Finansinis horoskopas gegužės 3-9 dienoms

Prasideda nauja savaitė, tad jūsų laukia nauji iššūkiai finansų srityje. Darbas ir verslas atneš daugiau pinigų, horizonte gali atsirasti naujų galimybių, tad vadovaukitės astrologų patarimais. Finansinis horoskopas tikrai bus labai naudingas!

Apskritai šią savaitę žmonių laukia gana palankus laikas, nepaisant to, kad Plutonas pastaruoju metu tapo retrogradinis. Astrologų patarimai padės jums pradėti savaitę teigiamai. Kalbant apie jo pabaigą, tik jūs patys galite susidoroti su sunkumų antplūdžiu. Savaitgaliais būkite atsargūs ir nešvaistykite pinigų.

Avinas

Tikimasi, kad Avinas turės kūrybinės energijos antplūdį, kurį galės nukreipti bet kuria kryptimi. Net jei jų darbas nėra susijęs su kūrybine veikla, jie vis tiek gali išsiskirti darbe, ypač, jei šie dalykai susiję su kažko naujo pradžia. Gali būti, kad šią savaitę Avinai galės įgyvendinti savo tikriausius ir aukščiausius gyvenimo tikslus, kurie suteiks jiems naują finansinę motyvaciją. Šie astrologų patarimai Avinui bus nepaprastai svarbūs.

Jautis

Kalbant apie Jaučius, jiems viskas gyvenime bus gana stabilu, tačiau astrologai primygtinai pataria iki savaitgalio užbaigti visus reikalus. Kiekvienam, kuris dirbs savaitgalį, geriau nepriimti svarbių sprendimų ir nepirkti brangių pirkinių. Visus svarbiausius pirkinius geriausia pirkti galios dienomis – gegužės 4, 5 ir 6 dienomis. Be to, ši savaitė puikiai tinka mokymams, keitimuisi patirtimi ir komandiruotėms.

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio, finansinis horoskopas

Dvyniai

Gegužės 4 dieną Merkurijus bus Dvynių ženkle. Tai reiškia, kad Dvyniams turėtų pasisekti finansų ir darbo srityse. Merkurijus suteiks jiems viską, ko reikia sėkmei. Kad viskas eitų kaip per sviestą, Dvyniai turėtų laikytis dešimties pagrindinių emocinės sveikatos skatinimo taisyklių. Šie žmonės turės ne tik galimybę, bet ir paskatą tobulėti, ir tai galima laikyti didžiuliu pranašumu prieš visus kitus Zodiako ženklus.

Vėžys

Vėžiams taip pat pranašaujama sėkmė, tačiau pinigų srautas nepakankamai greitai sustiprės. Jie turėtų naudotis patarimais, kaip padidinti pinigų srautus. Ritualai turėtų pritraukti daugiau pinigų, padėti greitai įgyvendinti planus. Astrologai pataria būti uoliems ir neleisti niekam jiems trukdyti. Savaitės viduryje horizonte gali atsirasti naujų galimybių. Vėžiai turėtų būti tam pasirengę.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Mūsų klaidos dažnai lemia skurdą ir nesėkmę. Liūtai šią savaitę turėtų stengtis kuo mažiau suklupti. Tai siejama su pelno sumažėjimu ir rizikos padidėjimu. Astrologai taip pat primygtinai pataria Liūtams nustoti bendrauti su žmonėmis, kurie demonstruoja netikrą bendravimą. Jie gali būti apgavikai, kurie pritrauks daug rūpesčių. Šio ženklo žmonėms taip pat reikės gebėjimo protingai suvokti kritiką iš šalies. Kitų žodžiuose gali būti tiesos, kuri padės Liūtui tobulėti.

