dvyniai

Dvyniai yra tokie žmonės, kuriems nuolat reikia, kad kas nors juos motyvuotų ir padėtų judėti į priekį. Vietoj žmogaus, kuris veikia kaip veiklos katalizatorius, galite naudoti įkvepiančias citatas.

Dvyniai turi daug pažeidžiamų taškų, tačiau šie žmonės taip pat turi daugiau nei pakankamai stiprybių. Motyvuojantys žinomų žmonių žodžiai turėtų padėti Dvyniams suprasti, kad gyvenime nėra nieko neįmanomo.

dvyniai

„Mylėti yra veiksmažodis, simbolizuojantis veiksmą. Meilės jausmą sukuria tik veiksmai“. Tai ne žodžiai, kaip galvoja daugelis Dvynių. Šio ženklo atstovams reikia atsiminti, kad meilė nėra tušti prisipažinimai ir iškalbingi išsireiškimai, įkyrumas ir ryškios emocijos. Tai rūpestis ir šiluma.

Dvynius nesunkiai galima priskirti prie egoistiškiausių Zodiako ženklų. Jie mano, kad pasaulis sukasi aplink juos, o kartais taip iš tikrųjų ir būna. Platonas sakė: „Ieškodami laimės kitiems, mes ją randame sau“. Dvyniai gali tapti laimingiausiais žmonėmis pasaulyje, jei pradės ką nors daryti dėl kitų.

„Aplinkybės niekada nepadaro gyvenimo blogu ir nemaloniu. Tokiu jis tampa dėl prasmės ir tikslo nebuvimo“. Dvyniai turėtų prisiminti savo tikslus ir visada turėti ką nors padaryti, kad galėtų patys tobulėti. Jiems reikia tikslo dienai, mėnesiui, metams ir apskritai visam gyvenimui, tačiau šie žmonės ne visada jį turi. Tai padarę jie taps geriausia savo pačių versija.

Dar viena citata apie pagalbą kitiems: „Jei nori valandėlę būti laimingas, miegok. Jei nori nors dieną būti laimingas, eik žvejoti. Jei nori būti laimingas metus, gauk palikimą. Jei nori būti laimingas visą gyvenimą, padėk kitam žmogui“. Dvyniai turėtų teikti emocinę paramą kitiems, nes jie turi dovaną pašalinti negatyvą ir dovanoti šypseną.

„Sunkumai daro gyvenimą įdomų, o juos įveikus gyvenimas tampa prasmingas“. Dvyniai mėgsta lengvą gyvenimą ir nekenčia susidurti su problemomis savo kelyje. Taip. Niekam tai nepatinka, tačiau svarbu atminti, kad be sunkumų ir problemų gyvenimas būtų labai nuobodus. Bet koks nesusipratimas yra proga įgyti naujos patirties.

„Kuo žmogus gali patikėti, tą jis sugeba ir pasiekti“. Jei atsižvelgsime į tai, kad Dvyniai turi vieną galingiausių vaizduočių ir apskritai galingą intelektą, galime daryti išvadą, kad šie žmonės gali pasiekti absoliučiai viską, ko nori ir kuo tiki. Svarbiausia, kad šalia nebūtų žmonių, kurie juos įtikinėtų priešingai.

„Norint perplaukti vandenyną, reikia nugalėti baimę iš savo akiračio pamesti kranto vaizdą“. Dvyniai laikosi to, ką jau turi. Jie nenori išeiti iš savo komforto zonos, bet kartais tai tiesiog reikia padaryti.

Aprašytos frazės taip pat padės Dvyniams išspręsti karmines užduotis, kurias jiems iškelia Visata. Ekspertai linki visiems šio ženklo atstovams prisiminti savo tikrąją paskirtį ir niekada nenukrypti nuo pasirinkto kelio.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].