Netrukus jums papasakosime, kurie Zodiako ženklai 2023 metų rudenį turės galimybę praturtėti. Sužinokite, ar esate laimingųjų sąraše.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Rudens pradžioje finansų srityje jūsų laukia tam tikri pokyčiai. Tikėtina, kad suprasite, jog jums neužtenka šiuo metu gaunamo atlyginimo, todėl gali tekti  ieškoti papildomo pajamų šaltinio. Jums atsivers naujos galimybės ekonomikos, IT ir konsultavimo srityse.

REKLAMA

Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 20 d.)

Ruduo bus gana stabilus, be jokių netikėtų išlaidų. Išnaudokite šį laiką savo įgūdžių tobulinimui ir išbandykite naujas sritis.  Studijos  jums suteiks puikias galimybes finansiškai augti, todėl jau po pusmečio galėsite pajusti, kad finansinė padėtis tapo geresnė.

REKLAMA

Dvyniai (gegužės 21 d.–birželio 20 d.)

Spalis – palankus metas ieškoti investuotojų, kurie padės pasiekti geresnių rezultatų nuosavame versle. Dvyniai turės naujų galimybių plėsti savo veiklą. Taip pat rudenį šio ženklo atstovai galės gauti „lengvų“ pinigų laimėdami loterijoje ar pardavinėdami nenaudojamus daiktus.

REKLAMA

Vėžys (birželio 21 d.–liepos 22 d.)

Rugsėjo pabaigoje pajusite finansinės padėties pagerėjimą. Žvaigždės pataria Vėžiams neatsipalaiduoti ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų. Šį rudenį bus naudinga stebėti  draugus ir pažįstamus, kuriems pavyko pasiekti įspūdingų laimėjimų. Domėkitės jų istorijomis, gaukite patarimų ir, svarbiausia, mokykitės iš jų.

REKLAMA

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

REKLAMA

Liūtams ruduo bus sėkmingas. Vis dėlto, šiuo laikotarpiu nerekomenduojama planuoti stambių pirkinių. Astrologai pataria Liūtams keisti savo požiūrį į pinigus. Taip pat vertėtų atsikratyti neigiamų minčių, nes būtent jos gali trukdyti judėti į priekį.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

REKLAMA

Rudens pradžia praeis be didelių finansinių pakilimų ir nuosmukių. Vis dėlto, jau spalį galima tikėtis finansinės padėties pagerėjimo. Didelė tikimybė, kad sulauksite geriau apmokamo darbo pasiūlymo at atlyginimo pakėlimo. Taip pat turėsite galimybę savo pomėgius paversti apmokamu darbu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

REKLAMA

Nuo spalio vidurio Svarstyklės gali drąsiai investuoti į įdomius projektus ar  į nekilnojamąjį turtą. Žvaigždės pataria dar nepriimti sprendimo dėl darbo keitimo, nes tai gali baigtis didele nesėkme. Šiuo laikotarpiu bus itin palanku tobulinti įgūdžius.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

REKLAMA

Esate arti perdegimo, todėl rugsėjį bus svarbu padaryti pertrauką. Spalio pabaigoje galima tikėtis finansinės padėties pagerėjimo: galbūt sulauksite dosnios dovanos arba premijos. Šį rudenį taip pat gali būti grąžintos senos skolos.

REKLAMA

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Jei norite pagerinti savo finansinę padėtį, turėtumėte pagalvoti apie darbo vietos ar profesinės srities keitimą. Naujoje srityje Šauliai galės geriau atskleisti savo talentus, už kuriuos bus tinkamai atlyginta. Nenustokite tobulinti savo įgūdžių.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Piniginės storis priklausys nuo jūsų pastangų. Rudenį žvaigždės pataria netingėti ir pasinaudoti papildomo uždarbio galimybėmis. Sunkiai dirbkite, kad vėliau galėtumėte mėgautis maloniu atlygiu. Vertėtų ugdyti savidiscipliną ir mokytis finansinio raštingumo taisyklių.

REKLAMA

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Jūsų pastangos rudenį atneš puikių rezultatų žiemą. Vandeniams bus svarbu išmokti racionaliai paskirstyti pinigus buities išlaidoms. Žvaigždės pataria vengti pervargimo, nes priešingu atveju tai gali neigiamai atsiliepti sveikatai.

REKLAMA

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Rudens mėnesiais  turėsite galimybę pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę ir pasiekti kitą komforto lygį. Vis dėlto, žvaigždės pataria neskubėti ir gerai pagalvoti, ar tikrai verta leisti pinigus tam tikriems dalykams.  Žuvims svarbu išmokti atskirti impulsyvius troškimus nuo būtinybės. Būtent tai padės sutaupyti pinigų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.