Mergelė

Yra bent trys patikimi būdai pritraukti sėkmę ir pinigus į savo gyvenimą. Mergelės turėtų juos naudoti kuo aktyviau, nesitikėdamos stebuklo. Dėl palankaus Merkurijaus perėjimo, Mergelė gali pasikliauti kūrybišku pakilimu. Kils naujų idėjų, todėl turite būti pasirengę jas užsirašyti. Nuo gegužės 3 iki gegužės 9 dienos Mergelės negali savęs statyti į rėmus. Šiems žmonėms reikia laisvės ir lengvumo. Tokioje atmosferoje bet koks darbas bus atliktas geriau.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio, finansinis horoskopas

Svarstyklės

Tikimasi, kad Svarstyklėms sumažės energijos, ypač savaitės pabaigoje, kai Venera bus Dvyniuose. Nuovargis kaupsis dieną po dienos, todėl visi, kurie ketina sunkiai ir atsakingai dirbti, turėtų atkreipti dėmesį į  pagrindinius patarimus, kaip visada išlikti energingiems. Tarp žvaigždžių ir planetų gali būti disharmonija, tačiau Svarstyklių galvoje ji neturėtų atsispindėti. Svarbu atidžiau planuoti pinigų leidimą ir optimizmą pakeisti sveiku tikroviškumu. Laiku pailsėję sutaupysite pinigų ir padėsite išlyginti vidinius jausmus.

Skorpionas

Skorpionai turi atsižvelgti į smulkmenas. Daugelis žmonių pamiršta, kad skirtingos spalvos turi ypatingą magiją. Nuo gegužės 3 iki gegužės 9 dienos svarbu įsigyti gėlių, kurios pritraukia turtus ir sėkmę, taip pat svarbu dėvėti šių atspalvių drabužius. Jie pritrauks didesnę finansinę sėkmę ir apskritai turės teigiamą poveikį Skorpionų gerovei. Pagrindinė visų finansinių problemų priežastis bus pavydas. Turite nustoti lyginti save su kitais ir pradėti dirbti su savimi.

gruodžio

Šaulys

Šios savaitės negalima pavadinti lengva, nepaisant to, kad 4 ir 6 dienomis Šaulių laukia labai palankūs astrologiniai įvykiai. Šauliams iš tikrųjų niekas nerūpi, nes jie yra patvariausi ir atspariausi iš visų Zodiako ženklų. Jie galės ne tik taupyti pinigus, bet ir padidinti pelną, jei atsakingiau žiūrės į savo pareigų vykdymą. Reikia susirasti naujų draugų ir bendražygių, mažiau kovoti su viršininkais ir kolegomis ir atsisakyti atidėliojimo. Tokiu atveju pajamos tik augs.

Ožiaragis

Ožiaragiams nusišypsos finansinė sėkmė, su kuria reikia elgtis labai atsargiai. Faktas yra tas, kad tarp aplinkinių gali atsirasti pasislėpę priešai ir blogo linkintys žmonės. Amuletai padės išvengti susitikimų su jais, tačiau jie nesuteiks 100% garantijos. Ožiaragiai turėtų kuo mažiau kalbėti apie ateities planus ir dalintis kuo mažiau informacijos apie pirkinius. Astrologai taip pat pataria niekam neskolinti pinigų – net ir tiems, kuriuos Ožiaragiai pažįsta jau daugelį metų.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas, finansinis horoskopas

Vandenis

Šią savaitę mintys ir žodžiai turės didžiulę galią Vandeniams. Astrologai pataria Vandeniui padidinti jų turtus. Turite nustoti save apgaudinėti ir galvoti, kad sėkmė yra elito likimas. Atėjo laikas pakeisti savo mąstyseną. Žvaigždės padarys Vandenį imlų žodžiams, bet reikia tikėti tik tuo, ką sako patikimi žmonės.

Žuvys

Žuvys turėtų laukti permainingos nuotaikos. Tai gali lemti sėkmės praradimą, todėl sunkmečiu geriau pasitelkti įvairius ritualus, pritraukiančius sėkmę. Darbe viskas gali vykti pagal ne patį maloniausią scenarijų, tačiau jei nepanikuosite, viskas gali baigtis gerai. Kalbant apie išlaidas, geriausia apsipirkti nuo antradienio iki šeštadienio. Sekmadienį geriau visai negalvoti apie darbą, aktualias problemas spręskite pirmadienį. Patys ramiausi Žuvų atstovai turės galimybę pasipelnyti.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].