės veiklos laikas praėjo. Geriau raskite laiko apsipirkti iki ketvirtadienio, antraip vėliau galite išleisti daug papildomų pinigų arba nusivilti paslaugų ar prekių kokybe.

Jautis

Jautis pajus, kaip arti yra savo planų įgyvendinimo. Astrologai pataria ir toliau stiprinti savo pozicijas darbe ir versle. Galite pabandyti išanalizuoti esamą situaciją, kad nustatytumėte galimo finansinio augimo sritis. Gali būti, kad Jautis galės rasti naujų pajamų šaltinių. Kad ir kaip viskas klostytųsi, Jautis turėtų sakyti žodžius, kurie kuo mažiau atbaido pinigus ir sėkmę. To, ką sakome ir galvojame, galia ypač didelė. Jaučiui svarbu tai atsiminti.

Dvyniai

Savaitės pabaigoje Dvynius gali užpulti stiprus tingumas ir apatija. Galingas ir kūrybingas Merkurijus nepadės išspręsti problemos, todėl kovodami su tingumu turite pasinaudoti universaliais astrologų patarimais. Specialistai rekomenduoja ieškoti bendrininkų, partnerių – visų, kurie gali padėti. Bet kokia stipri sąjunga padės Dvyniams įgyvendinti bet kokio sudėtingumo planus. Svarbiausia nebandyti per greitai išspręsti finansinių problemų. Skubėdami galite praleisti ką nors svarbaus.

Vėžys

Vėžiams šią savaitę bus sunku praturtėti. Savo tikslus turėsite pasiekti patys. Dėl šios priežasties astrologai pataria Vėžiams susitvarkyti svarbiausias užduotis ir sutelkti dėmesį į mokesčių, paskolų, banko sąskaitų ir apskritai skolų temą. Jeigu skolas pavyks grąžinti, tai šio ženklo atstovai artimiausias savaites neturės problemų su pinigais. Pirmoji savaitės pusė puikiai tinka kelionėms.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, finansinis horoskopas

Liūtas

Sėkmės šansai padidės tiems Liūtams, kurie gali išlaikyti stiprią energiją. Šio ženklo atstovai neturėtų pasikliauti atsitiktinumu, nes toks požiūris tikrai nepasiteisins. Nepaisant to, kad piniginė sėkmė bus jų pusėje, problemų niekas neatšaukė. Astrologai praneša, kad dėl galingos Jupiterio energijos Liūtas turės problemų. Rekomenduojama pasirinkti sau naują veiklos rūšį ir išsikelti naujas užduotis. Tai padės išspręsti daugybę finansinių problemų. Astrologai pataria nelaukti, kol problemos išsispręs savaime.

Mergelė

Palankus laikotarpis darbui, finansinei veiklai, investicijoms. Retrogradinis Jupiteris šiems žmonėms visiškai netrukdys, nes Merkurijus ir toliau saugos juos nuo pinigų ir darbo problemų. Norėdami padidinti pajamas iš įprastų reikalų ir užduočių, Mergelės atstovai turėtų naudoti veiksmingus ritualus. Taip pat bus naudinga atlikti tas užduotis, kurios dabar reikalauja daugiausiai dėmesio. Sustiprėja ir Venera, todėl Mergelėms užteks energijos ir jėgų visiems be išimties dalykams. Galite ieškoti papildomų pajamų, naujo darbo.

Svarstyklės

Pirmoje darbo savaitės pusėje Svarstyklėms reikėtų sutvarkyti reikalus ir popierius. Svarstyklėms, norinčioms tapti finansiškai sėkmingesnėmis, reikėtų atnaujinti kontaktus arba pradėti mokytis, įgyti naujų įgūdžių. Negalite sugalvoti geresnio laiko tam. Be to, astrologai pataria dažniau naudoti amuletus nuo nereikalingų išlaidų. Šią savaitę rekomenduojama nepirkti nieko, kas neturi jokios reikšmės. Spontaniški pirkiniai Svarstyklėms gali sukelti didelių problemų, nusivylimų. Prieš ką nors perkant geriau pagalvoti.

Skorpionas

Skorpionai šią savaitę gali greitai įgyvendinti savo norus. Tą jiems padaryti padės ta pati stipri Venera. Jupiteris nebus nuošalyje, todėl nuo ketvirtadienio geriau nustoti leisti laiką ir pinigus veltui. Tinkamas metas analizuoti esamą situaciją. Skorpionai turėtų suprasti, kad mažas pajamas turi dėl kelių ne visai akivaizdžių priežasčių. Dėl to galima kaltinti toksiškus žmones, kurie verčia jaustis nesaugiai. Liepos 25–31 dienomis astrologai pataria rimtai pažiūrėti į susikaupusių problemų sprendimą.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Šauliams gali prasidėti didelių finansinių nuostolių laikotarpis. Kad taip nenutiktų, astrologai rekomenduoja stebėti savo išlaidas ir jokiu būdu nepriimti skubotų sprendimų, nepasirašyti neapgalvotai svarbių dokumentų. Nuo ketvirtadienio ekspertai pataria naudoti rytinius ritualus siekiant sėkmės ir klestėjimo. Jie padės iš dalies neutralizuoti neigiamą Jupiterio energiją. Pagrindinė šios savaitės problema bus nekantrumas ir per didelis emocingumas. Astrologai pataria sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus.

Ožiaragis

Ožiaragiai tikisi aukšto produktyvumo, bet jei pradės neštis darbą namo, perdegs. Laisvą laiką geriau skirkite treniruotėms, naujos patirties ir žinių įgijimui. Trys naudingi pratimai kiekvienai dienai padės Ožiaragiams tapti energingesniems ir aktyvesniems. Astrologai pataria mesti iš galvos nereikalingas mintis ir sutelkti dėmesį į pagrindinį dalyką. Galbūt Ožiaragiams pavyks rasti naujų lėšų šaltinių. Ožiaragiai turi atsiminti ne tik savo stipriąsias, bet ir silpnąsias puses.

Vandenis

Šią savaitę planetų įtaka tokia, kad nuotykių reikėtų vengti ir pasitikėti tik patikimais šaltiniais. Daugelis žmonių gali pradėti provokuoti Vandenius, tačiau jūs neturėtumėte reaguoti į provokacijas. Dabar šio ženklo atstovams itin nerekomenduojama keisti žaidimo taisykles ir nukrypti nuo pasirinkto kelio, kitaip įvykiai profesinėje sferoje vystysis nenuspėjamai. Vandeniai turi sukurti savo biologinį lauką turtui ir gausai. Tai jiems padaryti padės specialūs patarimai, praktika ir talismanai.

Žuvys

Žuvys turėtų pasinaudoti išmintingais patarimais, kaip pritraukti pinigų į savo gyvenimą. Dabar pats laikas veikti ir būti kuo aktyvesniam. Savaitės pradžioje galite rasti kelią į sėkmę ir naujas galimybes. Venera vis dar suteikia Žuvims stiprybės, tvirtumo ir maitina jas ryžtu. Astrologai praneša, kad šią savaitę pinigai augs proporcingai įdėtoms pastangoms. Jei Žuvų tikslas – materialinė gerovė, tuomet geriau nesėdėti be darbo. Galite išbandyti save naujoje srityje.

Finansinis horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].