Finansams palankios rugpjūčio dienos pagal Mėnulio kalendorių

Labai svarbu ne tik mokėti pinigus uždirbti, bet ir juos išleisti. Šiame Mėnulio kalendoriuje bus apžvelgta, kurios rugpjūčio dienos labiausiai tinka finansinei sėkmei pagauti, ir kuriomis verčiau su pinigais elgtis atsargiai.

Rugpjūčio 1, 2 d.

Pirmosios dvi rugpjūčio dienos bus paskutinės dvi Mėnulio pilnėjimo dienos. Dangaus kūno veikla Ožiaragio ženkle reiškia, kad šią dieną negalima pirkti, skolintis pinigų ir pradėti svarbių užduočių darbe.

Rugpjūčio 3, 4 d.

Rugpjūčio 3 d. – Mėnulio pilnatis Vandenio ženkle. Pilnatis nebūna labai palanki diena, tačiau šį kartą ji nebus pavojinga. Priešingai – ji suteiks daug jėgų. Rugpjūčio 4 d. yra pirmoji dylančio Mėnulio tame pačiame ženkle diena. Ši diena taip pat nebus pati lengviausia. Su finansais susiję planai nesiklostys taip, kaip norėta.

Rugpjūčio 5, 6, 7 d.

Mėnuliui dylant Žuvų ženkle, prasidės pirmosios finansams tikrai palankios rugpjūčio dienos. Tai yra idealios dienos apsipirkimui internete.

Rugpjūčio 8, 9 d.

Mėnulis Avino ženkle paprastai atneša finansinių problemų. Tačiau šį kartą Mėnulis neturės laiko paskleisti daug energijos, todėl šeštadienis ir sekmadienis nebus pavojingos dienos apsipirkimui ir investavimui. Vis dėlto geriau šiomis dienomis pailsėti.

Rugpjūčio 10, 11, 12 d.

Delčia Jaučio ženkle yra puikus metas aktyviam darbui, deryboms ir naujoms žinioms įgyti. Pinigai šiomis dienomis plauks į darbščių žmonių, kurie žino, ko nori iš gyvenimo, rankas.

Rugpjūčio 13, 14 d.

Dvynių ženklas nedera su dylančiu Mėnuliu. Todėl šiomis dienomis verta daugiau laiko skirti poilsiui ir kuo mažiau rizikuoti.

Rugpjūčio 15, 16 d.

Tai – dvi idealios dienos naujai pradžiai, entuziazmo ir įkvėpimo paieškoms. Delčia Vėžio ženkle beveik visada daro gerą poveikį finansinei sėkmei. Tai ypač aktualu tiems, kurie žino, kaip užmegzti naujas pažintis, ir nepriima skubotų sprendimų.

Rugpjūčio 18, 17 d.

Liūtas globos paskutines dvi dylančio Mėnulio dienas. Šiuo metu geriau neišleisti daug pinigų. Įsigykite tik būtiniausius pirkinius – lėtai ir be nervų.

Rugpjūčio 19, 20, 21 d.

Rugpjūčio 19 d. – jaunatis Mergelės ženkle. Tai gana palanki diena naujai pradžiai darbe ir versle. Rugpjūčio 20 ir 21 d. yra pirmosios Mėnulio augimo dienos. Dėl žemės elemento įtakos jos turėtų praeiti gana palankiai. Šiomis dienomis galima atsidaryti naują banko sąskaitą, įsigyti naujų baldų, investuoti į naujų įgūdžių mokymąsi.

Rugpjūčio 22, 23 d.

Mėnulio pilnėjimas Svarstyklių ženkle yra tinkamas laikas apsipirkti. Tačiau geriau neišleisti daugiau, nei reikia. Vis dar patariama be reikalo neįsiskolinti. Tai yra idealios dienos namui, butui, automobiliui įsigyti.

Rugpjūčio 24, 25 d.

Skorpiono veikiamas Mėnulis yra netinkamas laikas apsipirkti. Pinigai tokiomis dienomis mėgsta tvarką ir taiką. Rekomenduojama būtinus pirkinius įsigyti kortele arba per programėlę telefone. Grynuosius pinigus geriau laikyti kitiems nematomoje vietoje.

Rugpjūčio 26, 27 d.

Mėnulio pilnėjimas Šaulio ženkle yra palankus laikas įsigyti traukinio ar lėktuvo bilietus. Galima leisti pinigus kelionėms, kraštovaizdžio pakeitimui, sielos draugo paieškoms, pasimatymams. Taip pat bus naudinga nupirkti dovanų artimiesiems.

Rugpjūčio 28, 29 d.

Pilnėjantis Mėnulis Ožiaragio ženkle. Žemės elemento energija turės teigiamos įtakos koncentracijai, tačiau neigiamai paveiks ambicijas. Tokiomis dienomis geriau tyliai dirbti ir atsargiai tvarkytis su pinigais.

Rugpjūčio 30, 31 d.

Mėnulis Vandenio ženkle padės užbaigti vasarą ir rugpjūtį optimistiškai. Didelė sėkmė numatoma finansų srityje, ypač kūrybingiems žmonėms.

Pasinaudokite Mėnulio kalendoriaus patarimais, kad pritrauktumėte finansinę sėkmę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].