Astrologai surinko dvylika geriausių Zodiako  porų, jų suderinamumo tarpusavyje galima tik pavydėti.

Taigi, pavyzdžiui, Jaučio ir Vėžio suderinamumas yra 100 proc. Šiems Zodiako ženklams lemta būti kartu. Jų sąjunga apibūdinama kaip aistringa ir įdomi.

Avino ir Vandenio suderinamumas siekia 93 proc. Šių ženklų atstovams niekada nenuobodu būti kartu. Jiems kiekvieną dieną yra reikalinga vienas kito kompanija. Tokioje poroje beveik nėra kivirčų ir nesusipratimų.

užsidarę

Dvyniai Ožiaragius jaučia dvasiniu lygmeniu. Jų suderinamumas siekia 97 proc. Šie ženklai supranta vienas kitą be žodžių. Iš pirmo žvilgsnio jie gali pasijusti įsimylėję.

Idealus suderinamumas pastebimas ir tarp Liūto ir Šaulio. Kartu jie gyvena energingą ir turiningą gyvenimą. Tokioje poroje karaliauja supratimas ir pasitikėjimas.

Vėžio ir Žuvų suderinamumas yra 90 proc. Šią porą galima pavadinti romantiškiausia iš visų Zodiako ženklų sąjungų. Šių ženklų atstovai patys savaime jau yra ryškios asmenybės, todėl norint visiškos harmonijos, partneriams kartais reikia pailsėti vienas nuo kito.

Mergelės ir Šaulio suderinamumas siekia 92 proc. Namuose tokia pora niekada neturi didesnių skandalų ir nereikalingų kivirčų. Jie dera vienas su kitu ir su aplinkiniu pasauliu.

Ideali pora yra Svarstyklių ir Dvynių sąjunga. Manoma, kad jų suderinamumas siekia 94 proc. Vieni kituose jie randa idealius palydovus ir pašnekovus. Jie pasirengę bet kada padėti vienas kitam.

Šaulio ir Avino suderinamumas siekia 91 proc. Juos vienija didybė ir potraukis viskam, kas yra nauja. Įsimylėjėliai nebijo kartu lipti į kalno viršūnę ar nusileisti į patį vandenyno dugną.

Skorpiono ir Vėžio suderinamumas yra 89 proc. Iki idealios poros šiai sąjungai trūksta įgūdžių kontroliuoti savo nuotaikos pokyčius. Jei tokioje poroje užsimegztų harmonija, tai visa tai neapsieitų be kitų pavydo.

Ožiaragis ir Šaulys yra suderinami 90 procentų. Jie vienas kitame randa idealius meilužius. Tokiuose santykiuose karaliauja aistra ir noras kuo greičiau užvaldyti vienas kitą.

Sėkmingiausių porų topus užbaigia Vandenis ir Dvyniai. Jų suderinamumas vertinamas 96 proc. Tokios sąjungos partneriai vienas kitą pažįsta nuo galvos iki pirštų galiukų. Be to, tiek Vandenis, tiek Dvyniai didelę reikšmę teikia saviugdai – jie visada turi apie ką pasikalbėti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].